Знахожусь в Ірландії. Мені тут подобається. Звичайно це не дім але багато своїх плюсів) на майбутнє плануємо з чоловіком залишитись жити тут. Але читаю інших людей і дуже багато хто каже як їм погано і хочеться додому. Так ось питання чи є такі люди які емігрували і їх не тягне назад?) Чи всі патріоти які мріють на старість хоч потрапити додому якщо емігрували?) Пс. Ще заради сина хочу тут залишитись і його майбутнього хоч і дуже люблю Україну) і хочу жити там хоча б 3 місяці в рік)
Чашечка чая• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Дали кімнату поки що. Потім якщо війна закінчиться подамо на біженство щоб дали житло , будемо працювати
А тут у вас какие условия были? Неужели в чужой стране в комнате лучше, чем у себя дома?
Ответ дляЕвга-9246
Різні люди і у всіх різні бажання. Хтось прив´язаний до батьківщини і все життя буде прагнути повернутися, де б не жив. А комусь легко прижитися в будь-якому місці. Нічого дивного. Треба орієнтуватись лише на власні потреби і бажання, а не жити з оглядкою на інших.
Сама адекватна відповідь🙏 дякую !
Natatashka• 14 мая 2022
При чому тут еміграція? Більшість людей втікли від війни. Ми біженці, а не емігранти. Виходячи з цього і хочемо повернутись. Тому що переїхати в іншу країну в таких обставинах це не обдуманий крок, до якого готувалися заздалегідь, як при еміграції, а вимушена подія.
Ответ дляLilit25
А як можна подати на біженство, якщо війна закінчиться? Ви в якій частині Ірландії? Країна дорога, великі податки, клімат вас це не відлякує? Чи вам там сподобалось?
Татьяна123• 14 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Та там ни кола ни двора, где кормят там и хорошо. Главное, что родить при этом успела....
Ответ дляТатьяна123
Так вы там 3 дня и уже определились? Кем работаете? За сколько жилье снимаете? И как планируете по 3 месяца быть в Украине, если в Ирландии работать? Свободное посещение врядли.
Я у декреті , кімнату дали безкоштовно і годують тричі в день. Про 3 місяці мала наувазі коли війна закінчиться.
Чашечка чая• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
На беженца нужно в лагере пожить
Ответ дляLilit25
Жила у однушці сестри чоловіка на першому поверсі і деколи навіть були криси)))хоч і в Києві. тому звичайно я туди не хочу повертатись. Квартира батьків мені набагато рідніша але я там не можу жити з своїм чоловіком
тю... Тогда вам действительно сложно понять, что людей очень тянет обратно в квартиры/дома со спальнями для каждого члена семьи, не одной ванной, обустроенной кухней и прочими элементами комфорта
Чашечка чая• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
И неужели так лучше, чем дома? Семья у судя по всему большая, а комната одна
Татьяна123• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Так коли війна закінчиться,закінчиться фінансування. Скільки коштує переліт?
Natatashka• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Коли війна закінчиться, які підстави у вас будуть для подачі на біженство?
Вас додому відправлять першим же літаком
Ответ дляAllize_di
Зарплати , рівень життя і я люблю холод . Клімат це взагалі не проблема для мене. Захочу купатись полечу в Іспанію
Чашечка чая• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Так. Квартира не своя , однокімнатна ще й деколи криси були.
После войны вам сразу скажут тю - тю домой
Ответ дляNatatashka
Ага, спочатку ЗУ, потім Польща, Німеччина, Франція, тепер Ірландія))) і всюди, як і в Луцьку, ракети-ракети-ракети. А чоловіка з собою тягаю, бо своє рідненьке. Звичайні пристосуванці
NesmeyanaYa• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
Ні) не судьба мабуть)
А скільки ви вже в Ірландії? Чоловік з вами?
Чашечка чая• 14 мая 2022
Ответ дляLilit25
В Испанию купаться, но жить с крысами в Киеве в одной комнате) Фантазер