Девочки, маленькое предложение - пусть каждый, кто прочитает, от себя, напишет дату, когда, как считаете Вы, закончится война.
Вот первое, что в голову пришло
Может через пару дней, недель... будем читать и говорить - вот она наша Кидстафовская новорощенная гадалка-предсказательница
Вот первое, что в голову пришло
Natalia505• 04 мая 2022
Ответ дляМатусік
Яблуні вже зацвіли згадувала за Ваші слова, так чекаю тепер чогось хорошого для нашої країни
В нас ще навіть не збираються.)
Natalia505• 04 мая 2022
Ответ дляМатусік
Я теж чекаю дива десь до кінця травня, початок червня.
Ответ дляОльга520
Те ж саме, що і було тоді цікаво. Що і по всій країні.
Ну таке)
Нема тут для них нічого важливого, ніяких стретегічних об´єктів чи дороги з´єднання. Зараз їм наша область ні до чого, коли втримать нічим. Якщо сили поновлять і почнуть наступи знов по всій країні, тоді хіба.
Ответ дляkollarova-oksana
Вы наверное индийского предсказателя смотрели)))
Вроде нет, просто цифры, мысли в слух. путанист почти всю рашу за собой потянет, больше года на земле не должен продержаться ни он, ни его зомби. Подскажите пожалуйста, кто-то тоже эту дату сказал? Не подскажите как посмотреть? Спасибо
Eleno4ka_83• 04 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Чому не представляєте? Або, або. І це всі розуміють. Але хтось має взяти на себе відповідальність за такий крок. Бо люди навряд чи пробачать штурм того ж Херсону. Тому війна в ,,холодному,, режимі окупації буде довго
В якому сенсі ’не пробачать’??? А як їх вибити звідси??? Чи хай залишаються в Херсоні? Серйозно?
Ответ дляnightwoman
Котики. Херсон это не донбас. Заявляю ответственно. Мы ничего не можем сделать против системы, это факт. Точнее у нас половые тряпки висят там, где их охраняют конвоем. Если их не охраняют, сразу снимают в первые часы.
Просто не забывайте об этом. Мы ждём и очень ждём. Нам пипец как тяжело. Но мы не сдаёмся. Жить в свободной Украине это неописуемая роскошь. Всех обнимаю
Пс: даже не рассчитываю на замороженный конфликт. Это наш тяжёлый труд и наша оборона быть тут. Мы как передовая без оружия.
Молимся за вас. За Херсон, за Мариуполь, за всю Украину.
Galyna1211• 04 мая 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Почитайте херсонців тут, ніхто не хоче штурму міста, бо це великі цивільні втрати. І це той момент, коли прийдеться нашим військам робити те, що руські зробили з Маріуполем. Це важке рішення.
Eleno4ka_83• 04 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Я не зустрічала саме таких постів від херсонців ...з їх слів зрозуміло, що ті окупанти їх влаштовують, аби тільки не бомбили?🤔
Galyna1211• 05 мая 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Трохи не так. Їм погано в окупації. Але вибір між цілим житлом і зруйнованим містом. До того ж окупант усіма силами показує шо вони на довго, звикайте жити за ,,московським часом,, під бій курантів. Правильний ідеальний вихід - усім виїхати, щоб розв´язати нашим військовим руки. Але ж знову: бабуся не поїде бо кури, гусі, дідусь паралізований, кішка, жучка, три квартири, ремонт, любима грушка, а куди, а за які гроші, а як, а на чому, а де жити? А тут наче ерзац нормального життя. А наші будуть штурмувати місто ерзац закінчиться почнеться Маріуполь. Люди в окупації у важкому психологічному стані. Зруйнована домівка буде останньою крапкою, а зруйнує її фактично ЗСУ.
Ответ дляGalyna1211
Нажаль не всі це розуміють. І люди с мариуполя кажуть, ’Азов по нас стріляв’.. хоча просто стали свідками бою між Азовом за рашкою
Galyna1211• 05 мая 2022
Ответ дляMasterMai
Ну так. Я теж бачила такі висловлювання, типу якщо б не Азов що вирішив стояти до смерті, то руські зашли б і все, і місто (три квартири, жучка, бабка) були б цілі - це ви (Україна) винні, що ми без домівок і не всі живі. І це при тому, що руські цілеспрямовано руйнували місто. А що буде, як зсу оточить Херсон? Хто віддасть наказ штурмувати місто, той фактично буде винен у кожній смерті. Не знаю чи піде Зеленський чи Залужний на таке