Вірші на замовлення• 10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
sunholder• 14 мая 2022
Ответ дляЗвёздонька
Ооо, волають))) уже хорошо))))
Підглядають сукі

Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляИринаКа
раша про правила згадала)))
Опять про себя пишут
Анна GOLD• 14 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Бачили, на прапорі Германия було написано: зупиніть рашу (англійською )
Интересно, что об этом подумают россияне когда увидят?)))
Еленка14• 14 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Най Шольцу подарують.
Ні, подивилася повтор, написано стед рохля... Недобачила
Зате інше пропустила
ИринаКа• 14 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Как вы успеваете и тут читать отвечать и там смотреть
У меня неполноценный просмотр получается.
Вуха заточені рід ноут, де трансляція, а пальці строчать на порадниці
Сытая Кошка• 14 мая 2022
Ах ты ж какая вырвиглазФУКСИЯ...
Black Umbrella• 14 мая 2022
Ответ дляИринаКа
раша про правила згадала)))
Ой бляяя

Perfect_Day• 14 мая 2022
Ответ дляsunholder
Підглядають сукі
А що їм залишається
YourNastasya• 14 мая 2022
Ответ дляPerfect_Day
І щоб там не сталося, ці слова будуть на всіх сайтах новин і пабліках сьогодні, завтра і ще довго
100% эта новость будет важнее кто там победил!!
Kyhia• 14 мая 2022
Ответ дляSolmira
Того, що як дискваліфікують, то це буде дуже гучно! Про це стільки будуть писати... нам такий варіант теж на користь.
Я теж про це думаю. Будь який варіант нам на користь. Якщо дескваліфікують, то буде гучніше ніж перемога
Shady lady• 14 мая 2022
Ответ дляelena901
https://youtu.be/VhyLh5sGRRI
Дякую! Подивилася.
Молодці! Я не очікувала.
Це ж порушення правил, вони ризикують бути виключеними. Знаючи це, сказали.
Вражена!
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Если дисквалифицируют,то это будет ещё больший резонанс.
Какие ещё правила,когда люди гибнут,их надо спасти.
У путина убивающего людей, покупать газ и нефть Европе по привилам или оружие продавать путину с 2014 по правилам было?
Пусть только попробуют дисквалифицировать!
Хуйло себе возминло пупом землі падло , боже як я цого неавижду суку .Хай його по частинах ріжуть суку та стратять перед мільйонами, це для нього саме легше покарання
Solmira• 14 мая 2022
Ответ дляИринаКа
раша про правила згадала)))
Ой, їм тільки дай привід пустити сирульки на вентилятор))))
От щоб нас не дискваліфікували та залищили, щоб перемогли і та рашка луснула від злості. Нехай захлинаються в своїй ненависті. Срали всі на них та їх думку. Тепер вони НІХТО - ракова пухлина світу.
musicgeo• 14 мая 2022
А почему мужчины-ведущие меняют наряды, а дамочка - нет?
Giuya• 14 мая 2022
Теперь и ведущего принарядили.
И согласился же. Нормальный мужик повесился бы на его голубом шейном шарфике из первого полуфинала.
Сытая Кошка• 14 мая 2022
Покажите мне этого художника по костюмам у ведущих...
У меня аж глаза слезятся...до чего цвет хорош..
Arinachka• 14 мая 2022
Елки, только успокоилась.... я как услышала Мариуполь, Азовсталь - меня аж затрясло, и навзрыд - говорить не могла, руки трусятся
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляИринаКа
раша про правила згадала)))
Шоб ім уже повилазило, та осліпли заглохли та подохли. Привіт, землячко Вам )))
sunholder• 14 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Після критики порадниць стосовно її перевтілень вона вирішила більше не нариватись)))

ИнкаМалинка• 14 мая 2022
Впевнена, що не дискваліфікують. Ніякі конкурси-шмонкурси не можуть бути важливішими ніж те, що відбувається у нас
Еленка14• 14 мая 2022
Ответ дляАнна GOLD
То я недобачила, стед рохля написано, зате інше було у виконавця з Германиї
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляGiuya
Та не ревите, вы, всё будет хорошо.
На одного Бедросовича после нашего номера в рашке стало меньше.
Та да, надо чай сделать пойти, не могу , просто сижу и плачу уже минут 10
Cinderella.sells• 14 мая 2022
Ответ дляsunholder
Не списуйте з рахунків. Вона може ще нас здивувати)))
Giuya• 14 мая 2022
О, греческая Селин Дион.
Мне по-прежнему не хватает в кадре Титаника.
Дафна• 14 мая 2022
Девочки, но согласитесь, рожи ведущих после этого- это было нечто)))
musicgeo• 14 мая 2022
Мне нравится макияж глаз у гречанки. Хочу себе такие тени. Кто что может подсказать?
Девушка без амбиций• 14 мая 2022
такое ощущение что с автотюном поет гречка или гречанка)
Сытая Кошка• 14 мая 2022
Гречанка нра. )
Хоть издали кажется, что ходит в пенюаре по сцене.
НамСвоюРобити• 14 мая 2022
Ответ дляGiuya
О, греческая Селин Дион.
Зверху трикутник сцени чим не палуба.
Solmira• 14 мая 2022
Ответ дляДафна