Вірші на замовлення• 10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляanducci
Песня это не просто текст и музыка. Очень важен посыл. Не было бы войны, посыл нашей песни был бы не так актуален. Но это не политика.
Вот та же история с песней Сербии. У нас ее не восприняли, но у многих она отозвалась, т.к. посыл был понятен людям.
Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
О, про інтелект. Пішла я, значить, на канал приднестровец. Слово за слово, і мудра росіянська людина мені пише, що такої країни, як Україна, не існує. Питаю ’ви, мешканець невизнаного придністров´я, це точно мені пишите?’. Не відповіли, забанили)
Видели как в Рулетке какой то мужик сравнивает Международный ветеринарный паспорт его овчарки и паспорт парня из ЛНР?
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Країна двоєчників
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Не бачила, але ору
Це з серії - чи можна обміняти диплом лнр на український? - ні, диплом лнр можна міняти на диплом днр))))
Samosovershenstvo• 15 мая 2022
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
От саме з Херсоном не дуже. Каже, що їх фізично неможливо дістати, бо вони на околицях зробили типу подкопи, де танки ховають, а зверху залили бетоном. Танк виїхав, пальнув і сховався в бункер. Поки цю оборону не проб´ють, зайти неможливо. По місту вони ж не будуть гатити, це ж не оркі.
Ох, сумно. Але ми віримо, що наші щось придумають.
Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Не всегда мы в 5рке, но да, песни и номера практически за всю нашу историю отличные. Вообще мне нравится курс, который мы взяли- не подражаем никому, по выступлению сразу понятно, что это МЫ. Но в этом году не выстрелило, мне кажется- так, чтобы наповал. Для нас, понятно, это осень особенная тема, но даже по залу в Турине после оглашения результата было ясно,что они ожидали другого исхода.
Вы в какой то другой реальности живете, честно! Откуда у вас такие выводы про зал? В первом туре вообще все стоя встречали Калушей!
Black Umbrella• 15 мая 2022
Я в ах...е
Посмотрите что пишут обычные итальяшки
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Та в мене вже якось атрофія на тривогу. Дарма, звісно, але як є. Страху немає. Серце вискакує за Миколаїв і Херсон, бо там моє кохання нас захищає.

Все буде добре )
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
такі бали від глядачів - це абсолютний рекорд за всі роки євробачення
Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Не бачила, але ору
Жалко на Советчицу нельзя вставлять видео! Но суть в том, что у овчарки с ветеринарным паспортом больше прав и возможностей, чем у ’гражданина ЛНР’
МариЧе• 15 мая 2022
Хлопці молодці, все зробили правильно, жодноі зайвої дії - висловили політичне гасло, стримано і мужньо поводили себе в кадрі (ніякого шампанського і танців в очікуванні результатів), ну і реально круто виступили з класною піснею!!!
Прості хлопці з «задрипаного» містечка тепер переможці Евробачення і їх знає весь світ!
Історія одного успіху…
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я в ах...е
Посмотрите что пишут обычные итальяшки
Можете фукати, але Німеччина, Італія, Болгарія, Сербія - ці країни не ’наші’. Польща під питанням. Це моя думка.
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Рішення очевидне - облога з іншого боку, але це не скоро.
Н-усик• 15 мая 2022
ох дівчатка і у нас тривога
тримаймося, все буде Україна
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova

Все буде добре )
От знаю це на 100%, чесно!
Мене тільки час хвилює. Я навіть не уявляю, як жити під цими уродами в окупації.
Black Umbrella• 15 мая 2022
Еще итальяшки
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Все буде добре , сучасною зброєю підуть хлопці визволяти Херсон !
Зараз навчаются , треба почекати !
Тримаємось !
Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я в ах...е
Посмотрите что пишут обычные итальяшки
Слушайте, кучка непонятный человек не дает понятной картины о поддержке людей! Посмотрите на турнирную таблицу. От зрителей Италии 12 баллов
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Еще итальяшки
І хто пише про нацистів??? Є розум і пам´ять у онуків і дітей цих самих нацистів?
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Я надеюсь то какой-то прокацапский паблик, где в семье не без итальянского урода тусуются
inspired• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Еще итальяшки
Да ну и что. Понятно же, что не у всех одинаковые вкусы и не все люди на свете за нас. Та же испанка многим здесь не понравилась, а под ее видео пишут, что она победительница. А я не понимаю за что столько баллов Великобритании и чем песня Германии хуже.
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляinspired
мені теж Британія не зайшла
elena901• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Еще итальяшки
То ви ще не читали, що поляки нам пишуть. Цей нуль ще довго будуть згадувати.
Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Да и вообще, пусть пиздят! Это уже не важно! Украина ПОБЕДИЛА!
АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕННО!
Песня мелодичная, мелодия простая и запоминающаяся, это все залог победы!
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
У переобувашек все норм, в шкафах на всякий случай и украинские паспорта лежат))) уже потихоньку достают
Думаю,после Победы ими займутся .Моя мечта для них -леса Сибири
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Вони до того часу всі згорять
Леска• 15 мая 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Ваші- це хто? Я радію перемозі своєї країни. Але заперечувати, що були моменти, які не відносяться саме до виступу гурту, не буду, це якось не дуже розумно.
Досить нудіти вже. Ось вам квіти
Леска• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Вы чего???? Зал просто ревел!!! Не сочиняйте! Посмотрите какие страны поддержали Украину, удивитесь!
Песня отличная, а рада что Алина Паш вылетела, ее тьохкание и этот треугольник на голове...
Паш теж класна. Жаль, що вона дурепа і не думає наперед
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕННО!
Супер -відповідь !
нашо ви хвилюєтесь , хто що говорить ! Все що говорють за моєю спиною , чує моя срака ! Раневська так казала