Зайка11• 12 мая 2022

Порекомендуйте крем з спф для комбінірованоі шкіри

Бюджет зараз нажаль дуже обмежений, 500 грн , дякую
Лорисель• 12 мая 2022
крем Ренью з віт С и спф 25. користуюся дуже багато років. у косметолога беру нарозлив 50 мл 650 грн. жодної пігм плями немає. а я білявка

N-natasha• 12 мая 2022
Эмульсия биодерма spf50
Gala_h• 12 мая 2022
Я зараз все аптечне беру, шукаю на цьому сайті...Взяла такий ось.
Басина• 12 мая 2022
В мене біодерма з легким тонуючим ефектом. Але час від часу буває вологе лице при його використанні, наче парниковий ефект. Таке рідко трапляється і я не можу визначити причину. А загалом - мене влаштовує.
Басина• 12 мая 2022
Такий
inna5577• 12 мая 2022
А я беру масло гарниер, супер
like it• 12 мая 2022
Ответ дляGala_h
Хороший, но кожа блестит очень от него
Gala_h• 12 мая 2022
Ответ дляlike it
Хороший, но кожа блестит очень от него
Я поверх ще тональний даю.