Кальдера• 12 мая 2022
Что это за война, когда нас ракетами гасят третий месяц в одностороннем порядке?
malinka.ya• 13 мая 2022
Ответ для-Ludmila-
«Коли ви спитаєте, чому не можна було врятувати Маріуполь, знайте,що Маріуполь був приречений рівно в той день,коли почали розміновувати Чонгар».
****
«Впевнений, що всі ставили це питання.
Хто може дати адекватну відповідь?
Також би хтілось послухати!
Чонгар пройти було неможливо ????
Багато хто з профі говорив, що вихід орків з Криму в принципі неможливий.
Захисні протитанкові споруди та
перешийки перекривалися підривом мостів, а скупчення противника реактивною і звичайною артилерією. Орків перекрутили б там у фарш, як на м´ясорубці.
Мости були ретельно підготовлені до підриву, система управління була ДУБЛЬОВАНА, відпрацьовувались варіанти боротьби з десантами та диверсійними групами, які можуть намагатись захопити мости. Постійно перевірялась справність і наявність вибухівки.
Так було до певного часу.
По факту орки пройшли перешийки, як на параді і о 9:20 ранку були вже в Херсоні.
Чому так сталося? Чому так спокійно зайшли на беззбройнний південь?
У мешканців Херсонщини, Маріуполя, Мелітополя викликає злість, що ці питання ніхто не піднімає окрім них та журналістів. Влада та державні органи мовчать.
Але ж питання ставити треба. Саме тим, що ставимо запитання владі і шукаємо відповіді, ми й відрізняємось від росіян».
’Всі поля біля КПВВ Чаплинка раніше були заміновані, але зранку танки там пройшли як на параді....жодна міна не зірвалась’
’В мене родичі там. Я хочу знати, як можна було просрати кордон з Кримом, це ж вузька смужка, там можна було їх, як капусту порубати!’ - пишуть люди в мережі.
«За мости всі люди просто кричать, що вони мали бути підірвані.
Що відбулося?
У 2020 році почалося будівництво на перешийку».
’Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб - центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об´єкти’, - сказав президент 26.02.2020 р.
«За 10 днів до війни, 14 лютого на КПВВ ’Чонгар’ та ’Каланчак’ розпочали курсувати шатли від пункту пропуску до адмінмежі.
Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.
Цитата: “23 листопада 2021 року пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ ’Чонгар’ та ’Каланчак’: від пункту пропуску до адмінмежі. Сьогодні шатли поїхали. Завдання виконано. На тиждень раніше дедлайна’
За день до війни 23.02. 2022 року, провозахісна організація ’КримSOS’ розповіла, що на ’Каланчаке’ стало чище. ’Из-за угрози обострения военного конфликта все путешествия откладываються’. ’Нам также рассказывали, что на оккупированной территории Крыма в направлении украинского КПВВ стягивают тяжелую военную технику. Это тоже не добавляет положительного настроя для поездок», – розповіла представниця організації.
«Протитанкові укріплення? Заміновані поля і мости кажете? Путішествія..!
Вистачило яких двох років, щоб зламати всю систему захисту й здати неозброєний південь України. Здати путіну все, про що він мріяв за один день - вода в Крим, сухопутній зв´язок лугандонії з Кримом... За один день!!!
Не було б блокади Маріуполя і смертей тисяч мирних жителів, яких хоронять у братських могилах. Чи це вже не надзвичайно великі втрати і руйнування ????
Всі знали що буде війна, але навіть жителів Маріуполя, особливо жінок з дітьми, інвалідів не евакуювали.
.....Кому поставити питання? Хто знає відповідь ???»
****
«Впевнений, що всі ставили це питання.
Хто може дати адекватну відповідь?
Також би хтілось послухати!
Чонгар пройти було неможливо ????
Захисні протитанкові споруди та
Так було до певного часу.
Що відбулося?
Никто не ответит.
Зеленский и его друг ермак всех послали нафиг и сказали нафиг нагнетать.
Вот так.
Ksenia-e9d7• 13 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Говорят из за их пво500.. никому это реально не удастся...(((
Да...печально...жаль,что можно по всяким Курскам и брянскам бить, но ему тоже пох
Ответ дляVikolette
ООН - это всего лишь площадка, где бы ядерные державы могли обсудить свои планы и договориться как не истребить друг друга в ядерной войне.
