My Business• 08 мая 2022

Нерви? чи я злюка?

Є у мене одна сусідка, яка дуже хвилюється з Хорватії, як я тут.
Вайбер вже червоний від її повідомлень.
Вчора прислала повідомлення про бій 90 тис бійців з однієї сторони і 90 тис. з іншої і молитву, яку треба за них читать.
Сьогодні прислала привітання з Днем Матері. вона знає, що Мама моя померла недавно і дітей в мене поки нема. ну от до чого це вітання???
перед цим була пісня Наталі з Лісапетного батальйону, що треба садить город і у війну.
я розумію, що їй робить нічого. хочеться нахамить. але терплю.
Linda312• 08 мая 2022
В мене така подруга. То пришле фото який пиріг вона спекла, то яку спідницю пошила, то які вони шашлики пожарили з чоловіком. От воно мені треба?