Зараз знаходжусь не в Україні, в Польщі. Вирішила спекти курку в духовці. Духовка електрична. Нагрілась до потрібної температури, я поставила курку. Вона попрацювала 10 хв і повністю виключилась. Погасли всі індикатори і лампочка в середині духовки. Через 10 хв знову сама включилася, почала набирати температуру і через 10 хв знову вирубалася. В нормальній ситуації виключається тільки індикатор температури, а тут повністю вирубується. Дівчата, допоможіть ! Як налаштувати ту духовку і що їй бракує?
Духовка вбудована АЕГ. Вже і інструкцію скачала і читала, але нічого нового не дізналася.
Prinzessin• 14 мая 2022
Попробуйте стрелку на следующую программу (верх-низ) переключить. У Вас подрумянивание - может поэтому выключается.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 14 мая 2022
В мене електрична плита була, так само глючила. Там полетіла якась релюшка.