Пожалуйста.Кто знает где правильно.
Ну и второе и третье задание,кто понимает и есть возможность.Буду очень благодарна🙏
Спасибо всем откликнувшимся.
LuizaStraud• 04 мая 2022
Тут спадає на думку закон про незнищенність духовної енергії: не можна безслідно поховати ту силу, що вулканила Україну століттями, сходила кров´ю, вкривалась могилами, а потім знову вставала, налітала вихром і зносила тимчасові палаци нових панів та перекривала принишклі чужі голоси українською піснею.
Один в полі воїн — це перше гасло кожної людини, кожен має бути воїном і воювати там, де може бути успішним і не перекладати свою роботу на інших.
Є одна безперечна особливість нашої культури: вона не принесена з чужого поля, вона йде від свого давнього джерела, відчутного і невидимого, що пізнається відчуттям рідної землі і відчуттям неба.
LuizaStraud• 04 мая 2022
Уздовж вулиці розсипались вогні, було холоднувато, хоч не так вітряно, як на даху обсерваторії, за спиною в спортивній сумці ворушились раки.
Зажеврів горизонт акварелями фарб, Ожило, закрохмалилось небо, І заграв промінець в хмарках сотнями барв, І несміло поповз понад степом.
Ответ дляLuizaStraud
’де може бути успішним’ - виділяємо комами
Ответ дляLuizaStraud
Після успішним я б теж кому поставила