Раз в три місяці, наприклад, посилати свого чоловіка/хлопця/парнера здавати аналізи на венеричні хвороби. Я так робитиму обов´язково.
jannjann77• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Тобто? А коли він з іншою буде ахатись, не боїтесь, що вам сюрприз зробить?
То буде два раза - перший і останній.
Loveandstyle• 03 мая 2022
Та ну, не гоните. К чему эта паранойя? Тогда можно из-за чего угодно в панику впадать. А это точно разрушит отношения...
Лучик_лучик• 03 мая 2022
Ну так и Вы раз в три месяца доказывайте справкой своему любимому, что не заразились ничем. Чтобы он тоже мог перестраховаться.
jannjann77• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
А ви типу так і взнаєте
Ніби він вам буде сповідатись)
А що, ви про сюрприз не взнаєте?
Мені його сповідь не потрібна, достатньо висновку венеролога
Ответ дляanta_res
Називайте речі своїми іменами, а не ахатись-охатись. Якщо ви його підберете у недозволеному місці або відіб’єте у когось, то звичайно кожного дня перевіряйте, тут і 3 місяці не допоможуть. Вже ж ми по інше? Чи ні?
Я не можу називати речі своїми іменами, за це бан дають
Не зрозуміла вас
От з´явиться в мене хтось. І кожні три місяці я проситиму щоб здавав аналізи зі свого статевого органу. Все. Що я не ясно написала?
Не зрозуміла вас
Анастасия.Я.• 03 мая 2022
Нет конечно, у меня нет паранойи. И я бы, мягко сказать удивилась если бы мне муж такое заявил. С таким уровнем недоверия двигаться по жизни вместе нет смысла.