10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
показать весь текст
mari_klim 10 мая 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Молдова зажигает
Ну так! Аксакалы)
Fotografkiev 10 мая 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Молдова зажигает
Вони у своєму репертуарі
Black Umbrella 10 мая 2022
С аккордеоном чувак на Горбунова похож)))
автор lana vinogradova 10 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
А я дуже люблю їх пісню Додому
і я обожнюю))
fruhling007 10 мая 2022
Ответ дляGiuya
Болгарский то ли Киркоров, то ли Джонни Депп на минималках
Ґері Олдмен)
mari_klim 10 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
як вам молдова? щось є гуцульське)
Крутые)
милана1 10 мая 2022
ой,мне Молдова нравится.Сразу потанцевать захотелось)
riri 10 мая 2022
Ответ дляStasya2007
Цьогоріч будемо дивитися Євробачення в Дії та вболівати за Україну.

Ми додали суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА в розділі Дія.TV, сьогодні почнеться перший півфінал пісенного конкурсу о 22:00.
Другий півфінал відбудеться 12 травня, а фінал — 14 травня.

Вмикайте Дію та вболівайте за український гурт Kalush Orchestra, який виступить сьогодні під шостим номером.
?
Петрик 10 мая 2022
Молдова зажгли. Мге понра. Весело, а то перед ними такие нудные номера и песни были.
Anicha 10 мая 2022
Смотрела эфир в ФБ, посреди номера Молдовы - эфир окончен.
Шо за зрада?!
Yammystar 10 мая 2022
Якесь таке враження наче там зал малесенький на тисячі дві глядачів
elena901 10 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Послушайте Зори и Де би не був не забуду дім. Это с лиричным Скофкой он. Или Гори с Алена Алена - отпад вообще.
А чисто Калуш - ну они придуравошные такие. Типок включите - но громко надо ))
Дякую
Еленка14 10 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
не насилуйте себе, не дивіться, не пишіть, бо це якийсь мазохізм

бачила купу роликів, де саме реп качає реперів усього світу
https://lux.fm/ru/reakciya-mira-na-gruppu-kalush-o...
то якась мазохістка пише. А бо з тих, хто завжди пише про перемогу українців: конда гордится больше нечем.... і далі по тексту.
mari_klim 10 мая 2022
Ответ дляfruhling007
Ґері Олдмен)
В Дракуле)
напишу свое фе об Албании так неприятно на эти письки смотреть и движения ( когда это уже пройдет (
Black Umbrella 10 мая 2022
Прикольная песня у Португалии
Еленка14 10 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
як вам молдова? щось є гуцульське)
Вєрку Сердючку сплагиатили.
Fotografkiev 10 мая 2022
Португалія приемна і є щось таке, що хочеться слухати.
Еленка14 10 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
А я дуже люблю їх пісню Додому
В них багато класних пісень!
Black Umbrella 10 мая 2022
Ответ дляYammystar
Якесь таке враження наче там зал малесенький на тисячі дві глядачів
На минималках все...
Может так и надо
А не как мы - последние трусы снимем, но агонь дадим.
Giuya 10 мая 2022
Очень нежная песня у Португалии, заслушалась
Black Umbrella 10 мая 2022
Ведущая неприятная такая...
Ива Купальская 10 мая 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
напишу свое фе об Албании так неприятно на эти письки смотреть и движения ( когда это уже пройдет (
как я с вами солидарна))) не эстетично, кобылица в розовом с характерными движениями тазом по отношению к своим танцорам, поставленным на колени....)
mari_klim 10 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Вєрку Сердючку сплагиатили.
А может она их?

2001год
Anicha 10 мая 2022
Ответ дляriri
?
Обновите Дию
Cherry12358 10 мая 2022
Буду за Португалію голосувати)
nightwoman 10 мая 2022
Євробачення увімкнула щоб почути пісню України. Не чула стільки пісень з початку війни. В мене траур та очікування перемоги
Еленка14 10 мая 2022
Ответ дляmari_klim
А может она их?
https://youtu.be/khcQbAvfWZQ

2001год
Геть ні
Giuya 10 мая 2022
Розовый во всех его оттенках
Они, по ходу, там раздели выпуск-2000
fruhling007 10 мая 2022
Ответ дляnightwoman
Євробачення увімкнула щоб почути пісню України. Не чула стільки пісень з початку війни. В мене траур та очікування перемоги
Зараз українська культура розквітає. Дуже багато наших нових пісень вийшло. Є цілі добірки на Ютуб. Дуже багато красивих пісень.