Lilit25• 14 мая 2022

Чи є біженці яких не тягне додому?

Знахожусь в Ірландії. Мені тут подобається. Звичайно це не дім але багато своїх плюсів) на майбутнє плануємо з чоловіком залишитись жити тут. Але читаю інших людей і дуже багато хто каже як їм погано і хочеться додому. Так ось питання чи є такі люди які емігрували і їх не тягне назад?) Чи всі патріоти які мріють на старість хоч потрапити додому якщо емігрували?) Пс. Ще заради сина хочу тут залишитись і його майбутнього хоч і дуже люблю Україну) і хочу жити там хоча б 3 місяці в рік)
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Не отримую зараз ще але їх будуть давати (якщо війна не закінчиться) через тиждень-два дадуть
Ага, аж побегут))))
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Бабло на ІСПАНІЮ а не на нормальне житло !
Вы цены на Испанию знаете?
IloveMinecraft• 14 мая 2022
А після Ірландії куди? На північний полюс?
...Anna• 14 мая 2022
Автор будьте реалістом.Отримати пмж у Ірландії буде дуже важким завданням.Без вільного володіння мовою та кваліфікованої роботи.
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Здесь выпрут и поедут обратно к крысам
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Какой она реалист, она фантазер. Ещё и лёгкая такая, за границей на свидания успела побегать и влюбиться три раза)
Татьяна123• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Так почему не в Испании сейчас?
irina _d• 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Здесь выпрут и поедут обратно к крысам
Не факт. Квартира сестры мужа, так что и туда могут не пустить)
Западенка• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Та що ми розуміємо)) зараз головне забацати наступну дитину. І повісити утримання на чужу державу.
...Anna• 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А,ну то троль звичайний.Дівчата,розходимось)
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Вы думаете? Мне просто кажется она ,,удивительная,,
Allize_di• 14 мая 2022
Автор, а в яких країнах ви щє були, як біженець? Що вам там сподобалось чи не сподобалось?
Западенка• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Подивилася теми автора. Фентезі)) Точно розходимося.
...Anna• 14 мая 2022
Ответ дляЗападенка
А що Ірландія повинна буде їм? батьки то українці
Западенка• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Ну не розчаровуйте автора)) як це не винна Ірландія. Точно винна. Вона що дарма по світу поїздила і серед безлічі країн вирішила себе таку класну там оселити.
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Дали кімнату поки що. Потім якщо війна закінчиться подамо на біженство щоб дали житло , будемо працювати
А зараз за що живете ?
Скільки в місяць у вас виходить щоби мінім.потреби перекрити ?
Скільки всього в сім´ї членів ?
Vita_Nikita• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Сама адекватна відповідь🙏 дякую !
Дело не в адекватности,а ответ такой,какой Вы услышать хотели.У Вас у Украине ничего нет,поэтому Вам все равно где зацепиться.
Лорисель• 14 мая 2022
є. друга жінка мого бувшого. поїхала в Англію. Задоволена дуже(свекор розказує).з 1 квітня там. забезпечили усім.на роботу не поспішає. живе в родині бізнесменів якихось,бігають коло неї та двох дітей. вони коли приїхали,то навіть новий одяг покупляли для них.возять на екскурсії. місцеві усе зносять до них додому. переважно нове. виплати отримують. сама з Вінницької області. сказал
Polz• 14 мая 2022
Ви писали, що ви з Луцька, вже пишете, що з Києва
...Anna• 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
І скільки це буде тривати? Врядчи навіть більше місяця
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Треба вірити у краще ;)
А при чому віра до реалій ?
Ви ж не хіппі у теплій країні .
Де можна спати під деревом і їсти дикі банани.
Bell-k@• 14 мая 2022
Маю вже своє переконання. Додому не хочуть ті, хто нічого не мав вдома. Ні житла не заробив ні роботи хорошої. Такі і раді втекти і ситуації радіють. Бо зараз живуть на виплати, що таких заробітків не мали ніколи вдома.
Хто хотів виїхати закордон,робили якісь кроки в цьому напрямку до війни. А хто чудово жив , працював і не збирався нікуди емігрувати зараз страждають і чекають повернення. Є такі, що про мир в Україні вже і не заговорюють. Їм уже не дуже болить,вони тепер переживають за те, щоб виплати не припинили й додому не попросили.
Западенка• 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Омг. Ще одна думає, що у чужій країні сторонні люди будуть утримувати до кінця життя. Правильно, хай не прспішає на роботу))
Розбійник• 14 мая 2022
Як задовбали такі патріоти, які любоять Україну десь там далеко.
Автор, хто любить Україну той в ній лишився і не розглядає життя десь там!
Не можу чути це ниття вже і від знайомих які втікли з західної і так хочуть додому, але ж там виплати і халява. Фу
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Жила у однушці сестри чоловіка на першому поверсі і деколи навіть були криси)))хоч і в Києві. тому звичайно я туди не хочу повертатись. Квартира батьків мені набагато рідніша але я там не можу жити з своїм чоловіком
А чому у чужому житлі ?
Де ваші батьки і їх помешкання ?
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А Вы самолётом?
Так
Лорисель• 14 мая 2022
Ответ для...Anna
так вона вже 1,5 міс. чомусь усі думають,що одразу виганяють на роботу. я нікого не захищаю. але тут якщо почитати,то одразу видно тих хто заздрить чорною задрістю тим,хто добре влаштувався і живе нехай на чужі виплати. одразу пишуть - скоро випруть,скоро лафа скінчиться.все таки наші баби дуже зазадрісні.це факт. в Угорщині люди живуть з кінця лютого і до цього часу не вийшли на роботу. бо всього вистачає,є виплати і всім забезпечені. не знаю таких,хто би жалівся,що їх виганяють на роботу. як правило,вона просто непотрібна ,бо дають УСЕ. сама жила місяць так,але викликали в Україну на роботу. а я роботу свою бережу,бо вона мене годує.
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляЗападенка
Нескромне питання. Далі як плануєте жити? Ким працювати, мову знаєте? Чи у соц житлі на соц виплати? Зате в Ірландії))
Мову знаю трохи , хотілось би відкрити щось своє. Якийсь общєпіт наприклад кав´ярню
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Так
А бабушка чем? У неё ж паспорта нет
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Так вас все устраивало)))
Для мене чоловік один на все життя який би він не був це закон)