Ответ дляЧто если ваши мечты сбудутся
Я не стала бы предлагать ерунду, зная какие тут девочки не доверчивые.
Но это правда, отличный вариант для тех у кого очень сложная ситуация с жильем.
А саме 17 травня виїзд,і потім ніяк? Ми в окупованому місті,Мелітополь,зараз так швидко не вийде виїхати,але,дивлюсь,що треба вже їхати,куди- зовсім розгубилась.В нас повна сім´я- я,чоловік,і двоє дітей( я на 2 групі інвалідності,опорно двигуючий апарат,тому чоловік зі мною,без нього складно мені)І треба загранпаспорт,чи ні? Бо в мене є,не біометрія,а в чоловіка немає ..Ми раніш в Донбасі в 2014 році мешкали,прописка Донецька.Два раза війну переживаємо