Дівчина з космеями• 13 мая 2022

У мене немає мови

До війни спілкувалась російською. Тепер не хочу!! Але все життя говорити певною мовою - вона ж пустила коріння, ти думаєш нею. Говорю українською і це якось обтяжливо, з напруженням, а головне - внутрішнє відчуття, що штучно.
Російською не хочу, українською не можу - от що робити? У кого подібна картина, як ви виходите з ситуації?
Міражана• 14 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , ось наприклад !
В Україні дзвонять в колокола , а мамі телефонують !
Засипати можно землею , а місто ввечері засинає !
Гладят кішку , а речі прасують )
Безліч прикладів можно навести )
Дзвонять в дзвони)))

Mariya Prokhorova• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
Дзвонять в дзвони)))
Mariya Prokhorova• 14 мая 2022
вплив москальскої мови
Family Fashion• 14 мая 2022
Ответ дляОксана_12
Може й придумала. Але в зсу служать не лише хлопці з західної. А також з півдня, півночі, центру, сходу. І їх значно більше´. І більшість з них - російськомовні. Це чомусь на зу прийнята теза, що захищають Україну лише вони, західні воїни. Хоча це дуже далеко від істини. .
Каждый из нас может открыть статистику населения городов и посчитать сколько у нас городов миллионников или крупных русскоязычных городов. Юг, восток, центр Украины - все города русскоязычные. Так уж пошло и всегда было.
Основное население в Украине русскоязычное на 80-90%.
Тут и придумывать нечего - это все знают.
Основное количество мужчин на войне русскоязычных, а это опять же юг, восток, центр Украины, а это по статистике 80-90%.

Западная Украина кстати не имеет чистого украинского языка. У них двойное гражданство у многих. У них разные диалекты у всех украино-венгерский, украино-румынский и т.д. А также вся западная всегда ездила на заработки и эмигрировала. Поэтому % русскоязычных в Украине в целом и на войне больше по этой же статистике.

Патриот Украины на любом языке.
Волонтер в Украине на любом языке.
Солдат ЗСУ на любом языке.

Мы должны быть едины как никогда и не делить никого по языкам. У нас одна страна и мы другие по нашему менталитету, свободе выбора и демократическим понятиям страны.

Убивает не язык, а россиянин.
Оккупант не язык, а россиянин.

Посмотрите в глаза нашим ЗСУ и скажите спасибо на всех языках. Они на всех языках и на русском также стоят за нашу Украину и за нас всех, отдают свои жизни.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=307405...
Natkash• 14 мая 2022
Ответ дляFamily Fashion

Патриот Украины на любом языке.
Волонтер в Украине на любом языке.
Солдат ЗСУ на любом языке.

Убивает не язык, а россиянин.
Оккупант не язык, а россиянин.

У вас там на клавіатурі ctrl+v заклинило, здається.
Family Fashion• 14 мая 2022
Ответ дляNatkash
Где вы увидели копирование?
Это мой ответ человеку, это моя позиция и мое личное мнение. Ваше мнение может быть совершенно другое. Но вы имеете на это право. В стране демократия и я уважаю каждое мнение.

Вот вам еще познавательное видео на тему языка и мнение человека.
https://www.facebook.com/currenttimetv/videos/5661...
Natkash• 14 мая 2022
Ответ дляFamily Fashion
Где вы увидели копирование?

’Убивает не язык, а россиянин.
Оккупант не язык, а россиянин.’ вкупі з австрійцями, бельгійцями і швейцарцями - не німцями через пост - не ваше хіба? )))
Ну чесно, тут же не товариство розумово відсталих, до яких прочитане не доходить з першого разу.
Не розумію тільки, чому ви мене до Гордона відправляєте? Давайте, я вам зараз відео з Фаріон накидаю, її, звичайно, місцями заносить too much, але рівень інтелекту не до порівняння вищий, ніж у піарника пірамідок. Рекомендую, без іронії, розповідає дуже цікаво.

Qorianka• 15 мая 2022
На украинском языке - на экскурсию во Львов или в Черновцы, на русском языке - живу дома или могу отправиться путешествовать по всему СНГ, на английском - можно жить вокруг света, осталось выучить китайский - и можно будет жить в будущем уже сегодня.
Оксана_12• 18 мая 2022
Ответ дляFamily Fashion

Патриот Украины на любом языке.
Волонтер в Украине на любом языке.
Солдат ЗСУ на любом языке.

Убивает не язык, а россиянин.
Оккупант не язык, а россиянин.

Краще і не скажеш)
Оксана_12• 18 мая 2022
Ответ дляNatkash
’Убивает не язык, а россиянин.
Не сприймаю її взагалі. Проплачене росіянами стерво.
Natkash• 18 мая 2022
Ответ дляОксана_12
Маєте повне право. А що, хтось заставляє дивитися?
Оксана_12• 18 мая 2022
Ответ дляNatkash
Та ні, часом трапляється в соцмережах. Я підтримую повністю ідею переходу на українську мову, але... Завжди є але. Я народилась в україномовній родині в україномовному регіоні, мову цю вчила з дитинства і отримала на блюдечку, нею розмовляють всі мох друзі, рідні. Тут немає моєї заслуги, я не доклала до цього жодних зусиль. Так сталося. У когось ситуація інша, вони прийняли рішення перейти на фактично чужу, іноземну для них мову. - це робота. Комусь легша, комусь важча, для когось непосильна. А основна теза про більш і менш українських українців чого варта... Та камон... Ці люди народились тут, громадяни цієї країни, як і я. І то не моя собача справа вказувати їм, якою мовою спілкуватися. Нехай не бабуся, але донька або внучка перейдуть на українську. І цьому посприяють ніяк не істеричні заклики з викоченими очима, спрямовані на таких самих україномовних. А виключно поступальна державна політика і він - великий і непереможний час.
А всі ці псевдодіячі і псевдопатріоти в найкращому випадку заробляють собі бали на наступні вибори, спекулюючи на гострому питанні, в найгіршому - працюють на ворога, вносячи в суспільство розлад і розбрат.
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляОксана_12
от хто це каже (крім гордона) і хоч один аргумент??

