Arinachka• 04 мая 2022

Дата, когда закончится война

Девочки, маленькое предложение - пусть каждый, кто прочитает, от себя, напишет дату, когда, как считаете Вы, закончится война.
Вот первое, что в голову пришло
Может через пару дней, недель... будем читать и говорить - вот она наша Кидстафовская новорощенная гадалка-предсказательница
Матусік• 04 мая 2022
Ответ дляNatalia505
21-22 травня. Дуже содіваюсь на перехід путлера в інший світ.
Яблуні вже зацвіли згадувала за Ваші слова, так чекаю тепер чогось хорошого для нашої країни
FireFly12• 04 мая 2022
Natalia505• 04 мая 2022
Ответ дляМатусік
В нас ще навіть не збираються.)
Natalia505• 04 мая 2022
Ответ дляМатусік
Я теж чекаю дива десь до кінця травня, початок червня.
Shamanmir• 04 мая 2022
Ответ дляNatalia505
З ким хуйло домовилось?
Думайте, подключайте критическое мышление! Сами ответите на свой вопрос
Матусік• 04 мая 2022
Ответ дляNatalia505
В нас ранній літній сорт цвіте добре, інші збираються
Дай Боже нам всім миру!
TAM-rico• 04 мая 2022
Евга-9246• 04 мая 2022
Ответ дляОльга520
Моя це Сумська область
Чому думаєте, що знов полізуть, що їм тут цікавого може бути?
РойЛеля• 04 мая 2022
Ольга520• 04 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Те ж саме, що і було тоді цікаво. Що і по всій країні.
TAM-rico• 04 мая 2022
Ответ дляLapushka777
Смотрела одного нумеролога толкового, по его подсчетам начало октября.
Подивимось, наскільки він толковий.
svetlyachok33• 04 мая 2022
Евга-9246• 04 мая 2022
Ответ дляОльга520
Ну таке)
Нема тут для них нічого важливого, ніяких стретегічних об´єктів чи дороги з´єднання. Зараз їм наша область ні до чого, коли втримать нічим. Якщо сили поновлять і почнуть наступи знов по всій країні, тоді хіба.
Cаванна• 04 мая 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Вы наверное индийского предсказателя смотрели)))
Вроде нет, просто цифры, мысли в слух. путанист почти всю рашу за собой потянет, больше года на земле не должен продержаться ни он, ни его зомби. Подскажите пожалуйста, кто-то тоже эту дату сказал? Не подскажите как посмотреть? Спасибо
TAM-rico• 04 мая 2022
Ответ дляNatalia505
І чекаю якогось дива, якоїсь неочікуваної події, яка раптово зупинить війну. І найближчим часом!
lerisal• 04 мая 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Прямо на мой ДР поддерживаю.
Eleno4ka_83• 04 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Чому не представляєте? Або, або. І це всі розуміють. Але хтось має взяти на себе відповідальність за такий крок. Бо люди навряд чи пробачать штурм того ж Херсону. Тому війна в ,,холодному,, режимі окупації буде довго
В якому сенсі ’не пробачать’??? А як їх вибити звідси??? Чи хай залишаються в Херсоні? Серйозно?
LotusA• 04 мая 2022
Середина июня
Danechka19• 04 мая 2022
22 мая 2022 г. Мне так приснилось еще в феврале))
Vitalinka1987• 04 мая 2022
май-июнь 2022
lith_oops• 04 мая 2022
Ответ дляnightwoman
Котики. Херсон это не донбас. Заявляю ответственно. Мы ничего не можем сделать против системы, это факт. Точнее у нас половые тряпки висят там, где их охраняют конвоем. Если их не охраняют, сразу снимают в первые часы.

Просто не забывайте об этом. Мы ждём и очень ждём. Нам пипец как тяжело. Но мы не сдаёмся. Жить в свободной Украине это неописуемая роскошь. Всех обнимаю

Пс: даже не рассчитываю на замороженный конфликт. Это наш тяжёлый труд и наша оборона быть тут. Мы как передовая без оружия.
Молимся за вас. За Херсон, за Мариуполь, за всю Украину.
Galyna1211• 04 мая 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Почитайте херсонців тут, ніхто не хоче штурму міста, бо це великі цивільні втрати. І це той момент, коли прийдеться нашим військам робити те, що руські зробили з Маріуполем. Це важке рішення.
Eleno4ka_83• 04 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Я не зустрічала саме таких постів від херсонців ...з їх слів зрозуміло, що ті окупанти їх влаштовують, аби тільки не бомбили?🤔
Vikki• 04 мая 2022
Январь 2023го. От астрологов ,которые это предсказалаи ДО начала событий
Максимум до конца 23года
Сразу пишу(не реклама) -Волжина и еще наш украинец парень(китайская астрология)
ЯО если применят то конец июля,начало августа 22 года
Kiki.• 04 мая 2022
Ответ дляTanya23-16
Во, вчера вечером чего-то я про эту дату подумала.
Galyna1211• 05 мая 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Трохи не так. Їм погано в окупації. Але вибір між цілим житлом і зруйнованим містом. До того ж окупант усіма силами показує шо вони на довго, звикайте жити за ,,московським часом,, під бій курантів. Правильний ідеальний вихід - усім виїхати, щоб розв´язати нашим військовим руки. Але ж знову: бабуся не поїде бо кури, гусі, дідусь паралізований, кішка, жучка, три квартири, ремонт, любима грушка, а куди, а за які гроші, а як, а на чому, а де жити? А тут наче ерзац нормального життя. А наші будуть штурмувати місто ерзац закінчиться почнеться Маріуполь. Люди в окупації у важкому психологічному стані. Зруйнована домівка буде останньою крапкою, а зруйнує її фактично ЗСУ.
MasterMai• 05 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Нажаль не всі це розуміють. І люди с мариуполя кажуть, ’Азов по нас стріляв’.. хоча просто стали свідками бою між Азовом за рашкою
Ellillд• 05 мая 2022
Ох дивули вы мои....
Наши слуги умотали до 11 проверить как же нашим беженцам в Европе живётся...
Galyna1211• 05 мая 2022
Ответ дляMasterMai
Ну так. Я теж бачила такі висловлювання, типу якщо б не Азов що вирішив стояти до смерті, то руські зашли б і все, і місто (три квартири, жучка, бабка) були б цілі - це ви (Україна) винні, що ми без домівок і не всі живі. І це при тому, що руські цілеспрямовано руйнували місто. А що буде, як зсу оточить Херсон? Хто віддасть наказ штурмувати місто, той фактично буде винен у кожній смерті. Не знаю чи піде Зеленський чи Залужний на таке
Mrs.Ochmonek• 05 мая 2022
22 травня 2022, як раз на Миколая Чудотворця літнього