Не знаю чи є сенс тепер щось робити, гроші, я так розумію, мені уже ніхто не поверне. Хотіла купити кросівки. Людям довіряю, та й не віриться, що в такий час хтось може так нахабно обманювати. Скинула всю передоплату. Після того мене заблокували, я так розумію. На фото заскрінила, що бачу я
Гроші, я так розумію, мені уже не вернути, але хочу щоб героїв знали.
Кидаю скріни переписки (зокрема скрін, як зараз виглядає сторінка магазину для мене) і посилання на аккаунт шахраїв @premiummarket_ua_
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Нічого собі. просто відмовили?
Я з офіційною заявою не зверталася.На словах поцікавилася у знайомого,він сказав -забий .Ніхто тим займатися не буде.Можливо не хотів,хтозна .Але більше в інстаграмі не купляю .Хоча іноді так кортить .
Ответ дляMira29-c3c3
От і я зараз маю суд, тягнеться діло півроку. Сума значна. вже не рада, що звязалась. Бо пішло багато нервів і фінансів. То ж чи варто починати за ці 1500 грн. сума значна, але нервів може піти ще більше. Тему я створила як застереження для інших
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Думаю не варто.Збережете собі нерви,а іх воно не зігріє .
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
я вірю в бумеранг. Ці гроші їм не принесуть щастя. Ви праві
😘
Ответ дляole4ka_ol
От якби хтось спробував в них оформити наложку, цікаво що скажуть. Думаю в кращому випадку вишлють неіснуючу ттн з словами: зустрічайте. А більш ніж впевнена, що візьмуть 100/150 грн за покатушки, типу для впевненості. І зникнуть. то теж гроші
Мне сказали что только 50% предоплата
100-200 грн предоплаты не катит))
Ответ дляBloomBom
Попросите кто нибудь еще реквизиты под видом покупателя, интересно, что напишут
Мне не дают)) пишут, что боятся что я стану жаловаться на карту)))
Ого, як повернулось. А чому Ви маєте жалітися, як вони порядні і чесно працюють? Мені цікаво чи з тих нарікань на сторінку щось буде? Не хочеться, щоб обманювали
Я правильно понимаю - вы хотели купить кроссовки New Balance?
А вас, в принципе, не удивило что 1500грн. - это как минимум в три раза дешевле их реальной цены?
Или это не оригинал? Тогда зачем все эти сложности с Инстаграмом?
Пошел в ’Конфискат’, там и Рибок и Пума и Найк...
Там на 1500грн можно мешок подобного фуфла накупить.😆
Ответ дляdibrov
Я купувала копію. Там є багато пропозицій різних фірм. І ціна саме для копії адекватна. Це не Нью беланс. Такого є море на секонді. Можна взяти. Модель ексклюзив
Норвежская_лесная• 04 мая 2022
Ответ дляdibrov
Я в аутлете пумы покупала кроссовки за 1200 грн. То есть вы хотите сказать, что это подделка?