10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
показать весь текст
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
навіть не чула
Они были на Нацотборе ЕВ пару лет назад.
автор lana vinogradova 10 мая 2022
вот і я прям відчула мурахи, дуже круто наші виступили
К.а.л.и.н.а 10 мая 2022
Підтримка - України, а не Калуша. Якщо подивитися до-воєнні рецензії на їхню пісню - вона не подобалася практично нікому. Кому в Європі потрібен той реп? Скільки виступів з репом ви взагалі можете пригадати за всю історію Євробачення? Приспів норм, але цілому - чорти шо. Місце високе займемо, як же його можна не зайняти у нашому положенні, але якби вони поїхали у мирний час - це було б максимум 15 місце. Відповідати мені не потрібно, я в курсі, що тут ніхто зі мною не згоден.
Giuya 10 мая 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
блять разрыдалась как свинья не могу успокоиться
То хорошие слёзы, человечные, пусть текут
Cinderella.sells 10 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
О, прикольно, не слышала.
Слушаю их, вместо недорока этого)))
Кто кстати это был? Что за страна?
Кстати, у Калуга со Скофкой несколько совместных песен, все классные!
Еленка14 10 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Візуальні спец.ефекти теж ні про що. Операторська + режисерська робота взагалі швах.
На нашому відборі і то набагато якісніше це все було.
Може хоч на фіналі з цим краще буде, бо щось пєчаль((

Наші - суперові.
Хоча видно було, що хвилювалися.)
В минулому році Катерина теж хвилювалася, прям спочатку сильно по голосу чути було. Можливо, через це судді і поставили низькі оцінки
Ива Купальская 10 мая 2022
Вот мой блондинистый викинг)
https://euroinvision.com/2022/united-kingdom
Британия не участвует в полуфиналах, я ж забыла, так что он выступит 14 мая
Просто гостья 10 мая 2022
Голландка ниче такая. Уже не Песня-88,а посовременее. Но что-то все равно напоминает
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляelena901
Не знаю, як буде далі, але все що було до нас - ніяке. Не знайома з творчістю групи, але навіть досить непогано вийшло. І сльози і дяка за підтримку.
Послушайте Зори и Де би не був не забуду дім. Это с лиричным Скофкой он. Или Гори с Алена Алена - отпад вообще.
А чисто Калуш - ну они придуравошные такие. Типок включите - но громко надо ))
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляelena901
Не знаю, як буде далі, але все що було до нас - ніяке. Не знайома з творчістю групи, але навіть досить непогано вийшло. І сльози і дяка за підтримку.
Еще Ти така Файна - с этой начните))
Поки що наші найкращі!
І яка підтримка зала!
Джулияробертс 10 мая 2022
Ответ дляИва Купальская
Вот мой блондинистый викинг)
https://euroinvision.com/2022/united-kingdom
Британия не участвует в полуфиналах, я ж забыла, так что он выступит 14 мая
Я б хотіла щоб вони перемогли, дуже шкода було їх і Німеччину минулого року.
Просто гостья 10 мая 2022
Ответ дляИва Купальская
Вот мой блондинистый викинг)
https://euroinvision.com/2022/united-kingdom
Британия не участвует в полуфиналах, я ж забыла, так что он выступит 14 мая
Он во втором полуфинале 12 числа вне конкурса выступит,а в финале уже на конкурсной основе.
mari_klim 10 мая 2022
Ответ дляПросто гостья
Голландка ниче такая. Уже не Песня-88,а посовременее. Но что-то все равно напоминает
+++
Голос необычный
Таню Буланову?
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Кстати, у Калуга со Скофкой несколько совместных песен, все классные!
Он их чуть приземляет, дает лирику))
Cinderella.sells 10 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Візуальні спец.ефекти теж ні про що. Операторська + режисерська робота взагалі швах.
На нашому відборі і то набагато якісніше це все було.
Може хоч на фіналі з цим краще буде, бо щось пєчаль((

Наші - суперові.
Хоча видно було, що хвилювалися.)
Согласна с вами. Очень снижается уровень номеров из-за этого. Ну вот вроде и были песни более менее, но темно, пару лампочек, номера никакого, эффектов тоже.
автор lana vinogradova 10 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Підтримка - України, а не Калуша. Якщо подивитися до-воєнні рецензії на їхню пісню - вона не подобалася практично нікому. Кому в Європі потрібен той реп? Скільки виступів з репом ви взагалі можете пригадати за всю історію Євробачення? Приспів норм, але цілому - чорти шо. Місце високе займемо, як же його можна не зайняти у нашому положенні, але якби вони поїхали у мирний час - це було б максимум 15 місце. Відповідати мені не потрібно, я в курсі, що тут ніхто зі мною не згоден.
не насилуйте себе, не дивіться, не пишіть, бо це якийсь мазохізм

бачила купу роликів, де саме реп качає реперів усього світу
https://lux.fm/ru/reakciya-mira-na-gruppu-kalush-o...
Ива Купальская 10 мая 2022
Ответ дляПросто гостья
Он во втором полуфинале 12 числа вне конкурса выступит,а в финале уже на конкурсной основе.
о, спасибо! а то я на сайте евро совсем запуталась, он у меня еще и из-под випиэн пашет, почему-то(
Tayano4ka_Tayano4ka 10 мая 2022
Молдова зажигает
Giuya 10 мая 2022
О, Молдова
Живинько
Black Umbrella 10 мая 2022
Гопца дрица гопцаца
автор lana vinogradova 10 мая 2022
як вам молдова? щось є гуцульське)
Просто гостья 10 мая 2022
А молдаванам как аплодируют . Это же колхозная свадьба,а не Евровидение
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
як вам молдова? щось є гуцульське)
Нормально, лучше чем заунывное
автор lana vinogradova 10 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Гопца дрица гопцаца
точно))
Svetl.ana 10 мая 2022
у молдован проблемы
аляулю 30 г 20 века
Fotografkiev 10 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Еще Ти така Файна - с этой начните))
А я дуже люблю їх пісню Додому
Ива Купальская 10 мая 2022
нифига у меня опаздывает через киевстар! все уже следующих слушают(

если английского моряка напоить и заставить ругаться на немецком - получится голландский! Голландка чистый транс, прости господи))
Міражана 10 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вперше за все свідоме життя не буду дивитися. По-перше, не подобається ні сам виконавець, ні пісня, ні метод яким він переміг (травля Аліни Паш). Ні його поведінка, ні вигляд номеру - мені в ньому погано все.
Плюс немає настрою на євробачення, плюс не розумію для чого в цьому році взагалі Україні приймати участь у такому конкурсі. Мені все це максимально не по душі.
Ніхто вашу Паш не травив. Її дискваліфікував канал, бо вона набрехала і підробила довідку про відвідини Криму через рашку. А Калуш простоб вимагав показати результати голосування, бо той цирк, що був під час відбору, явно не тягнув на чесний відбір. Паш поставили найкращий номер і явно просували на перемогу.
А після дискваліфікації Паш показала свою гнилу душу, добре що та лицемірка не поїхала.
Молдова - весело так!