Dashko007• Изменено 04 мая 2022

Кто что слышал, по переговорам все? Аминь?

Читала что Зеленский больше не видит смысла в мирных переговорах. Что мы выбрали путь войны. Это все? До последнего? На мир и и договоры можно ставить крест?
Знаю многие тут пишут что договоры это фигня, но у меня своё мнение. И я думаю что договор это не капитуляция, а реально договор с гарантиями и с нашими условиями. Но и здесь все?
klycha• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Де ви бачили таке, але перевірене джерело, а не хтось сказав комусь.
Лавров заявив щоб Зеленський не здавався а просто наказав скласти зброю. Так це одно й те саме.

Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Думаєте, хтось хоче? У нас нема вибору, нажаль.
Думаю, ті хто кричать про ’ніяких перемовин’ хочуть і готові. Я такого не кажу, я нікого чужого не посилаю воювати і свого теж не хочу. І не осуджкю тих, хто ховається ні трішки. В кожного має бути вибір. І іти на фронт мають лише військові і добровольці.
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Зовсім ні .Ніколи не дозволяла собі таких висловів.
Ну покажіть тоді,на що я написала? Можливо я не вам зовсім адресувала, тоді я вибачусь. Не помічала за собою невипавданих спалахів агресії
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляNightbringer
зачем это бесполезное елозение ?
дуркодед сказал,что ему несите конкретные предложения,что соглашаетесь практически на всё.
я тоже очень ждала,верила что можно как-то договорится.
сейчас утратила надежду,хотя переговоры в конце состоятся всё равно.
Де ви це бачили? Покажіть хоч одне перевірене джерело?
IanxMickey• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Як ви мені писали:»Як затичка в кожній дірці».І ви ще пишете про злобу і агресію.
У нее стиль общения такой - хамство и переход на личности, а чтобы не ответили, она блокирует.
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Не годуйте троля , вона працює за 10 руб
Ви знаєте розцінки? Не здавайте свою контору, бо не заплатять.
Natalia505• 04 мая 2022
Така нерозумна тема.

Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Адміни видалили той допис .
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляIanxMickey
Сестра) Ви мене так добре знаєте, що вирішила вас розблокувати. Я на особистості ніколи не переходжу, ніколи. А от ви не в змозі собою контролювати.
mari_klim• 04 мая 2022
Ответ дляСвітланаcv
Знову рашисти строчать теми. Автор, тільки така відповідь у мене на ваше питання.
Это не рашисты. Это наши ’родненькие’ в оккупации. И таких там много. Наверное, уже и Ленинам рады, и на парад готовы идти. Они за мир любой ценой. ’Надо просто перестать стрелять’(с) или ’какая разница’(с)
Павлик Равлик• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Те, як ви ’не осуджуєте’ тих, хто ховається, дуже добре видно у вашій темі про чоловіків, які закордоном
А так гарно починали...
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Адміни видалили той допис .
Так покажіть попередній свій коментар, на що я так відповіла.
IanxMickey• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Доказательства будут? Или напомнить Вам за что Вы меня заблокировали?
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
А що за 15 руб ?
Передайте своєму начальству ,що з країною терорістом перемовин не буде !
Тільки Перемога, до останього рашиста !
mari_klim• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
А що ви пропонуєте? Хай наші хлопці помирають, вам наших людей не шкода? Для вас взагалі існує цінність чужого життя? Не боїтесь гріха ?
У вас есть сын?
katshmat• 04 мая 2022
Ответ дляmarata
То краще вже виїжджайте. А вони потім підтягнуться. Навіщо так мучитися в Україні?
Я і виїхала, чекаю чоловіка
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
А так гарно починали...
Мова про тих, хто в Україні, закордоном нема від чого ховатися.
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляmari_klim
А далі що їх чекає ?Вони не думають ?
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А що за 15 руб ?
Тільки Перемога, до останього рашиста !
Вам видніше, мені не платять за коментарі. Скажу більше, навіть на роботі платять 2/3.

Павлик Равлик• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Перечитайте свої дописи
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3125535
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляmari_klim
У вас есть сын?
Ні , нема.
KseniaGL• 04 мая 2022
Там деды в маразме, с отравленным властью и безнаказанностью сознанием. С кем и о чем там договариваться.
Нас спасёт только чудо
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Тоді не ганьбіться , хочь про ці перемовини !
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Перечитайте свої дописи
Ок. Я перечитаю, зроблю висновки і виправлюсь .
lola97• 04 мая 2022
Ответ дляmari_klim
В 1941 тоже много предателей было
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Всі війни закінчуються перемовинами. Різниця в тому коли, раніше чи пізніше. І та різниця вираховується кількістю людських життів.
skyski• 04 мая 2022
Ответ дляDashko007
А кто на нас напал? Россия. Я просто не вижу другого выхода. Вот какой выход вы видите? Мы выгоним всю Русню с Крыма? Сколько это будет длиться и как воевать с ядерной страной? Я опять повторю я не про то что мы должны сдать территории, но дипломаты должны искать выход... сначала ж Зеленский такой позиции придерживался
А какие ваши предложения? Ну для интереса - как бы вы пытались вести переговоры?
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Ні , всі війни закінчюются перемогою або поразкою одній із країн !!!!
Різниця в тому , що переможець диктує умови !
А потім країни підписують домовленності , де прописують кожне слово !
Николь1986• 04 мая 2022
Почему тревоги такие страшные сегодня?
Юля 458• 04 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Будь-яка війна закінчується перемовинами і укладенням мирного договору.Почитайте історію.