gingergirl• 10 мая 2022

Як ви себе радуєте зараз? Щоб не зійти з розуму

На щастя, ми з чоловіком і дитиною у безпеці. Але морально дуже важко + з грошима трохи напряг.
Що вас радує зараз? Як переключатися і радувати себе, щоб не зійти з розуму?
Natalia505• 10 мая 2022
Ось,няшний такий

Я моя• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Я вже вкотре беру від ля рош позе. https://makeup.com.ua/ua/product/333113/?gclid=Cj0...

Такий. Від нього обличчя не блистить, як млинчик, не пахне, не скочується. Але в мене на літо тільки спф
дякую за пораду
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляDark Kosta
Доброго вечора.
Підкажіть будь ласка, що у вас за крем з спф.
Я вже вище декілька разів кидала посилання, пошукайте, будь ласка.
Мені подобається, бо захищає добре і не жирне обличчя після нього
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляЯ моя
дякую за пораду
На здоров´я
Дим-дим• 10 мая 2022
Ничего не радует. Хотя всегда любила весну и особенно май. Но сейчас выйду на балкон и меня бесит хорошая погода, трава и солнце. Муж в ЗСУ за сотни км от нас с ребенком. Пока не позвонит, не могу есть даже, потом от облегчения нажрусь чего-нибудь((( Еще начала курить, хотя 8 лет не прикасалась((( Живем в Одесской обл, ракеты летят не переставая, сирены у нас нет, прилететь может когда угодно.
Natalia505• 10 мая 2022
Ответ дляДим-дим
Це жесть, а чому немає сигналу тривоги?
Новый• 10 мая 2022
Ответ дляmeadchen
Стараюсь акцентироваться на мелочах - коты, цветы, созерцаю из балкона цветущий каштан. Из радостей покрупнее - наконец-то в кране после почти месяца отсутствия появилась вода. Чистый унитаз, ванна, раковины - наслаждение.
П.с. на фото цветы, не унитаз))
На фото кот!!! ))))
omg_meow• 10 мая 2022
особо ничего не радует. я выхожу на улицу, пью кофе, сижу на лавочке, но как-то мне просто все время грустно и все. но я хотя бы перестала рыдать, что уже ок. иногда смотрю какое-то кино.
anosik• 10 мая 2022
Автор, у вас поруч найрідніші люди! Це вже велика радість і щастя! Про що ви? Мій на фронті! Зв´язок там самі розумієте який. Та мені було б найбільше щастя, якщо він буде поруч і живий-здоровий!!!

_Lary_• 10 мая 2022
Замовила собі туш на день народження
Моя уся косметика зникла після пограбування квартири клятими рашистами
BreeVanDeKamp• 10 мая 2022
Я вже себе 2 місяці нарадувала, жерла відрами, вже як індик ходжу жирна
Барабосик• 10 мая 2022
Чоловік на Донбасі. Читати думала, та не виходить, пробую складати пазли, багато спортом займаюсь. Нічого не радує, додому взагалі не спішу 😥
Светлый День• 10 мая 2022
Никак….. ничего не хочу, радует что посадила деревья и поливаю и прям вижу их развитие…. Мысленно вижу нашу страну, которая так же расцветет и возрадится когда то
РойЛеля• 10 мая 2022
Я вдома, спасибі Богу, в Броварах, де відносно безпечно.
Пів дня займають готовка, легке прибирання і уроки зі старшим, підготовка до школи молодшого і логопедичні заняття (хоч те, що сама можу). Решта дня сад і город. Я просто розчиняюсь в своїх квітах))
Ввечері кіно, вино під смачеу вечерю.
Багато готую, печу....товстію))
Все мені зараз в кайф після 1.5 міс відсутнрсті вдома
tvoll• 10 мая 2022
Радуют утренние пробежки, велопрогулки и онлайн тренировки с тренером. Иногда покупаю себе мелочи какие-то для спорта, это радует. Вот сегодня купила себе поясную сумку, в Tchibo, чтоб телефон за пояс шорт не засовывать во время пробежек.
ZhukOlena• 10 мая 2022
Сходила з дитиною в парк, вона мене там обняла кріпко і сказала, що сильно любить маму. Діти - наш стимул триматися
Олимпиада80• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Замовила гарний спф на літо, бо провтикала і вже з вусами.
А так радію дню без тривоги, співу пташок, кожній травинці, кожній квіточці. На озеро ходжу качок годувати і сидіти на лавці в тиші
Сорян, а що і вуса від сонця?! Я про пігментацію знаю
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляОлимпиада80
Та це ж саме пігментовані вуса, не волосаті 😅 Навколо верхньої губи такі темні - темні, як у Бендера. Не знаю, що то за ’ модель’ вус - тоненькі такі)) І кожного разу як сонце активнішає, а я не встигаю застосувати спф - ходжу з такими вусами
Вера• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Та ви б бачили ті ’сонячні’ вусики на фото. Я як Остап Бендер. Добре хоч не пухнаті, а тільки пігмент.
І чому всім жіночкам сонечко дарує милі веснянки, а мені вуса? 😅
У меня тоже усы и на лбу сразу же, ну жесть какая-то.

Олимпиада80• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А, фух) я думала, що волосаті)
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляОлимпиада80
А, фух) я думала, що волосаті)
Та Бог милував
А то була б як грузин))
Lizavel• 10 мая 2022
Радует весна, платья б.у с шафы, вино, дети по парку бегают счастливые, все живы!
Lizavel• 10 мая 2022
Ответ дляДим-дим
Держитесь...хотя тупой совет, пока сам не прочувствуешь....муж герой и вы героиня!
Linda312• 10 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Вчора просто гуляли, таке задоволення отримала)))
Знайоме місце))). Відпочивала там минулого року, зранку о 7-й пташки співають неймовірно, аж вуха не вірять після мегаполісу.
вікусік• 10 мая 2022
Живу в Німеччині 2 місяці - сьогодні вперше порадувала себе капучіно у кафе- але думала дешевше буде- велика чашка 3.30 євро, а перед тим бачила ціни 2.50, якби знала що так дорого
То може і відмовилася б.
Також купила собі прикрасу із крісталом сваровскі по розпродажі- за 5 євро, ношу і радуюсь
Gkqxmprc• 10 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Який СПФ замовили, також зараз в пошуці?
Linda312• 10 мая 2022
Радує весна, прогулянки, все цвіте, кава з корицею, моя любимка кішечка, хожу по секондах)), купила собі м´якенький хороший домашній халат, читаю вечорами. Настрій хвилями. То як найде щось, як згадаю як жили у підвалі, новин начитаюсь, то все, в такі моменти все вище перечислене не радує.
Алeнь• 10 мая 2022
Ответ дляGkqxmprc
Давала вже посилання, від ля рош
СhanelKa• 10 мая 2022
Я багато фотографую
Нарешті дістала гарний фотоапарат, відриваюсь