Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
Ответ дляИринаКа
О, про інтелект. Пішла я, значить, на канал приднестровец. Слово за слово, і мудра росіянська людина мені пише, що такої країни, як Україна, не існує. Питаю ’ви, мешканець невизнаного придністров´я, це точно мені пишите?’. Не відповіли, забанили)
Видели как в Рулетке какой то мужик сравнивает Международный ветеринарный паспорт его овчарки и паспорт парня из ЛНР?
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Країна двоєчників
Ответ дляИринаКа
От саме з Херсоном не дуже. Каже, що їх фізично неможливо дістати, бо вони на околицях зробили типу подкопи, де танки ховають, а зверху залили бетоном. Танк виїхав, пальнув і сховався в бункер. Поки цю оборону не проб´ють, зайти неможливо. По місту вони ж не будуть гатити, це ж не оркі.
Ох, сумно. Але ми віримо, що наші щось придумають.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Не всегда мы в 5рке, но да, песни и номера практически за всю нашу историю отличные. Вообще мне нравится курс, который мы взяли- не подражаем никому, по выступлению сразу понятно, что это МЫ. Но в этом году не выстрелило, мне кажется- так, чтобы наповал. Для нас, понятно, это осень особенная тема, но даже по залу в Турине после оглашения результата было ясно,что они ожидали другого исхода.
Вы в какой то другой реальности живете, честно! Откуда у вас такие выводы про зал? В первом туре вообще все стоя встречали Калушей!
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Та в мене вже якось атрофія на тривогу. Дарма, звісно, але як є. Страху немає. Серце вискакує за Миколаїв і Херсон, бо там моє кохання нас захищає.
Все буде добре )
такі бали від глядачів - це абсолютний рекорд за всі роки євробачення
Ответ дляИринаКа
Не бачила, але ору
Це з серії - чи можна обміняти диплом лнр на український? - ні, диплом лнр можна міняти на диплом днр))))

Жалко на Советчицу нельзя вставлять видео! Но суть в том, что у овчарки с ветеринарным паспортом больше прав и возможностей, чем у ’гражданина ЛНР’
Хлопці молодці, все зробили правильно, жодноі зайвої дії - висловили політичне гасло, стримано і мужньо поводили себе в кадрі (ніякого шампанського і танців в очікуванні результатів), ну і реально круто виступили з класною піснею!!!
Прості хлопці з «задрипаного» містечка тепер переможці Евробачення і їх знає весь світ!
Історія одного успіху…
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Все буде добре , сучасною зброєю підуть хлопці визволяти Херсон !
Зараз навчаются , треба почекати !
Тримаємось !
Зараз навчаются , треба почекати !
Тримаємось !
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Слушайте, кучка непонятный человек не дает понятной картины о поддержке людей! Посмотрите на турнирную таблицу. От зрителей Италии 12 баллов
Я надеюсь то какой-то прокацапский паблик, где в семье не без итальянского урода тусуются
Ответ дляBlack Umbrella
Еще итальяшки
Да ну и что. Понятно же, что не у всех одинаковые вкусы и не все люди на свете за нас. Та же испанка многим здесь не понравилась, а под ее видео пишут, что она победительница. А я не понимаю за что столько баллов Великобритании и чем песня Германии хуже.
Ответ дляinspired
мені теж Британія не зайшла
Ответ дляBlack Umbrella
Да и вообще, пусть пиздят! Это уже не важно! Украина ПОБЕДИЛА!
АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕННО!
Песня мелодичная, мелодия простая и запоминающаяся, это все залог победы!
АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕННО!
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
У переобувашек все норм, в шкафах на всякий случай и украинские паспорта лежат))) уже потихоньку достают
Думаю,после Победы ими займутся .Моя мечта для них -леса Сибири
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕННО!
Супер -відповідь !
нашо ви хвилюєтесь , хто що говорить ! Все що говорють за моєю спиною , чує моя срака ! Раневська так казала