Кальдера• 12 мая 2022
Что это за война, когда нас ракетами гасят третий месяц в одностороннем порядке?
Кампотик вишнёвый• 13 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
И Лепса с Ани Лорак
Череожопый утырок ...и грузин алкаш + проститутка
Ответ для-Ludmila-
«Коли ви спитаєте, чому не можна було врятувати Маріуполь, знайте,що Маріуполь був приречений рівно в той день,коли почали розміновувати Чонгар».
****
«Впевнений, що всі ставили це питання.
Хто може дати адекватну відповідь?
Також би хтілось послухати!
Чонгар пройти було неможливо ????
Багато хто з профі говорив, що вихід орків з Криму в принципі неможливий.
Захисні протитанкові споруди та
перешийки перекривалися підривом мостів, а скупчення противника реактивною і звичайною артилерією. Орків перекрутили б там у фарш, як на м´ясорубці.
Мости були ретельно підготовлені до підриву, система управління була ДУБЛЬОВАНА, відпрацьовувались варіанти боротьби з десантами та диверсійними групами, які можуть намагатись захопити мости. Постійно перевірялась справність і наявність вибухівки.
Так було до певного часу.
По факту орки пройшли перешийки, як на параді і о 9:20 ранку були вже в Херсоні.
Чому так сталося? Чому так спокійно зайшли на беззбройнний південь?
У мешканців Херсонщини, Маріуполя, Мелітополя викликає злість, що ці питання ніхто не піднімає окрім них та журналістів. Влада та державні органи мовчать.
Але ж питання ставити треба. Саме тим, що ставимо запитання владі і шукаємо відповіді, ми й відрізняємось від росіян».
’Всі поля біля КПВВ Чаплинка раніше були заміновані, але зранку танки там пройшли як на параді....жодна міна не зірвалась’
’В мене родичі там. Я хочу знати, як можна було просрати кордон з Кримом, це ж вузька смужка, там можна було їх, як капусту порубати!’ - пишуть люди в мережі.
«За мости всі люди просто кричать, що вони мали бути підірвані.
Що відбулося?
У 2020 році почалося будівництво на перешийку».
’Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб - центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об´єкти’, - сказав президент 26.02.2020 р.
«За 10 днів до війни, 14 лютого на КПВВ ’Чонгар’ та ’Каланчак’ розпочали курсувати шатли від пункту пропуску до адмінмежі.
Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.
Цитата: “23 листопада 2021 року пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ ’Чонгар’ та ’Каланчак’: від пункту пропуску до адмінмежі. Сьогодні шатли поїхали. Завдання виконано. На тиждень раніше дедлайна’
За день до війни 23.02. 2022 року, провозахісна організація ’КримSOS’ розповіла, що на ’Каланчаке’ стало чище. ’Из-за угрози обострения военного конфликта все путешествия откладываються’. ’Нам также рассказывали, что на оккупированной территории Крыма в направлении украинского КПВВ стягивают тяжелую военную технику. Это тоже не добавляет положительного настроя для поездок», – розповіла представниця організації.
«Протитанкові укріплення? Заміновані поля і мости кажете? Путішествія..!
Вистачило яких двох років, щоб зламати всю систему захисту й здати неозброєний південь України. Здати путіну все, про що він мріяв за один день - вода в Крим, сухопутній зв´язок лугандонії з Кримом... За один день!!!
Не було б блокади Маріуполя і смертей тисяч мирних жителів, яких хоронять у братських могилах. Чи це вже не надзвичайно великі втрати і руйнування ????
Всі знали що буде війна, але навіть жителів Маріуполя, особливо жінок з дітьми, інвалідів не евакуювали.
.....Кому поставити питання? Хто знає відповідь ???»
****
«Впевнений, що всі ставили це питання.
Хто може дати адекватну відповідь?
Також би хтілось послухати!
Чонгар пройти було неможливо ????
Захисні протитанкові споруди та
Так було до певного часу.
Що відбулося?
