Доброй ночи. Мой любимый папа завтра идёт к онкологу, судя по анализам у него нашли рак (правда, сказали что результат биопсии будет завтра и уже тогда доктор назначит лечение). Возможно кто-то из форумчанок знает проверенные группы в телеграмме/вайбере которые относятся к этой болячке? Спрашиваю не ради "самолечения", но большой стаж диабета показал, что общение с людьми "в теме" порой помогает найти интересные моменты, например, в поддерживающих терапиях и т.д. Буду благодарна за помощь и подсказки, я в этом деле чайник и... немного плохо соображаю. Буду благодарна за любые подсказки и помощь. Благодарю за внимание!
Ответ дляIncol
Фейсбук Афіна. Жінки проти раку. Це мабуть одна з найбільших спільнот, де люди діляться, допомагають одне одному. Зазвичай роблять біопсію, щоб визначити тип пухлини. Якщо злоякісна, то наступний Ваш аналіз імуногістохімія. З приватних лабораторій всіх відправляють в CSD.
Біопсію здали, завтра підемо до лікаря, як раз результат буде у неї. І батько ще якісь аналізи здавав, здається називались онкомаркери, КТ, МРТ і ще щось але на той момент з ним мама була, завтра в неї попитаю, вони казали що один не дуже гарний маркер.
Величезне дякую, що поділились групою. Бо розумію, що краще знати з чим справу маю, а очі на всі статті розбігаються та й батько більш дослухається, коли мої поради підкріплені хоча б текстом з профільних груп.
Ответ дляAteya
Я желаю вам пройти этот путь к выздоровлению вашего папочки, веры, силы и хорошего результата в перспективе!
Дякую! Посиділа на форумі, якось навіть заспокоїлась. Все таки люблю Советчицу.:) Пройдемо. Обов´язков. Віра, завзятість та акумулювання енергії завжди допомогають. Просто, коли хворіла сама, різним, сильно - не розуміла тата: ’Ну чого він переймається? Зараз зберемося з силами, прорвемося!’. А зараз я його розумію, ми місцями помінялись. І, будемо йому підтримкою з мамою.

Ответ дляCherepashonok Kate
«Афіна. Жінки проти раку». Дуже інформативна група. Пишу з власного досвіду.
Ответ дляIncol
Ми вже пройшли той шлях, тому надія і настрій на перемогу зараз для Вас головні на шляху до одужання!