Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
Ответ дляСытая Кошка
Ладно, у мну утешение Расмус и чешка.
Выиграют все-равно наши. Верю.
і я
Black Umbrella• 13 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
Ладно, у мну утешение Расмус и чешка.
Выиграют все-равно наши. Верю.
А я безутешна...
Пересмотрела еще раз Израиль.
Опять пришла к выводу, что они лучшие.
И вообще как-то финала не жду.
Придется тоже чешкой утешаться....
Пересмотрела еще раз Израиль.
Опять пришла к выводу, что они лучшие.
И вообще как-то финала не жду.
Придется тоже чешкой утешаться....
Сытая Кошка• 13 мая 2022
Расмус- ’влажные мечты’ моих 20-23 лет...любила аж до пяточек.)) Тут просто как родня на конкурс пришла.
Сытая Кошка• 13 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
за Ізраїль обідно...
прокинули їх...
Да. Вопиющее..
Black Umbrella• 13 мая 2022
В одном тг канале про ЕВ в опросе 1300 человек Израиль был на 2 месте после Расмуса

Как же так его тупо слили???

Сытая Кошка• 13 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Как же так его тупо слили???

Кто в здравом уме голосовал за ту балахманную с ее ладошками.
Ну прям такая остросоциальщина...прям никак без нее.
Black Umbrella• 13 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
Разница в количестве голосов существенная
Сытая Кошка• 13 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Не человек, а ЧЕЛОВЕЧИЩЕ
Ну кому как ни Израилю знать,как это жить в постоянной войне...
Обиднее вдвойне теперь.
Black Umbrella• 13 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
Обиднее вдвойне теперь.
Еще и украинец по маме...
Вот его Инста:
Хотела в поддержку написать, но нового поста нет, а под постом о свадьбе как-то не хочется не по теме писать.
Но подписалась на него, может еще пост про ЕВ появится)
Вот его Инста:
Ответ дляBlack Umbrella
Еще и украинец по маме...
Вот его Инста:
сумую з вами! і співав гарно, і людина гарна, і от на тобі, така несправедливість
Ответ дляПросто гостья
Девочки,спасибо всем,до субботы!)))

до суботи! дякую за компанію!
Джулияробертс• 13 мая 2022
Євробачення завжди любила дивитись. Пам´ятаю, в 2010 одразу сказала чоловіку, що переможе дівчина з піснею Лав Лав з Німеччини. Зараз бачила ще не всі номери, але думаю в 5 ці фіналістів будуть Англія, Польща, Україна, Сербія і Молдова. Хоча особисто мені подобається виступ Німеччини, просто приємно слухати.
Джулияробертс• 13 мая 2022
А ще у фіналістах можуть бути Іспанія і Фінляндія. Хоча результати можуть бути і зовсім несподіваними...
Ответ дляДжулияробертс
а як же бельгія, румуни і азейбарджан?
Джулияробертс• 13 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
а як же бельгія, румуни і азейбарджан?
Не знаю, гарно. Але... Я думаю Сербія буде в трійці фіналістів, про наших нічого не можу сказати зараз, Англія теж повинна бути в лідерах.
Ответ дляІра.
Бляха, а ви знали, що це інструкція як голосувати конкретно За Україну з різних країн? Бо я думала, що це номери голосування за інші країни. Може я одна така тупа)
Не знала)))))))
Ответ дляІра.
А чому 12? Ми 12 виступаєм у фіналі?
Ответ дляІра.
Не знаю🤔так Калуш і всі інші поширюють
Переживаю, щоб це не якась фігня була з номером. До речі, якщо проголосують всі 6 млн, які виїхали, це буде потужно!! Але якщо що, скажуть, що то мі самі за себе голосували)))
Ответ дляlana vinogradova
Та нехай кажуть що хочуть, якось пофіг))Вже москальня кудахтає в фб, шо нас пожаліють, підсудять і т.д. Та незай хоч тріснуть))Навіть свої є , які чомусь не бачать, що українці завжди мали якісний музичний продукт . І цей рік не вийняток.Наші класно виступили💙💛, тому перші місця будуть призначені заслужено. Якщо ні, теж не засмучусь. Головне, що достойно себе показали.
Ответ дляІра.
теж вважаю, що достойні перемоги. Музичне оформлення пісні багатогранне, виконання щире та талановите. Я за наших!