Lilit25• 14 мая 2022

Чи є біженці яких не тягне додому?

Знахожусь в Ірландії. Мені тут подобається. Звичайно це не дім але багато своїх плюсів) на майбутнє плануємо з чоловіком залишитись жити тут. Але читаю інших людей і дуже багато хто каже як їм погано і хочеться додому. Так ось питання чи є такі люди які емігрували і їх не тягне назад?) Чи всі патріоти які мріють на старість хоч потрапити додому якщо емігрували?) Пс. Ще заради сина хочу тут залишитись і його майбутнього хоч і дуже люблю Україну) і хочу жити там хоча б 3 місяці в рік)
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
так вона вже 1,5 міс. чомусь усі думають,що одразу виганяють на роботу. я нікого не захищаю. але тут якщо почитати,то одразу видно тих хто заздрить чорною задрістю тим,хто добре влаштувався і живе нехай на чужі виплати. одразу пишуть - скоро випруть,скоро лафа скінчиться.все таки наші баби дуже зазадрісні.це факт. в Угорщині люди живуть з кінця лютого і до цього часу не вийшли на роботу. бо всього вистачає,є виплати і всім забезпечені. не знаю таких,хто би жалівся,що їх виганяють на роботу. як правило,вона просто непотрібна ,бо дають УСЕ. сама жила місяць так,але викликали в Україну на роботу. а я роботу свою бережу,бо вона мене годує.
Так перестанут давать и что дальше?
...Anna• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Мову знаю трохи , хотілось би відкрити щось своє. Якийсь общєпіт наприклад кав´ярню
Ну то ви напевне маєте добру сумму заощаджень,як мінімум приблизно вартість 3к. у Києві у мирний час?
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Зарплати , рівень життя і я люблю холод . Клімат це взагалі не проблема для мене. Захочу купатись полечу в Іспанію
За чий кошт полетите ?
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляДарья_Моколова
Я би поїхала, але без чоловіка не хочу ) підкажіть будь ласка, вам надали житло у Ірландії. Х роботою немає проблем?
На рахунок роботи не знаю але люди працюють. Думаю знайти можна. Але житло часто зараз попадається койко місце просто нам пощастило. Але є шанс всеодно на кімнату
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Для мене чоловік один на все життя який би він не був це закон)
А чего ж тогда по свиданиям в Польше бегала и пиво имея 6- месячного ребенка пила?
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Вы цены на Испанию знаете?
В 10000грн можна вкластись. Я там була
Розбійник• 14 мая 2022
Ответ дляBell-k@
Маю вже своє переконання. Додому не хочуть ті, хто нічого не мав вдома. Ні житла не заробив ні роботи хорошої. Такі і раді втекти і ситуації радіють. Бо зараз живуть на виплати, що таких заробітків не мали ніколи вдома.
Хто хотів виїхати закордон,робили якісь кроки в цьому напрямку до війни. А хто чудово жив , працював і не збирався нікуди емігрувати зараз страждають і чекають повернення. Є такі, що про мир в Україні вже і не заговорюють. Їм уже не дуже болить,вони тепер переживають за те, щоб виплати не припинили й додому не попросили.
В мене є знайома не бідна, але ж виплати в Німеччині на її і двох дітей непогані, от і сидить там! Вже каже на знаю чи повернуся, може чоловік до пене переїде🤮
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
А після Ірландії куди? На північний полюс?
Точно
Лорисель• 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Так перестанут давать и что дальше?
кто сказал,что перестанут?? вы?)))все так уверенны))) когда перестанут тогда и будут думать. в Венгрии дают 3 месяца уже. спрашивали в мерии на сколько еще рассчитаны выплаты? сказали до конца года.
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ для...Anna
Автор будьте реалістом.Отримати пмж у Ірландії буде дуже важким завданням.Без вільного володіння мовою та кваліфікованої роботи.
Тут через 5 років проживання дають громадянство
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
В 10000грн можна вкластись. Я там була
Фантазии они такие)
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляТатьяна123
Так почему не в Испании сейчас?
В Іспанії добре відпочивати а не жити)
Zuriel• 14 мая 2022
Простите мою невнимательность, но я как-то не очень уловила, а муж автора как в Ирландии оказался? Он инвалид? Или многодетный?
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляЗападенка
Та що ми розуміємо)) зараз головне забацати наступну дитину. І повісити утримання на чужу державу.
А вам що з того?)
Западенка• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Трохи це який рівень англійської? Лет мі спік фром май хард?
Ото Ви даєте. То на квартиру в Україні грошей не було. А на стартап в Ірландії є. Та водночас не можете дочекатися виплат на дитинуі можливості подати на біженство.
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Какого проживания? Бомжом?
Лорисель• 14 мая 2022
Ответ дляЗападенка
Омг. Ще одна думає, що у чужій країні сторонні люди будуть утримувати до кінця життя. Правильно, хай не прспішає на роботу))
до кінця життя ні, а на 6 міс може й вистачить. а там і війна скінчиться...ще 2 родини поїхали. усі дуже задоволені. В Британіїї шикарно,так по відгуках.
Kusalochka• 14 мая 2022
Спасибо автор, вас безудержно весело читать
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
В Іспанії добре відпочивати а не жити)
Откуда такая информация?
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
В мене є шиши бо я вмію відкладати )
В 21 вмієте відкладати ?
А з чого ,вибачте ?
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляZuriel
Он инвалид. С ними ещё свекровь и бабушка без паспорта)))
Bell-k@• 14 мая 2022
Ответ дляРозбійник
І я таких знаю..
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляMasushki2
В 21 вмієте відкладати ?
А з чого ,вибачте ?
С детских)
Лорисель• 14 мая 2022
Ответ дляBell-k@
ви неправі. моя знайома поїхала,хоча має 2 квартири,дачу. роботу. поїхала і все.
Zuriel• 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Ого... Какая увлекательная история. Столько сюжетных линий :-)
Западенка• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
А вам що з того?)
Весело проведений сьогоднішній вечір)))
Ви або настільки дурна, що цього не приховуєте; або типу мудра і косите під дурну. Хай щастить у всіх починаннях! Напишете адресу кав´ярні)))
Не ангелы• 14 мая 2022
Ответ дляZuriel
Там их больше за два месяца)
Веточка сакуры67• 14 мая 2022
Дети за границей, муж в Украине не дома, в другом городе. Как думаете, куда меня тянет? Меня разрывет на три части, третий месяц так и живу, туда сюда мотаясь.
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляAllize_di
Автор, а в яких країнах ви щє були, як біженець? Що вам там сподобалось чи не сподобалось?
)) хоч і ржуть тут з мене але відповім я знаю точно що я не одна так оббігала багато країн) була в Польщі норм умови все класно але виплати малі(на роботу не можу піти бо дитина мала) , в Австрії була , гарні умови виплати теж норм годують навіть зараз є великий шанс отримати гарну кімнату. Летіли через Відень і ночували там безкоштовно у шикарному готелі. У Словенії були відношення трохи хамськи ніби не хочуть приймати нас але згодилися дають вагончик на 6 людей , на рахунок виплат і їжі не знаю. Але шанс гарно влаштуватись і отримати кімнату теж є. Ну і Ірландія. Все🤣
автор Lilit25 • 14 мая 2022
Ответ дляMasushki2
А зараз за що живете ?
Скільки в місяць у вас виходить щоби мінім.потреби перекрити ?
Скільки всього в сім´ї членів ?
Ну зараз особо гроші і не треба. Годують і житло є. Потім виплати дадуть. Якісь свої потреби це за свої гроші. Не рахувала але небагато. 5 членів сім´ї