Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
YuliaYuliaYulia• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
А я не согласна! Украина уже 3-й раз побеждает! И всегда мы в 5 лучших!
Не всегда мы в 5рке, но да, песни и номера практически за всю нашу историю отличные. Вообще мне нравится курс, который мы взяли- не подражаем никому, по выступлению сразу понятно, что это МЫ. Но в этом году не выстрелило, мне кажется- так, чтобы наповал. Для нас, понятно, это осень особенная тема, но даже по залу в Турине после оглашения результата было ясно,что они ожидали другого исхода.
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ми тут святкуємо перемогу, а ви з кислою міною на святі недоречні. Приходьте завтра, ваші будуть
де мій бокал )
Ответ дляYuliaYuliaYulia
хочеться вас заблокувати
kirpichenko• 15 мая 2022
Ответ дляLexxagirl
От бля, недолго музыка играла. Сирены взвыли... Три часа ночи, полетела оркотня
Капец.
YuliaYuliaYulia• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Вчіть українську, може оціните силу та красу пісні
Я э Луцька). Вчити української мене не потрібно. Краще навчіться сприймати точку зору, відмінну від Вашої.
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляСорока-Белобока-a209
У них там и рашенские, и наши, по которым они в Европу катаются. Я не понимаю, почему им выдают наши загранники?
на початку хто не зарегіструвався у москалів , наши видаліи біометріку укр
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Ви завжди така нав´язлива? Ну пишуть вам, що ви не в тему...
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляHelenWWW
Песня всё же зашла европейцам, так как просмотры на ютубе уже с миллионным показателем.
Дуже зашла , мої діти в Німеччині зараз , каже так подобаєтся всім )
Ответ дляYuliaYuliaYulia
ви вже забебали своєю точкою зору, ще раз попереджаю, що я вас забаню, бо ви псуєте мені настрій
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляLexxagirl
Вони якісь свої корита з Севастополя пригнали сьогодні (
Ответ дляМариЧе
😂
От не дарма наші виграли війну мемів!
Тому що для цього потрібен інтелект, а де ж кацапи його візьмуть?
От не дарма наші виграли війну мемів!

О, про інтелект. Пішла я, значить, на канал приднестровец. Слово за слово, і мудра росіянська людина мені пише, що такої країни, як Україна, не існує. Питаю ’ви, мешканець невизнаного придністров´я, це точно мені пишите?’. Не відповіли, забанили)
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Воспринимайте, как хотите. Я рада победе Украины, безумно горжусь тем, что парни рискнули и все же сделали заявления на сцене
. Но если бы не война, уверена, победы бы не было. Было бы место в первой 5терке, наверное.
Песня это не просто текст и музыка. Очень важен посыл. Не было бы войны, посыл нашей песни был бы не так актуален. Но это не политика.
YuliaYuliaYulia• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ваші- це хто? Я радію перемозі своєї країни. Але заперечувати, що були моменти, які не відносяться саме до виступу гурту, не буду, це якось не дуже розумно.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
моє терпіння закінчилось, я вас завтра розблокую, можливо
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Вы чего???? Зал просто ревел!!! Не сочиняйте! Посмотрите какие страны поддержали Украину, удивитесь!
Песня отличная, а рада что Алина Паш вылетела, ее тьохкание и этот треугольник на голове...
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
А ви у нас музичний критік ? Одна була вже , також казала , що артистка , купу номерів поставила на сцені
Ответ дляmusicgeo
А я в Херсоні зараз. Хай ваше кохання буде живим-здоровим, ми чекаємо на нього!
От саме з Херсоном не дуже. Каже, що їх фізично неможливо дістати, бо вони на околицях зробили типу подкопи, де танки ховають, а зверху залили бетоном. Танк виїхав, пальнув і сховався в бункер. Поки цю оборону не проб´ють, зайти неможливо. По місту вони ж не будуть гатити, це ж не оркі.