Переїхала у іншу область тепер для отримання гуманітарної допомоги,я повинна стати тут на облік.Чи можливо замінити довідку у дії?
Ответ для...Anna
Не давали ніразу,ось хочу отримати кажуть потрібна довідка нова
Про зміну місця проживання ви повинні повідомити зоча б по телеіфону..а що стосується гуманітарки то одна назва)) дали 2 пачки сухарів, банку консервованоі перловки, баночку макарон у томаті, кукурузу та горошок..добре що до родичів приіхала..
Ответ для...Anna
У мене паперових немає взагалі.Ясно,тепер прийдеться проходити всі кола ’аду’.
Заново не придется. Вы уже ВПО.
И когда придете в соцзащиту, так и говорите: я уже ВПО, но сменила адрес проживания. Нужно внести изменения в справку.
Там будет другая заява для этого. Дело 10 минут.
Если у вас огромные очереди, то обязательно узнайте у работников, куда именно вам стоять и стоять ли вообще.
У нас в соцзащите система такая.
1-я очередь для тех, кто впервые подается на ВПО, 2-я кто пришел за готовой справкой (тоже первые ВПО).
Все остальные направляются охранником или работником офиса к другим специалистам.
У нас в соцзащите система такая.
Ответ дляAnicha
Заново не придется. Вы уже ВПО.
У нас в соцзащите система такая.
Дякую.