А якщо ти ставиш такі питання, то тебе ще й звинуватять, що ти підтримуєш ту мерзоту та розколюєш державу. Я виїхала з Маріуполя
Ответ дляsobacura
О рашисти зайшли в чат
При чем тут рашисты, сердце рвётся от новостей каждый день. Согласна говорить не о чем касаемо территорий и т.д., но хотя бы о том чтобы эвакуировать людей с территорий где ведут активные боевые действия. Понятно что их условия выполнять не кто не будет, но спасти население хотя бы, вывезти з горячих точек. Возможно не правильно сформулировала текст, но пишу на эмоциях от очередной порции новостей
Ksenia-e9d7• 13 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Таки да. Шмара, которая в 14 ради карьеры с дедом спала. Таким да, дорога в росию, у них такое часто практикуется
Ответ дляok1904
Тпк отож, все в цьому світв бла-блп-бла, окрім летальної зброї, як покащує - сьогодення. пу порушує систему світової безпеки, навіть не в українцях справа... Зе якісь анкети доя ЕС заповняє... Маячня якась
так и есть(
До этой войны никто не думал, что так можно( что можно просто утюжить город за городом, и ничего не будет.
А некоторые, типа Германии, и сейчас пытаются отеплять ’а шо такого’(
World Shop• 13 мая 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Вірю, що прийде час, і русню в*буть кількома десятками ракет
Коли вони в нас будуть, канєшно.Ті, хто ниють як важко їм жити під тревоги-велкам в ЄС.Щоб нормально себе почувати-ішачите треба скрізь, і там теж.
І зніміть вже рожеві окуляри, що от от всьо кончітся, через паре нєдєль.
Війна це смерті, бідність, і нажаль, закінчится не скоро.Але закінчитья.
Купа людей вмерло не для того, щоб мнєнадоєлітревогі скиглили, а щоб відбити своє і відбудувати краще.Тож тримаймося
А русня хай здохне
Коли вони в нас будуть, канєшно.Ті, хто ниють як важко їм жити під тревоги-велкам в ЄС.Щоб нормально себе почувати-ішачите треба скрізь, і там теж. І зніміть вже рожеві окуляри, що от от всьо кончітся, через паре нєдєль.
А русня хай здохне
ухххх,скільки пафосу
а ви зараз де мешкаєте?
у Катовіцє ? Чи милуєтесь нічними краєвидами Дрездену?
а ви зараз де мешкаєте?
Наша_русофобія_недостатня• 13 мая 2022
Ответ дляVA 11
Тільки як завжди відбиває своє простий народ і помирає теж. А ’вєлікіє’ наші все проєбали.
Якби прям всьо прєбалі, то в сусідніх темах не світилося б ’девачкі, я єду в кієв, харьков* і т.д.Але ви праві, питаннь дуже багато до пройобів
Проте зверніть увагу на риторику влади впродовж місяця, переговори-умови кацапам-ми відіб´ємо своє.
xthyjujhbz• 13 мая 2022
Ответ дляAlve
Сенатор от Кентукки Рэнд Пол заблокировал законопроект о выделении Украине дополнительной помощи на рекордную сумму в почти 40 миллиардов долларов
Ждите. А пока встречайте ракеты
К чему ваш сарказм?
Ответ дляБезимени890123
Л - логіка. В країні війна, частина країни окуповано, логістика зруйнована, а у вас атб в усьому винне? Голода боїтеся? А город ви посадили?
Логика, да - знаете это слово?
’На местах’ многие виноваты, и загоняют людей в ещё большее болото! АТБ и им подобные...
Да уж, ’кому война, а кому и мать родная’, чего уж там...
Рост цен в военное время такими темпами тот же геноцид!
Так что ваш ’кар’ мимо
malinka.ya• 13 мая 2022
Ответ для-Ludmila-
Ээх, опасно сейчас такие темы обсуждать(:
Да?
Мы уже в раше,что нельзя и рот открыть ?
World Shop• 13 мая 2022
Ответ дляSamer19
Ну с такими темпами к 35 году здесь выживут одни тараканы и колорадские жуки! И то не факт.
Кого не шарахнет ракетой, задавят ценами.
тсссс, ну что вы такое говорите, низзя . Надо быть радостным и шизофренически оптимистичным . А вы шо,не планируете 300 лет жить, что до 35 года не потерпите?
Странно то как
krozumovski• 13 мая 2022
Ответ дляSinilga
В том то и дело, что если лишить помощи и соц.жилья то тоже не все так радужно будет. Но пока и так отлично, чтобы освоиться.
А самое главное - безопасно
xthyjujhbz• 13 мая 2022
Ответ дляAlve
Ждите. А пока встречайте ракеты
И причём тут ленд Лиз, который уже подписан президентом США к какому-то сенатору Кентукки?
Наша_русофобія_недостатня• 13 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
ухххх,скільки пафосу
а ви зараз де мешкаєте?
Місяць як вдома)
Дрезден мені не зайшов, навіть з хорошими умовами