Зараз знаходжуся з донькою 3 роки в Польщі. Живемо в будинку на 2 кімнати - я з дочкою і мама з 2 дочками (10 і 16 років) зі сходу України. Моя сусідка працює. Але це не заважає їм постійно просити/внаглу їсти мої продукти. Холодильник у нас поділений по полкам. Вчора купила дитині молока на каші, старша донька попросила трохи молока до кави, кажу візьми. Потім другий раз. Ввечері відкриваю холодильник - літри молока немає! Я просто обурена. Потім купила собі десерт - сиджу їм на кухні, прибігає молодша донька сусідки - починає його в мене просити. Так само купила соус до м´яса, попросили 2 рази - дивлюся, вже майже пуста банка в холодильнику. То ковбасу мою доїли, бо не знали, що це моя( з моєї полички).Вони мене вже так злять своєю наглістю. Реально, тепер вже думаю над тим, щоб ходити їсти в кімнату. Бо тільки сідаю на кухні - одразу біжать. При цьому як їм борщ чи суп - то такого ажіотажу немає
Vlada-Maria• 08 мая 2022
Ответ дляЛинда
Удалено администрацией...
То хай мама ’чужого рєбьонка’ і не жаліє своїм дітям
В війна - привід сісти комусь на голову і жити за чужий рахунок? Чи навіть війна у таких халявщиць не пробудила сплячу совість?
Ответ дляpeti
Підлітки, це якраз той вік, коли по приколу щось випросити. В мене сину 14 і в школі вчителька на зборах підняла питання ’ попрошайничества’. Купить якась дитина булочку в буфеті і в неї всі дружно починають просити. В результаті дитина залишається голодною.
Не слышала о таких приколах. Нормально воспитанные подростки клянчить не будут.
Ответ дляVlada-Maria
Боже )) уже сесть на шею и жить за счёт))
И это молоко и кусок колбасы с соусом 😁
Vlada-Maria• 08 мая 2022
Ответ дляirenyra
Я правильно понимаю, что если у одной из женщин нет денег, то вторая должна теперь кормить себя со своим ребёнком и ещё троих сверху? Такая логика?
ну, по мнєнію Линда, так і повинно бути)))) а раз автор не хоче, то вона ’мєлочна’))))
lana vinogradova• 08 мая 2022
Ответ дляЛинда
Удалено администрацией...
Як на мене, рашинська якраз сусідка. Загарбати чуже без дозволу - чим не рашизм? Захищати крадія - чим не рашизм?
Vlada-Maria• 08 мая 2022
Ответ дляЛинда
Удалено администрацией...
Ви, випадково, не сусідка автора?
Чи сестра по ’духу’?
Vlada-Maria• 08 мая 2022
Ответ дляok1904
Автор наша , бориспільська
.
От облом
не вийде розкрутити тему про ’западенцев’
jannjann77• 08 мая 2022
Ответ дляЛинда
мелочно
Что мелочно?
Я была в такой ситуации на подселении. Соседские дети лазили в мой холодильник и жрали мои продукты.
Мне нужно покормить своего ребенка, я знаю, что в холодильнике есть котлеты и помидоры, открываю холодильник - а там дырка от бублика. А ребенка уже кормить надо. А все остальное или заморожено, или в магазине.
lana vinogradova• 08 мая 2022
Ответ дляpeti
Не думаю, що це питання віку. Це питання виховання. Ніколи син нічого не просив у чужих людей, змалечку.
Муркамурковна• 08 мая 2022
Ответ дляЛинда
мелочно
Действітельно.... Може перевести все семейство на їжу за рахунок автора? Це жлобство і жлобьйо... Тирити продукти людей
Ответ дляlinamark
Чужие люди помогли вам бесплатно, бескорыстно. А тут свои зажимают своим и считают все до грамма…
Тем более продуктами тоже помогают вам наверняка …
Всегда можно как то мягко намекнуть или посмеяться с той мамой с этого .. если уж вам так жалко
Так может соседка будет автора кормить? Ей же не жалко, не так ли?
Ответ дляsashik77
Ну діти іноді такі бувають (непосредственные - забула українською слово) що іноді ставлять в незручне положення. Наче і хочеться щось сказати, але думаєш, що то дитина і мовчиш. Або толерантність виявляєш.
Яка дитина? ’Кобилиця’ наглюча бере молоко в каву до цигарки!
Vlada-Maria• 08 мая 2022
Ответ дляok1904
Тут треба мамі вчити своїх діток. Автору сказати мамі про ситуацію.
+1, діти - відображення своєї мами. Але на рахунок ’сказати’ повірте - та мама все прекрасно бачить, ба більше, саме так себе вести і вчить дітей. Як там кажуть, яблуко від яблуні....
У сина в класі був хлопчик, який вів себе подібним чином. Причому, якщо не вдавалось у менших видурити, то тупо відбирав. Дійшло до того, що вчителька зібрала батьківські збори і мама хлопчика починає ’Ну, ето же дєті, надо понять, дєтєй надо учіть дєліться....’ Тут вже вчителька не витримала і сказала, що чого ж тоді не вчать Вадика ділитись, і зі своїм він ні з ким не ділиться? На що тато зареготав на весь клас, як коняка коло вівса, і - ’Ну, скупость - нє глупость’
А чому ви вирішили акцентувати, що ваша сусідка зі сходу України?
Стосовно їжі - вирішить, чого ви хочете, якщо виглядати хорошою тьоткою і пригощати дітей, то пригощайте і не нийте. Якщо хочете зберегти харчі, гаркніть пару раз і діти перестануть просити, а всі свої розносоли ховайте в пакет, щоб їх не було видно.
Ответ дляЛинда
Удалено администрацией...
Это не сирота из детдома, тем более старшей 16 лет, должна уже уметь сдерживать свои желания,если чего-то нет. Никому не приятно ,когда заглядывают в тарелку и просят. Такие вещи надо пресекать сразу,а не копить раздражение. Громко сказать при них, ребята ,а где мое молоко,колбаса? Прошу не берите без спроса, я на это рассчитывала, а пришлось снова в магазин идти. И когда что-то ешь и просят, тоже ртом сказать, извини не могу. Это один раз неприятно, но ничего. Только и у них ничего брать не нужно.