bysinko• 14 мая 2022

З чоловіком просто співмешканці

Разом 6 років. Він мене не слухає, не чує, не підтримує. Критикує те, як я готую, бо готую не жирну їжу. Злиться, що змушую прибирати. Постійно конфліктує з дитиною, поводиться не як дорослий тато, а як тупий ровесник. Що б я не сказала, потім перепитує, бо не чув.
І я не говорю, мовчу, не питаю порад, все роблю сама. Дзвоню мамі про погоду поговорити, мені потрібне спілкування. І отримую через це конфлікт, бо він хоті кіно подивитись, а я з мамою говорю. А я не хочу кіно і не хочу без толку щось говорити. Цілий вечір зіпсував. Не знаю що з ним робити. Розлучатись не хочу. Порадьте щось
OOH• 14 мая 2022
Так може все від того, що ви з ним поводите себе як мамочка?
Перечитайте те, що ви написали.
Це текст мамочки, яка не задоволена поведінкою підлітка.

Anjavoloschykk• 14 мая 2022
А для чого вам жити разом???Що він вам дає?Для чого він?Ви ж про нього говорите наче про дитину.
автор bysinko • 14 мая 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Не знаю, розлучатись морально не готова. Нічого не дає, зовсім. Грається з дочкою вечорами, працює . Я б не хотіла якогось іншого, але я так хочу вчинків, а їх нема
автор bysinko • 14 мая 2022
Ответ дляOOH
Перечитайте те, що ви написали.
Поводжу, так. Він не рішучий, повільний, на роботі на ньому їздять. Я жорстка, я намагалась його підштовхувати, але не реагує. А що мені робити?
Manumycat• 14 мая 2022
Ответ дляbysinko
А з сексом шо у вас?
автор bysinko • 14 мая 2022
Ответ дляManumycat
А з сексом шо у вас?
3 рази в місяць, одинаковий, середній такий секс
Копирайторша• 14 мая 2022
Скільки вам років? Він батько дитини?
автор bysinko • 14 мая 2022
Ответ дляGucci_Bellucci
Скільки вам років? Він батько дитини?
30, так, батько
OOH• 14 мая 2022
Ответ дляbysinko
Чоловік веде себе як ЧОЛОВІК, поряд з жінкою, яку треба оберігати та захищати.
А нащо вас захищати? Ви ж все самі зможете та здолаєте. Та не будете питати його порад. Ви ж вибрали собі роль мамочки.
Ось і отримуєте поряд з собою СИНОЧКА.

Gal_etka• 14 мая 2022
Не буду радити, ви не за цим прийшли, скоріше виговоритись.

Скажу тільки за сестру: живе так 10 років, чоловік ні в що її не ставить, ігнорить, навіть грошей не дає. Постійно просить поради.

Іти не хоче.

Продовжуйте так жити, вас влаштовує нажаль.
Копирайторша• 14 мая 2022
Ответ дляbysinko
30, так, батько
То 30 не багато)
Чи є у вас професія? Вам обов´язково потрібно виходити у люди, спілкуватись, можливо там ви зустрінете гідного чоловіка
Якщо людина не хоче розвиватись і бісить вас можливо стосунки дійсно вижили себе, але треба розглядати з усіх боків.
Головне, щоб ви не прогавили час і не оговтались у 50. Вам можливо інколи і добре разом, але якщо більшість його вчинків, або їх відсутність вас бентежить треба щось вирішувати
У 95% дорослі люди не змінюються
Manumycat• 14 мая 2022
Ответ дляbysinko
Не дивно. Забийте на мужика і припиніть кудись ’штовхати’, судячи з усього його це дратує і демотивує. Є такі мужики, їх бісить коли від них постійно щось хотять)) а коли забивають і не хотять, то вони самі починають старатися. Це варіант якщо Ви його любите і хочете відродження стосунків і якщо він дійсно почне якось чухатись. Якщо ні, то нафіга воно Вам треба...
Копирайторша• 14 мая 2022
Ответ дляGal_etka

Іти не хоче.

