gingergirl• 10 мая 2022

Як ви себе радуєте зараз? Щоб не зійти з розуму

На щастя, ми з чоловіком і дитиною у безпеці. Але морально дуже важко + з грошима трохи напряг.
Що вас радує зараз? Як переключатися і радувати себе, щоб не зійти з розуму?
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляNataliiaz
Мені і вуса, і веснянки😀
А ви такий няшний Остапчик

July_StockShop• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Замовила гарний спф на літо, бо провтикала і вже з вусами.
А так радію дню без тривоги, співу пташок, кожній травинці, кожній квіточці. На озеро ходжу качок годувати і сидіти на лавці в тиші
Який замовили?)
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляJuly_StockShop
Який замовили?)
Кидала посилання вище , від ля рош позе
July_StockShop• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Кидала посилання вище , від ля рош позе
Дякую
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляmeadchen
Стараюсь акцентироваться на мелочах - коты, цветы, созерцаю из балкона цветущий каштан. Из радостей покрупнее - наконец-то в кране после почти месяца отсутствия появилась вода. Чистый унитаз, ванна, раковины - наслаждение.
П.с. на фото цветы, не унитаз))
А я дивилася на замріяного кота 😁
Dane4ka111• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
И я с усами, как эти пятна мне надоеееели...
Nataliiaz• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А ви такий няшний Остапчик
Я вже звикла😀 в 20 років ще переймалась, а зараз ні. Яка є, така і є😀 крем не допомагає, все одно і вуса, і веснянки є
irisha.rom• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Який замовили, бо теж маю таку проблему?
alena2013• 10 мая 2022
Ответ дляlisulya
Засадила в этом году все цветами. Как-то прям кайфую в этом году от этого, хотя раньше ’ковыряться в земле’ мне не очень нравилось.
А это утром просыпаюсь, выглядываю в окно - какая красота. Прям кайф получаю
Похвастайтесь, люблю такие фотки.

meadchen• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А я дивилася на замріяного кота 😁
Точно - замріяний)) Я все не могла підібрати слово під вираз його мордочки))
Best hit Bonanza• 10 мая 2022
А почему сходите с ума, если в безопасности? Или сложная адаптация в чужой стране?
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляDane4ka111
Треба ще щось придбати хоч з вітаміном С, щоб трохи вибілити цю ’ красу’. Взагалі намагаюся не пропустити період, коли сонечко активнішає. Бо я сама бліда і здається, що увесь можливий пігмент з моєї шкіри переліз на ті довбані вуса 🙄
Але не цього року ...
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляNataliiaz
Це найкраще рішення - не перейматися через таке. Ну імпозантніше вигляд маєш, та й всього 😁
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляirisha.rom
https://makeup.com.ua/ua/product/333113/?gclid=Cj0...
Такий купую вже не перший раз. Але ж не тільки в засобі справа. Треба ще вчасно його почати використовувати. А не як я цього року 😏
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляmeadchen
Манливі такі квіти
FiloSofia• 10 мая 2022
Прогулками отвлекаюсь
Пока материальным порадовать, увы, не судьба
Ольга_Михайлова• 10 мая 2022
В марте решили взять собаку с моей подачи. Я столько лет крутила головой, собака в доме - ненене, а теперь это чудо свободно ходит из дома во двор и даже на ковры заходит. Плюша мой любимый, антистресс
Ну и традиционно сад Обожаю весну больше всех времен года. Хожу по своему маленькому саду с блаженной улыбкой и глажу-целую каждый листочек) Жаль, нарциссы и тюльпаны отцвели, жду ирисы и розы)
Vladis86• 10 мая 2022
Трішки заначка є...то пішла на масаж. Плюс кава і природа)
Людмила_89• 10 мая 2022
Выпечка сладкая и поедание ее...вот решила переключаться, а то раскабанею. Начинаю тренировки домашние и пп

Vladis86• 10 мая 2022
Ответ дляЛюдмила_89
Я теж ..бо вже +5(
нова_Я• 10 мая 2022
пью каву, їм шоколадні батончики.
VA 11• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Зараз день, а особливо ніч без тривоги, то вже радість. І коли ракети не летять в житлові будинки і не гинуть. Вже більше нічого і не потрібно.(
Nel• 10 мая 2022
Мої діти разом зі мною, у безпеці, навчаються, займаються улюбленими справами. Це моя радість, моя підтримка!

Саме для себе - тренуюся майже щодня по годині, п´ю каву зі смачним шоколадом.
Вивчаю мову)
От сьогодні буду дивитися Евробачення, голосувати та вболівати за наших

🇺🇦♥️
Nel• 10 мая 2022
Ответ дляОльга_Михайлова
Який гарнюня
нова_Я• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Та ви б бачили ті ’сонячні’ вусики на фото. Я як Остап Бендер. Добре хоч не пухнаті, а тільки пігмент.
І чому всім жіночкам сонечко дарує милі веснянки, а мені вуса? 😅
у вас ’ вуса’ ), а в мене загар дуже мені не йде, колір негарний обличчя від сонця,теж треба крем с СПФ, але ще не купила не знаю, який
Liliputka• 10 мая 2022
Радует, что ребенок живет нормальной жизнью, ходит в школу и уже пару недель назад услышала смех. Лично меня радует возможность сходить в бассейн и в джакузи.
Rikitikitavi_2022• 10 мая 2022
Автор, вперше тема, де я сиджу і тупо кожному лайк ставлю) Гарна тема, дякую
Rikitikitavi_2022• 10 мая 2022
Ответ длянова_Я
біокон спф 60,70,80, або цинкова мазь на особоливо проблемні місця там де треба на городі чи на пляжі бо вона біла але дійсно захищає
Dark Kosta• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Доброго вечора.
Підкажіть будь ласка, що у вас за крем з спф.
Natalia505• 10 мая 2022
музика в навушниках, ремонт роблю, с котом гуляю.