Вірші на замовлення• 10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
HelenWWW• 15 мая 2022
Ответ дляinspired
Да ну и что. Понятно же, что не у всех одинаковые вкусы и не все люди на свете за нас. Та же испанка многим здесь не понравилась, а под ее видео пишут, что она победительница. А я не понимаю за что столько баллов Великобритании и чем песня Германии хуже.
Мне испанка более-менее нравилась до того момента пока подруга не прислала кусочек перевода текста😂 Это треш 😯

Евга-9246• 15 мая 2022
Ответ дляelena901
То ви ще не читали, що поляки нам пишуть. Цей нуль ще довго будуть згадувати.
А де пишуть?
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
О, про інтелект. Пішла я, значить, на канал приднестровец. Слово за слово, і мудра росіянська людина мені пише, що такої країни, як Україна, не існує. Питаю ’ви, мешканець невизнаного придністров´я, це точно мені пишите?’. Не відповіли, забанили)
Ви таки туди защли?Дякую,а то в мене немає сил всі номери,навіть свекрухи,бан .Нєжно недотрвхані курви пізднєстровські
Lexxagirl• 15 мая 2022
Ответ дляHelenWWW
Так, щас попробую угадать. Бум-бум - то жопа, вкусняшка - то ее гм.. звезда?
Какой глубокий смысл, однако!
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляМариЧе
Хлопці молодці, все зробили правильно, жодноі зайвої дії - висловили політичне гасло, стримано і мужньо поводили себе в кадрі (ніякого шампанського і танців в очікуванні результатів), ну і реально круто виступили з класною піснею!!!
Прості хлопці з «задрипаного» містечка тепер переможці Евробачення і їх знає весь світ!
Історія одного успіху…
Мені теж сподобалось, як сромно і стримано вели себе хлопці.
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Ненадовго, хвилин 10 протримали мене)
elena901• 15 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
А де пишуть?
Я на ютубі, під сьогоднішнім виступом читала.
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Та в мене вже якось атрофія на тривогу. Дарма, звісно, але як є. Страху немає. Серце вискакує за Миколаїв і Херсон, бо там моє кохання нас захищає.
Ми сидимо в коридорі, ви сховищ е не бігали.Дитина сидить і каже мама,рашисти скоро здохнуть.
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ненадовго, хвилин 10 протримали мене)
Я вже казала,сильна жінка))))Дякую особисто!

автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляHelenWWW
Шопопало)
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
В нас теж тривога, але нікуди не йдемо, молимось
Gatata• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Еще итальяшки
На другому скріні , там в одного Gabriele прикріплений прапор раши, про що ще можна говорити. Розкудахтались експерти...
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Мені теж.Я до речі,кілька років тому була у Франківську)))Калуш там недалеко.Чудовє місто
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Мої вже давно питань не задають. Сплять в своїх кімнатах, на тривогу бужу і в коридор на надувний цей синій велюровий дежурний матрас. Як зомбі встали, пішли, лягли і навіть не просинаються до кінця) А моя маленька мрія після перемоги - порізати ножем на шматки цей матрас, який мене так заїб...в в коридорі!!!!
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Ми теж читаємо,тепер принципово тільки на українській мові.
МариЧе• 15 мая 2022
Ответ дляHelenWWW
Хаха, в песне слова «я всегда на первом месте, на втором никогда»
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Я не проти бога, звісно, але я молилася замість контрацептивів, то у мене погодки вийшли))
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляelena901
А ми їм 0 поставили? А де мій голос??? Мені підтвердження прийшло!)))
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Також сподобалось , ну а як подругому може бути , в країні війна !

Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
А я ребенка переселила спать в коридор. Чтобы не таскать его ночью туда-сюда.
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Свята дитина
Скоро , скоро здохнуть , треба почекати трошки
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
В нас прозаїчніше останній поверх,хрущівка,та ще й кутова хата,а авіал сусіди закрили,бо в них там жратва ії,мать їх, закрутки.... Ви самі живуть в іншому районі.Я стільці поставила у коридорі так і сидимо,а малий а мене тільки почав говорити,після стількох років старань та лікування,а тепер це ху ....о... Дитина лякається,пояснюю,про фашистів..
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
0 балів - це від ’професійного журі’. А наіш голоси оголосили в кінці купою. Кожній країні окремо говорили, скільки всьог балів від глядачів вона отримала.
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Габарити не дозволяють. Матрас від стінки до стінки, як з дому виходити?)
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Свята дитина
Це татко навчив))) Устами младенца,як кажуть.......
МариЧе• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Та шо ж Ви мене так катуєте жартами, я вже не можу сміятися - сплять усі
А про матрас ми Вас ще запитаємо, сподіваюсь що дуже скоро
Леска• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
З першого разу не дойшло що це так не працює
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляМариЧе
Тю .а я напитись обіцяла,вже горілку в нас виставили на вітрини
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляМариЧе
А аватарка ще яка ) Також сміюся )