Везучая_Алиса• 07 мая 2022

Це романтично чи він таке не оцінить? Вашому чоловікові таке подобається?

Хочу після кожної зустрічі, або ж коли будемо разом непомітно кидати йому в рюкзак\сумку\портфель, чи з чим він там ходить, цукерку, яка обгорнута папером з надписом "я тебе кохаю", "я тебе дуже кохаю", "вже сумую", "ти найкращий". Класно, чи не дуже? Ваші б оцінили?
ann_plus• 07 мая 2022
Якщо вам років 12-15, то норм

Евгения_Д• 07 мая 2022
Это от человека зависит. Моему фиолетово, его другое привлекает.
Igra idet• 07 мая 2022
Та ну... Я ещё за мужиками не бегала, с записочками
иркин• 07 мая 2022
Одружений, да?
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляиркин
Одружений, да?
ні
иркин• 07 мая 2022
Моєму було б приємно, але сам би він такого не робив би.
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляиркин
та і не треба
я приємно зробити хочу
t.fodlash• 07 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
та і не треба
я приємно зробити хочу
просто підсуньте презик
Амарилис• 07 мая 2022
Моєму стовідсотково б сподобалось.

Светлана2409• 07 мая 2022
Та ну, якось по дитячому.
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Моєму стовідсотково б сподобалось.
тримайте ідею
Vika Z• 07 мая 2022
Перебор, так мальчики подростки должны поступать 😅и то не сильно навязчиво, а то надоест
Амарилис• 07 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
тримайте ідею
Та він в мене недобачає, цукерку зжере, а послання не побачить))
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляVika Z
набридне - розійдемось
чому я маю стримувати почуття?
Qorianka• 07 мая 2022
Не надо, вдруг шоколадка или конфета растает в сумке, измажет все, пока он ее найдёт
Yuko4a• 07 мая 2022
Ответ дляАмарилис
😂😂😂😂😂👍
katrin2003• 07 мая 2022
Автор, я всегда когда обед даю пишу тоже ’приятного аппетита, люблю тебя’.
Не выбрасывает :)
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляQorianka
ну ви ж розумієте що вона треба не для того щоб накормити його)) а щоб проявити свою увагу
Vika Z• 07 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А вiн як увагу виявляє?

автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляVika Z
А вiн як увагу виявляє?
то вже інша історія
повірте, якби її було мало, я б так не старалась))
Павлениятиния• 07 мая 2022
я так засунула когда-то шоколадку с запиской парню и потом эту записку нашла у лучшей подруги дома, когда она при мне открыла новую шоколадку))
автор Везучая_Алиса • 07 мая 2022
Ответ дляПавлениятиния
Павлениятиния• 07 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
мне не смешно тогда было))
но щас орно конечно
Алина-1240• 07 мая 2022
Мой бы ржал,ну или наверное сьел бы ту конфету и не заметил,что на бумажке)))
Стрекозявка• 07 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ні
А прикиньте, записочку кинули, а он промолчал. Подумал что от любовницы
Леди Репях• 07 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Ахаха, жиза!)
Cherepashonok Kate• 08 мая 2022
Гарна ідея автор!:) Я так зі своїм колишнім хлопцем часто записками, правда зі снікерсами, обмінювались, усим все подобалось! Це ж прояв уваги, любові та теплоти до близької людини, що там може бути поганого? До речі, він досі ці снікерси згадує, як виявилось. І з теплотою. Так що, якщо хочете робіть приємне своєму хлопцю.;)
Леди Репях• 08 мая 2022
Девчата, комменты класс. Насмеялась)

По теме: идея 50/50. Зависит от характера мужика. Если он педант, например, то левая вещь в его вещах может взбесить. Если растяпа - вообще не заметит, и в той конХвэтэ мураши заведутся)
Cherepashonok Kate• 08 мая 2022
Ответ дляАмарилис
О, це точно проблема! Згадала історію: погано добачаю, так якось примудрилась закинути до рота цукерку, яка була загорнута у записку на яскраво блакитному папері, бо подумала, що то вона в глазурі.:)
Амарилис• 08 мая 2022
Ответ дляCherepashonok Kate
.