В селі зараз. Немає можливості до дерматолога сходити. Як з ними боротися в такому віці? Весь лоб, на носі, під оком.
_Alekssandra_• 09 мая 2022
А чем она умывается?
Настойкой календулы пользуетесь?
Не пробовали маски из глины зеленой?
Настойкой календулы пользуетесь?
Не пробовали маски из глины зеленой?
KatrinkaSh• 09 мая 2022
Борна і саліцилова кислота в рівних пропорціях плюс ампула лінкоміцину і протирати на ніч.
Николь1986• 09 мая 2022
Ответ дляЕllena
У моей такая беда началась тоже в 10. Отвела к косметологу и дерматологу. Назначили болтушку вонючку. Ее делают при госаптеке. И вы знаете, значительно меньше стало. Главное не филонить. Себя помню подростком , то комплексовала ужасно, даже челку отрезала чтобы скрыть.
А вот челка только провоцирует эту фигню.
KatrinkaSh• 09 мая 2022
Ответ дляladad19
Щиро дякую!!! Спробуємо! 🌹🌹🌹
Тільки обережно, шкіра чутлива дитяча. Можливо навіть точково наносьте.
Ответ дляЕllena
Це вже підліткове? Вона вже потіти почала,можливо гормони.
KatrinkaSh• 09 мая 2022
Ответ дляladad19
Та нічим особливо не користується ще. Водою теплою. Шкіра не жирніє.
Засіб для вмивання обов´язково купіть
anfisapetrowna• 09 мая 2022
Умывалку с салициловой кислотой. Тоник БЕЗспиртовый с молочной, сплициловой или азелаиновой кислотой. Салицилово -цинковую пасту использовать как маску раз в неделю(снимать салфеткой влажной).
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Кому? 10 річній дитині із тонкою чутливою шкірою?
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Та жах. Не пишіть такого, я вас благаю.
Flash_black• 09 мая 2022
Ответ дляCoreana.ua
Та жах. Не пишіть такого, я вас благаю.
А ведь девушка права, зря вы так)
золотая осень• 09 мая 2022
Перегляньте харчування. Обмежити солодке, мучне, жирне, смажене, молоко. Більше овочів, фруктів.
Coreana.ua• 09 мая 2022
Нормальне очищення на м’яких ПАВ. Себорегулюючий тонік без спирту , скоріш за все з ніацинамідом та цинком можна. Пілінг-скатка 2-3 рази в неділю. Заспокійливий крем. На даному етапі ніякі кислоти поки не потрібні. Збираємо нормальну базу і дивимося на результат через 20-30 днів. Тоді вже дивимос, чи потрібно щось більш сильне.
Coreana.ua• 09 мая 2022
Такі висипи гормональні, але вони пов’язані із посиленою діяльністю сальних залоз. Тому себорегулюємо шкіру , очищуємо від змертвілих часток та заспокоюємо. Частіше за все у 10 років це вирішує проблему. Така шкіра це не акне!!
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Почему?
Починати потрібно з простішого на такій шкірі. Це не ті висипи