- росіяни проплатили, щоб Фаріон ходила по судах, щоб відмінити путінський закон про русифікацію Ківалова-Колісниченка (з 2014 до 2018! аж у 2018 відмінили цей ганебний закон) ?
- чи росіяни проплатили їх, щоб вона розповідала нам про родину Шухевичів, Бандеру (з його цитатами про московію і що вони є для нас), Івана і Юрія Липу, десятки діячів УПА, про вбитих за мову, про Батурин, про закатованого Івасюка, про маловідомих і незаслужено забутих українських героїв минулого і недавнього минулого ?
- чи може проплатили їй (і ще декільком сотням діячів освіти) за те, що протестували проти ганебного рішення вилучити історію України і української мови з вузів у 2015 ?
- чи може проплатили їй за критику вилучення окремих творів з програми, таких як ’Бояриня’ Лесі Українки, тоді ж?
- може проплатили їй те, що вона десятки років відкрити називає церкву МП агентами ФСБ в Україні (нарешті, дійшло до всіх зараз! )
- може їй проплачували постійні заклики до мілітаризації, бо ворог не спить, а готується? (що теж стало таким відкриттям з 24.02 для всіх, кацапія - таки столітній ворог, який завжди намагався нас знищити)

ЩО конкретно вас змушує повторювати цей штамп про проплаченість?
Чи це якась внутрішня заздрість, що людина настільки інтелектуальна, що здатна аналізувати минуле і робити правильні висновки щодо сьогодення?

Я розумію, коли рашисти її ’не сприймають’- бояться її слова, її духу. Як і Шевченкового, як і Бандери.
Але як її може ’не сприймати’ українець??
Це для мене загадка.
Простоваля• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

Це для мене загадка.
Ви можете ще дві простині написати з її ’величних справ’. Нічого дійсно значущого вона не досягла. Лише поширює лозунги, спрямовані на розкол суспільства в нелегкий час. Всі її слова мають вагу і спрямовані виключно на і без того україномовних людей, збуджуючи у них зверхність і негативне ставлення до російськомовних. Жодного російськомовного цей тероризм ні до чого спонукати не може. Насилля воно і є насилля, як не прикрашай. І люди, які її підтримують і поширюють подібні погляди - просто мовні терористи, гідні високого звання росіян. До українців їм рости і рости.
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляПростоваля
тобто ні просвітницьку, ні законодавчу, ні наукову діяльність ви вперто ’не помічаєте’
Вас дратує емоційність, тому суті ви не бачите. Дуже шкода.

Впевнена, що із 300 діячів, про яких вона знайшла час розповісти ви не знаєте і знати не хочете, як раз тому, що для вас важливі гордонівські лозунги ’про тероризм щодо російськомовних’, про розкол і тд. Хоч би один акт ’насилля’ привели для сміху.

Але може колись відкриються очі ..
Хоча для когось і досі на західній живуть ’страшні бандерівці’ .. найбільше вражає, коли так думають свої
Простоваля• 09 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

Але може колись відкриються очі ..
Я страшна бандерівка, навряд страшнішу десь знайдеш. А ще я вільна людина у вільній країні, де цінують права і свободи інших людей. І жодна просвітницька, законодавча чи будь яка інша діяльність не виправдовує тероризм, насилля і розкол суспільства на ’правильних’ і ’ неправильних’ українців. Особисто я не лише не підтримую, а й засуджую подібних діячів і їх прихильників.
Якщо людина хоче діяти подібним чином. - їй до сусідів, там ці методи прийнятні і зрозумілі. Їх називають патріотизмом і ідеєю національної величі. Нагадати, як це називають у нас? Фашизм він і є фашизм, як красивенько не прикрась.
Mrs.Ochmonek• 09 июня 2022
Ответ дляПростоваля
та я зрозуміла, що ніяких конкретних прикладів ’тероризму’ і ’фашизму’ і близько нема, тому і не можете їх навести: просто повторюєте те, що комусь було вигідно транслювати
Так само як за поребриком лякають фашизмом у нас і там вірять, так і ви - тільки тут справа вже не російської пропаганди.
Дуже здогадуюсь кому це потрібно у нас, але ок - ваша справа чиїм словам довіряти. Якби аналізували трохи самі, то такого тексту би не написали. І ні, ви не ’бандерівка’, впевнена, що і праць його Ви не читали
Простоваля• 09 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я читала ’не сотвори собі кумира’ і не маю звички захоплюватись людьми впринципі. Цього досить для хоч і поверхневої, але цілком справедливої оцінки. Якось інакше трактувати фанатичні дії означеної панянки мені складно. Незалежно від чиїхось слів. Буду рада помилитись. Але всі ваші наведені факти якраз підтверджують саме мою правоту. Це лише питання точки зору, якщо вже про філософію. От я дивлюсь на вами перераховане і бачу відблиск фанатично безумства або хорошої стратегії, ніяк не спрямованої на користь України та її народу. Але декого вогонь осліплює, хоч чужий, хоч власнийі.
Mrs.Ochmonek• 09 июня 2022
Ответ дляПростоваля
Я ж у вас питаю про конкретні ’фанатичні дії’, тому що я вам навела приклади, що стосуються її професійної діяльності.
А ви все загальні фрази.
І від ’оцінювати позитивно діяльність, захоплюватись глибиною, ерудицією, логікою’ до ’сотворити кумира’ - прірва.