Мені цікаво це нормально чи я себе накручую, коли нова жінка дозволяє собі проводити з чоловіком його дитину від першого шлюбу до самого будинку, і демонстративно стояти обніматися) я розумію, він хоче показати своє щастя мені... а вона? що хоче показати? чи можливо зі мною познайомитися😂
Тапками не закидувати... але чомусь не приємно.. я собі дозволити так не можу поводитися..як би ви в такій ситуації вчинили?
сладкий_ноябрь• 11 мая 2022
Хз.
Все зависит от человека.
Кто-то для того, что б вас побесить, а кто-то искренне и всей душой относится к ребёнку.
Все зависит от человека.
сладкий_ноябрь• 11 мая 2022
Ответ дляNafffAnja
От-от. Краще так, ніж бувають такі, що ні бачитись не дають, ні не дай Боже потратитись на ту дитину чи на відпочинок разом.
+
Поэтому то, что она там обнимает и тд, это ж хорошо, пусть даже не искренне.
Be.queen.Shop• 11 мая 2022
Заморочки автора🙊 це вас ще чепляє і так відкликається.. ніхто навмисте таке не робить
Обіймаються тай обіймаються собі, такі в них стосунки. Чи вона повинна про вас думати?
ПахлаваМедовая• 11 мая 2022
Они не заморачиваются ерундой, найдите мужика и обнимайтесь, вам будет не до них
Ответ дляBe.queen.Shop
можливо і заморочки)
але я б собі не дозволила йти до будинку колишньої, з якою не знайомі, і демонстративно показувати любов
annaannaannaannaanna• 11 мая 2022
Они наверно ещё и спят друг с другом, Автор. Вы как маленькая)
А что, должны на пионерском расстоянии ходить?
Ответ дляBe.queen.Shop
Есть понятие субординации. Я например никогда не горела желанием пообниматься с мужем перед его бывшими))
annaannaannaannaanna• 11 мая 2022
Ответ дляInn4ukk
ну тоді вже в моїй хаті сексом займаються)
У них своя есть для этого)
Sini4kaYoulia• 11 мая 2022
Ответ дляInn4ukk
можливо і заморочки)
Так познакомьтесь))
Я нынешней девушкой своего бывшего мужа познакомилась, нормально общаемся, часто бываю у них дома. Предлагает чай когда бывшего нету дома, вместе в магазин можем проехаться. Но у меня свой муж есть, и мне по барабану обнимаются они или нет))) У каждого своя новая жизнь и семья
Солнечная_• 11 мая 2022
Я думаю они просто счастливы и совсем не думают о том, сто думаете вы, автор .
Апель-синка• 11 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Хз.
Все зависит от человека.
при чем здесь ребёнок, если демонстративно обжимаются с папашей? в каком месте ’всей душой к ребенку’ тут?
Апель-синка• 11 мая 2022
Ответ дляКалиопа
Вполне нормально.
Не думаю, что они что-то хотят показать, просто ведут себя как обычно. Люди у которых все хорошо ничего не доказывают и не показывают специально кому-то.
да ладно. специально под подъездом бывшей ’никому ничего не доказывают’
у кого всё хорошо, занимаются этим дома, в интимной обстановке. это ж не подростки, которым негде пообниматься )))
Графиня-Милена• 11 мая 2022
Во-первых:четко обозначьте свои границы,к дому не подходить с новоиспеченной.Но есть более забавный вариант.Во-вторых:а кто Вам мешает пококетничать с бывшим или двусмысленно пообщайтесь,типа за между прочим,невзначай,с улыбочкой,окликнуть,покивать ручкой-привет,пока)))Понервируйте ее))Она это делает,потому что страх,что он вернется,а Вы примите его.
Кошка в кедах• 11 мая 2022
Ответ дляКалиопа
Вполне нормально.
Згодна. Їм добре разом та й усе.
золотая осень• 11 мая 2022
Не гарно і не виховано. Є такі тупуваті. В мого чоловіка дружина брата на всіх днях народженнях при гостях залазить йому на коліна і починає його обнімати і вилизувати
Ну таке - як в голові нема, то з жопи не добавиш.
Кошка в кедах• 11 мая 2022
Ответ дляInn4ukk
можливо і заморочки)
Ви така дивна. Чого, взагалі, вона стосовно Вас повинна собі щось дозволяти чи не дозволяти? Вона його у Вас відібрала чи що? Бо, якщо так, то ще можна зрозуміти - навіщо дратувати людину зайвий раз? А якщо Ви з чоловіком розбілися до її появи, то яке Вам діло одне до одного? Пишу Вам, як жінка, яка у другому шлюбі і нікого ні в кого не забирала. Ніколи мені не було діла до другої жінки мого першого чоловіка і до першої жінки мого другого )) Але до його дітей я завжди відносилася дуже добре. І коли вони виросли та поодружувалися, та почалися внуки, то ми стали всі збиратися і спілкуватися і це прекрасно!