Це зона комфорту. Він продавлював, продавлював і потроху пригнічував, а тепер для неї це ніби-то і норма, хоча вона розуміє що все погано, але в таких ситуаціях здається що краще не знайду, буду з ним.
І саме погане, що більшість таких жінок фінансово залежні, неначе чоловіки спеціально це роблять, щоб тримати жінку на повідцю
Gal_etka• 14 мая 2022
Ответ дляGucci_Bellucci
Знаю навіть які не залежні фінансово, але тримаються, наче чоловік то є саме необхідне і не прожити без нього. І дарма що неякісний)
Копирайторша• 14 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Ну то у нас ще така культура, радянська як кажуть.
І все ж таки скільки щасливих розлучений жінок, головне не піддаватись громадській думці
Gal_etka• 14 мая 2022
Ответ дляGucci_Bellucci
Ви праві.
Марфушенька-душенька• 14 мая 2022
Поговорите с мужем. Научитесь говорить обо всем!
serebro16-72be• 14 мая 2022
Не поняла связь общения с мамой и просмотра кино. Это каждый вечер вы не даёте делать что он хочет?
artdeco• 14 мая 2022
Швидше за все, ви один одному не пiдходите.
Зараз вам керуе просто страх втратити стабiльнiсть i партнера для життя. Це не кохання.
Подумайте, життя у вас одне, i ви проживаете його ось так. А десь, можливо, ходить той самий, який робитиме вчинки для вас.
Я маю велике кохання. Багато друзiв такого не мають. I в них теж постiйно проблеми i закиди до партнера. А я не можу допомогти, бачу, як руйнуються родини, або роками просто спiвiснують...
Тому як на мене, треба шукати iншого партнера, а не миритися з цим. Ми не можемо керувати дорослою людиною, ми можемо змiнити себе або знайти iншого партнера.
Це все, звичайно, якщо ви не просто на щось образилися, а дiйсно такi вiдносини, прохолоднi.

alla1985m• 14 мая 2022
Не стирайте вещи ему и не утюжте, и даже не готовьте ему и возьмите за привычку игнорировать его, на вопросы переспрашивайте даже если вы услышали... Чаще общейтесь с мужчинами с любыми и чтоб он это видел, и звоните не маме, а мужикам просто поговорить о погоде.. А вообще можете и имеете право на лучшего и быть счастливее.
Левандовская18• 14 мая 2022
Вам ещё рано жить так безрадостностной жизнью,ни взаимопонимания,ни секса,у меня муж совершенно не может ничего решать,это очень сложно,но у нас есть точки соприкосновения и я уважаю и принимаю каким есть.
kornezka• 14 мая 2022
Може з мамою треба було говорити в іншій кімнаті? Навіщо нервувати його? А про те, що перепитує, то він або неуважний, або глухий.
арина-ветерок• 14 мая 2022
Неужели трудно приготовить мужу так как он любит и с мамой разговаривать не при нем? Разлюбили или изначально не по любви?
frumoasa17• 14 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Вона - не кухарка, не подобається - сам стає та готує.
frumoasa17• 14 мая 2022
Тільки розлучення, ви - різні.
арина-ветерок• 14 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вы ж видите, там и муж так себя ведёт, убирать не хочет, ему значит и так норм. Если каждый сам себе и для себя, то где же тут любовь и семья?
frumoasa17• 14 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Немає у них сім’ї.
ElenaMari• 14 мая 2022
Ответ дляbysinko
Так у него другая есть. Но вас это устраивает, мы то причем. Вы же другой не станете.
ElenaMari• 14 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Так у них наверное одна комната, автор не может на кухню выйти поговорить, а может у них вообще все в одной комнате и кровать и кухня, тут не поймешь.
Bell-k@• 14 мая 2022
Автор, поклавши руку на серце, ви теж не подарунок.
Він хотів зі мною подивитися кіно, а я хотіла говорити з мамою...
Ви б ,може, інколи ставилися до нього не як до старшої неслухняної дитини, а як до чоловіка?
Готуєте нежирне,він таке не любить. Інколи готуйте страви,які він любить.