Я виїхала з дитиною ще на початку березня, коли обстріляли наш Охматдит у Києві. Інвалідність не оформляли, тепер дуже шкодую про це, бо так би випустили чоловіка. Чи змінилося щось тепер? Побачила, що новий закон видали про те, що мають випускати обох батьків дітей з онкологічними захворюваннями.
На жаль, реальність така, що це діагноз на все життя, з постійним пожиттєвим контролем.
Чи можуть теоретично випустити чоловіка без дитини, якщо він надасть документи? Є виписки в Україні, будемо оформлювати медичні документи в Європі. На щастя, таким дітям всі допомагають та лікують, за що я неймовірна вдячна, багато українців отримали лікування в кращих світових клініках.
Oleksa1551• 09 мая 2022
Ответ дляКузякин
Как и не волнует что нравится или не нравится вам. До свидания.
Ой, та пока уже