ole4ka_ol• 03 мая 2022

Інстаграм. Як мене розвели на 1500грн

Не знаю чи є сенс тепер щось робити, гроші, я так розумію, мені уже ніхто не поверне. Хотіла купити кросівки. Людям довіряю, та й не віриться, що в такий час хтось може так нахабно обманювати. Скинула всю передоплату. Після того мене заблокували, я так розумію. На фото заскрінила, що бачу я
Гроші, я так розумію, мені уже не вернути, але хочу щоб героїв знали.
Кидаю скріни переписки (зокрема скрін, як зараз виглядає сторінка магазину для мене) і посилання на аккаунт шахраїв @premiummarket_ua_
Юля Неюля• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Я не велась на знижку. Ця ціна стояла під фото. То вже в переписці мене ощасливили. Я знижку не просила. про підміну не зрозуміла
Закажите у них такие же кроссовки наложкой, но напишите им с другого акк своего.
И подмените их на почте при проверке.

автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
И подмените их на почте при проверке.
вони не надішлють. візьмуть передоплату скоріш за все. та й не маю я акаунтів більше
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Нічого собі. просто відмовили?
Я з офіційною заявою не зверталася.На словах поцікавилася у знайомого,він сказав -забий .Ніхто тим займатися не буде.Можливо не хотів,хтозна .Але більше в інстаграмі не купляю .Хоча іноді так кортить .
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
От якби хтось спробував в них оформити наложку, цікаво що скажуть. Думаю в кращому випадку вишлють неіснуючу ттн з словами: зустрічайте. А більш ніж впевнена, що візьмуть 100/150 грн за покатушки, типу для впевненості. І зникнуть. то теж гроші
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
От і я зараз маю суд, тягнеться діло півроку. Сума значна. вже не рада, що звязалась. Бо пішло багато нервів і фінансів. То ж чи варто починати за ці 1500 грн. сума значна, але нервів може піти ще більше. Тему я створила як застереження для інших
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Думаю не варто.Збережете собі нерви,а іх воно не зігріє .
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
я вірю в бумеранг. Ці гроші їм не принесуть щастя. Ви праві
Mira29-c3c3• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
😘
BloomBom• 03 мая 2022
Ну что, кому то еще дали реквизиты?

BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Мне сказали что только 50% предоплата
100-200 грн предоплаты не катит))
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Мне сказали что только 50% предоплата
100-200 грн предоплаты не катит))
От бачите, все одно при грошах будуть. І кросівки звісно не надішлють
BloomBom• 03 мая 2022
Попросите кто нибудь еще реквизиты под видом покупателя, интересно, что напишут
Мне не дают)) пишут, что боятся что я стану жаловаться на карту)))
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Ого, як повернулось. А чому Ви маєте жалітися, як вони порядні і чесно працюють? Мені цікаво чи з тих нарікань на сторінку щось буде? Не хочеться, щоб обманювали
BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Ну я де им писала изначально, что они мошенники и скрин темы давала
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Ні, я це розумію. Просто якщо б вони працювали чесно, то надали б реквізити
Qorianka• 03 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
И подмените их на почте при проверке.
- весь цимес в том,что у них нет этих кроссовок. У них есть только картинки
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляQorianka
Картинки по ціні картин Малевича. Фізичного товару у них дійсно немає. Тільки бажання кинути на гроші
Somik• 03 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
Пусть покажет скрин переводов на ЗСУ или пригрозите ему коллективной заявой в полицию.
Вернет как миленький
Да, Род ком уже занимается, классно чужими деньгами «помогать»
Стасько• 03 мая 2022
Як взагалі можна купляти в такіі клоаці як інстаграм…. Виб ще в тік тоці почали купляти

автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляСтасько
Там багато людей купує та продає. Мені донедавна теж це було дивно
Qorianka• 03 мая 2022
Ответ дляСтасько
Спокойно можно и продавать, и покупать, только внимательно
nnata• 03 мая 2022
Ну ради интереса сейчас напишу, если сумею. Я до сих пор не знаю что такое директ
Не люблю и не понимаю тот инстаграмм. Так, поставила, шоб было.. как вспомню , так загляну или ссылка какая.. а так не не...фейсбук и ютуб наше фсе ))
Но да, старенька я _45
daryl• 03 мая 2022
Вот их страница-копия, где я заказывала такие кроссы, меня блоконули. Правда, здесь продавец с другой картой. Тоже писала заявления в кибеополицию, в обычную полицию и приватбанк. Может, что-то и решилось бы, но тут началась война…
nnata• 03 мая 2022
Ну и куда нужно писать там, если под фото, с которого я хочу заказать, комментарии ограничены... ?
Алена РС• 03 мая 2022
Ой, девочки, читаю тему и сама что-то напряглась(
Сегодня там оплатила товар, почти 110 тыс подписчиков, а сейчас вот зашла посмотрела лайки - пару десятков и все...
После моей оплаты продавец не выходит на связь.
Алена РС• 03 мая 2022
Имею ввиду в инсте, не именно у продавца автора.
dibrov• 04 мая 2022
Я правильно понимаю - вы хотели купить кроссовки New Balance?
А вас, в принципе, не удивило что 1500грн. - это как минимум в три раза дешевле их реальной цены?
Или это не оригинал? Тогда зачем все эти сложности с Инстаграмом?
Пошел в ’Конфискат’, там и Рибок и Пума и Найк...
Там на 1500грн можно мешок подобного фуфла накупить.😆
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Ответ дляdibrov
Я купувала копію. Там є багато пропозицій різних фірм. І ціна саме для копії адекватна. Це не Нью беланс. Такого є море на секонді. Можна взяти. Модель ексклюзив
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Ответ дляnnata
Я писала в дірект
Норвежская_лесная• 04 мая 2022
Ответ дляdibrov
Я в аутлете пумы покупала кроссовки за 1200 грн. То есть вы хотите сказать, что это подделка?