Читала что Зеленский больше не видит смысла в мирных переговорах. Что мы выбрали путь войны. Это все? До последнего? На мир и и договоры можно ставить крест?
Знаю многие тут пишут что договоры это фигня, но у меня своё мнение. И я думаю что договор это не капитуляция, а реально договор с гарантиями и с нашими условиями. Но и здесь все?
Ответ дляПавлик Равлик
Думаєте, хтось хоче? У нас нема вибору, нажаль.
Думаю, ті хто кричать про ’ніяких перемовин’ хочуть і готові. Я такого не кажу, я нікого чужого не посилаю воювати і свого теж не хочу. І не осуджкю тих, хто ховається ні трішки. В кожного має бути вибір. І іти на фронт мають лише військові і добровольці.
Ответ дляNightbringer
зачем это бесполезное елозение ?
дуркодед сказал,что ему несите конкретные предложения,что соглашаетесь практически на всё.
я тоже очень ждала,верила что можно как-то договорится.
сейчас утратила надежду,хотя переговоры в конце состоятся всё равно.
Де ви це бачили? Покажіть хоч одне перевірене джерело?
IanxMickey• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Як ви мені писали:»Як затичка в кожній дірці».І ви ще пишете про злобу і агресію.
У нее стиль общения такой - хамство и переход на личности, а чтобы не ответили, она блокирует.
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Ну покажіть тоді,на що я написала? Можливо я не вам зовсім адресувала, тоді я вибачусь. Не помічала за собою невипавданих спалахів агресії
Адміни видалили той допис .
Ответ дляСвітланаcv
Знову рашисти строчать теми. Автор, тільки така відповідь у мене на ваше питання.
Это не рашисты. Это наши ’родненькие’ в оккупации. И таких там много. Наверное, уже и Ленинам рады, и на парад готовы идти. Они за мир любой ценой. ’Надо просто перестать стрелять’(с) или ’какая разница’(с)
Павлик Равлик• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Те, як ви ’не осуджуєте’ тих, хто ховається, дуже добре видно у вашій темі про чоловіків, які закордоном
А так гарно починали...
IanxMickey• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Сестра) Ви мене так добре знаєте, що вирішила вас розблокувати. Я на особистості ніколи не переходжу, ніколи. А от ви не в змозі собою контролювати.
Доказательства будут? Или напомнить Вам за что Вы меня заблокировали?
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Ви знаєте розцінки? Не здавайте свою контору, бо не заплатять.
А що за 15 руб ?
Передайте своєму начальству ,що з країною терорістом перемовин не буде !
Тільки Перемога, до останього рашиста !
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляmari_klim
А далі що їх чекає ?Вони не думають ?
Павлик Равлик• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Мова про тих, хто в Україні, закордоном нема від чого ховатися.
Перечитайте свої дописи
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3125535
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Вам видніше, мені не платять за коментарі. Скажу більше, навіть на роботі платять 2/3.
Тоді не ганьбіться , хочь про ці перемовини !
Ответ дляПавлик Равлик
Перечитайте свої дописи
Ок. Я перечитаю, зроблю висновки і виправлюсь .
Ответ дляDashko007
А кто на нас напал? Россия. Я просто не вижу другого выхода. Вот какой выход вы видите? Мы выгоним всю Русню с Крыма? Сколько это будет длиться и как воевать с ядерной страной? Я опять повторю я не про то что мы должны сдать территории, но дипломаты должны искать выход... сначала ж Зеленский такой позиции придерживался
А какие ваши предложения? Ну для интереса - как бы вы пытались вести переговоры?
Mariya Prokhorova• 04 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Всі війни закінчуються перемовинами. Різниця в тому коли, раніше чи пізніше. І та різниця вираховується кількістю людських життів.
Ні , всі війни закінчюются перемогою або поразкою одній із країн !!!!
Різниця в тому , що переможець диктує умови !
А потім країни підписують домовленності , де прописують кожне слово !
Ответ дляMariya Prokhorova
Будь-яка війна закінчується перемовинами і укладенням мирного договору.Почитайте історію.