Ситуація така: з початку війни працюємо дистанційно.
але є певна частина роботи (велика частина), яку можна зробити тільки офлайн.
наказ адміністрації: або ви повертаєтесь з-за кородону і робите свою роботу, або не отримаєте зп за травень, або шукаєте колегу, яка за вас зробить цю роботу.
моральний аспект: з цими колегами не дуже теплі стосунки, точніше немає ніяких, за час війни з-за кордону вони жодного разу не написали тим, хто тут залишився. до війни пліткували за спинами, вітались крізь зуби і т.д. я точно знаю, що за мене вони б не робили ту роботу.
ваша думка?
Результат:
вже голосів:
469 (80.03%)
ні, то їх проблеми
79 (13.48%)
тиц
38 (6.48%)
так, всі ми люди
Ответ дляСвята
За деньги? Или бесплатно?
або безкоштовно, або за символічну оплату.
але роботи реально багато.
+ моральний аспект описала вище.
але роботи реально багато.
+ моральний аспект описала вище.
Vita_Nikita• 13 мая 2022
Если есть время и силы,то можно взять допработу с учетом того,что их зарплата будет Вашей(за ними просто сохраняют рабочее место).Если нет таких возможностей,то делать свою-остальное проблемы начальства-наладить рабочий процесс.Не рвите жилы, спасибо никто не скажет
Ответ дляGadi
Неделю могла бы, время, чтоб те коллеги вернулись на рабочие места. На постоянной основе- за их зп. Просто так - нет.
колеги не планують повертатись. далеко заїхали.
+ втекли від війни, яка ще не закінчилась.
+ в декого є діти, яких треба везти за собою.
Vita_Nikita• 13 мая 2022
Ответ дляMy Business
але роботи реально багато.
+ моральний аспект описала вище.
але роботи реально багато.
+ моральний аспект описала вище.
Та ну нах
Ответ дляclernikol
За деньги согласилась бы однозначно
знаєте, я й за гроші не хочу.
але я принципова людина.
й дуже ціную відношення до себе.
але я принципова людина.
й дуже ціную відношення до себе.
Ответ дляGadi
Тогда четкое нет.
зробить за них цю роботу зараз = робить і далі.
Natalla_1988• 13 мая 2022
Бесплатно нет.
Считаю что можно согласиться только за оплату, которая достойна тому количеству работы, которую нужно сделать.
Natalla_1988• 13 мая 2022
Ответ дляMy Business
Не берите, возьмёте раз - будете постоянно делать
ImperoTanya• 13 мая 2022
Ответ дляMy Business
знаєте, я й за гроші не хочу.
але я принципова людина.
й дуже ціную відношення до себе.
але я принципова людина.
й дуже ціную відношення до себе.
Тоді тут просто - якщо вони вас попросять, будь ласка - я тобі віддам гроші з зарплати і буду дуже вдячна. Тоді ви робите
якщо в ефірі тиша, або питання так шо ти там попрацюшь - то озвучте: маша за півзарплати, або керівництву кажіть: оформляйте їх на півставки - я не хочу за понаднормово отримати нічого
Ответ дляNatalla_1988
Бесплатно нет.
а тоді будуть плакаться і обговорювать, які ми безстижі, гроші з них беремо, вони ж від війни втекли. як наче ми не в одному місті.