ole4ka_ol• 03 мая 2022

Інстаграм. Як мене розвели на 1500грн

Не знаю чи є сенс тепер щось робити, гроші, я так розумію, мені уже ніхто не поверне. Хотіла купити кросівки. Людям довіряю, та й не віриться, що в такий час хтось може так нахабно обманювати. Скинула всю передоплату. Після того мене заблокували, я так розумію. На фото заскрінила, що бачу я
Гроші, я так розумію, мені уже не вернути, але хочу щоб героїв знали.
Кидаю скріни переписки (зокрема скрін, як зараз виглядає сторінка магазину для мене) і посилання на аккаунт шахраїв @premiummarket_ua_
Норвежская_лесная• 04 мая 2022

автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
фото
Ого, нові реквізити. Але все одно банк ПУМБ. Певне ту карточку не світитимуть наразі. дякую Вам
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
фото
Значить запрацювались бідненькі, що не дали вірні дані
Норвежская_лесная• 04 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Я попросила их скинуть другую карту или счёт фоп. Пока ничего не ответили
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Звернулась до банку на факт шахрайства. заяву прийняли. сказали, щоб зверталась в поліцію. Так як впринципі й казали дівчата
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Наскільки я зрозуміла у них в цьому банку є багато карточок на різні імена, то ж навіть блокуючи одного, інших це не зачіпає
neortoju• 04 мая 2022
Тоже им писала, ничего не ответили...
автор ole4ka_ol • 04 мая 2022
Ответ дляneortoju
Тоже им писала, ничего не ответили...
Вони міняють карти. І зараз кілька днів певне будуть обирати кому давати реквізити, а кому ні. Мені дивно, що багато жаліється на їх сторінку, а вона й досі є. Інстаграму вигідні ці шахраї, бо платять кошти за рекламу чи як це розуміти

neortoju• 04 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Они меня уже заблокировали.
vikaatom• 06 мая 2022
Девочки не ведитесь на этих мошенников. Я с ними столкнулась тоже только немного с другой стороны. Занимаюсь продажей обуви напрямую с фабрик. И где то 2 месяца назад мои постоянные клиенты начали писать за эту страницу мол обувь наполовину дешевле чем у меня. Зашла я на страницу и просто обалдела от их цен. Цены не соответствуют действительности. В закупке эти новые модели Balmain кроссовки и шлёпанцы стоят намного дороже. Мало того реальные фото/видео взяты с той фабрики с которой я сотрудничаю. Стало интересно и решила написать. Переписку прилагаю. Даже по переписке можно понять что мошенники. Не говоря уже о фото где зарисован логотип Balmain ибо в Китае нельзя публиковать фото копий оригинала. Обращайтесь в киберполицию деньги вам вернут но не сразу. Нужно добиваться открытия уголовного дела и постоянно дергать следователя.
Helga 696• 07 мая 2022
Теж попалась😔 у них є дві сторінки, на одній порахували мені ще знижку від ціни під фото, ’пощастило’. Ну і звісно ж я заблокована після оплати. На даний час веду переписку з іншою сторінкою, мають нові реквізити.
автор ole4ka_ol • 07 мая 2022
Кошти повернули. Звернулася до банку Пумб. Пояснила ситуацію. Порадили звернутися в поліцію. Потім зателефонували з мого банку і запитали на яку карточку робити повернення коштів. Дякую всім за поради
Qorianka• 08 мая 2022
Ответ дляvikaatom
+ я бы сообщила об этом представителям фабрики