И пока они с этой задачей справлялись.
Все остальное - права человека и все такое - это бла-бла-бла.
И пока они с этой задачей справлялись.
Тпк отож, все в цьому світв бла-блп-бла, окрім летальної зброї, як покащує - сьогодення. пу порушує систему світової безпеки, навіть не в українцях справа... Зе якісь анкети доя ЕС заповняє... Маячня якась
Ksenia-e9d7• 13 мая 2022
Ответ дляok1904
Але там теж працює система ппо навколо кремля, який сенс затівати те, що неможливо втілити?
Ой, ну это да(( Но хоть бы кому-то обломками ракет вломило
Кампотик вишнёвый• 13 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Бурятов как тараканов...не ценный ..так мусор ..а москосю жалко ему...сука!!?!
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Вірю, що прийде час, і русню в*буть кількома десятками ракет
Коли вони в нас будуть, канєшно.Ті, хто ниють як важко їм жити під тревоги-велкам в ЄС.Щоб нормально себе почувати-ішачите треба скрізь, і там теж.
І зніміть вже рожеві окуляри, що от от всьо кончітся, через паре нєдєль.
Війна це смерті, бідність, і нажаль, закінчится не скоро.Але закінчитья.
Купа людей вмерло не для того, щоб мнєнадоєлітревогі скиглили, а щоб відбити своє і відбудувати краще.Тож тримаймося
А русня хай здохне
Коли вони в нас будуть, канєшно.Ті, хто ниють як важко їм жити під тревоги-велкам в ЄС.Щоб нормально себе почувати-ішачите треба скрізь, і там теж. І зніміть вже рожеві окуляри, що от от всьо кончітся, через паре нєдєль.
А русня хай здохне
Тільки як завжди відбиває своє простий народ і помирає теж. А ’вєлікіє’ наші все проєбали.
krozumovski• 13 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Тимати в его собачую будку чтоб этот безпринципный пес оттуда не высовывался больше
malinka.ya• 13 мая 2022
Ответ дляSamer19
Окей. Отчасти согласна с вами!
Про рост цен на продукты, про спекулянтов наших , про то когда ж ’нажрется’ наше охреневшее АТБ, тоже к нему???
То что он тварь и убийца - это весь мир уже знает, не секрет!!!
А вот наши спекулянты КТО в данной ситуации?
Бешеный рост цен никто не может остановить... Это как вообще?
С такими ценами точно голод будет.
Бедный наш украинский народ... Душа болит за всех
С такими ценами точно голод будет.
Потому-что у руля страны,все те же передатели,что и перешеек на Крым разминировали.
Геноцид происходит.
Безимени890123• 13 мая 2022
Ответ дляSamer19
Окей. Отчасти согласна с вами!
С такими ценами точно голод будет.
Л - логіка. В країні війна, частина країни окуповано, логістика зруйнована, а у вас атб в усьому винне? Голода боїтеся? А город ви посадили?
Amado-Elena• 13 мая 2022
Ответ дляenglish book
Война она такая.что у кого имеется,тот тем и воюет.
Были бы у нас крылатые ракеты,и мы бы шмаляли по их НПЗ,базам и т.д.
А не только по крейсеру ,или нефтебазам вдоль границ.
они у нас были. Но Кравчук или Кучма, не помню, их россии отдали....теперь они летят на нашу же землю.
krozumovski• 13 мая 2022
Ответ дляSinilga
То есть без пособия будут неспособны все равно там жить по логике. И в чем профит?
Пока пособие есть.
Хозяин дает жилье
Помощь с питанием
Они торговали
Думаю и в Германии смогут
Хозяин дает жилье
Помощь с питанием
Они торговали
Думаю и в Германии смогут
krozumovski• 13 мая 2022
Ответ дляКальдера
Хорошо
Но арабский откуда знают? В Европе он востребован?
В Германии куча арабов
Ksenia-e9d7• 13 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Таки да. Эти нищие алкаши-инфузории размножаются, как из пулемета
Ksenia-e9d7• 13 мая 2022
Ответ дляkrozumovski
И Лепса с Ани Лорак