Coffee is Love• 15 мая 2022

Я ж не придумала, серби справді мали рашистські прапорці?

Я вглядалася-вглядалася, але очам не вірила.. аж доки на голосуванні вони не отримали таку кількість голосів..
У меня просто шок.
Оль_Вія• 15 мая 2022
А що Вас дивує? Серби на Балканах - це те саме, що москальня на території колишнього совка

LvivLady• 15 мая 2022
Серби і мадяри головні хвойди фюрера!
AHetfield• 15 мая 2022
В них схожі прапори. В Сербії той самий триколор але з гербом
Юля Неюля• 15 мая 2022
Это их флаг
_Galochka_• 15 мая 2022
Прапор Сербії бачили? Ні? То Гугл знає.
На Росії не голосували. Бали назбирали від сусідніх балканських країн.
lana_banana04• 15 мая 2022
Ответ дляAHetfield
Только у сербов перевернутый триколор
malina1905• 15 мая 2022
Бо в них такий прапор тыльки перевернутий
Елена1265• 15 мая 2022
Не смешите, никто там не поддерживал россию, в любом случае, открыто
OhJerusalem• 15 мая 2022
Удивило что Хорватия 12 дали сербам. Все равно что наши через лет 10 дадут 12 балов Рашке

Ника Вредная• 15 мая 2022
вся кацапня за сербів голосувала, бо ж тепер навколо для них УСІ вороги. Тому і така шалена кількість балів
Ника Вредная• 15 мая 2022
Ответ дляOhJerusalem
наші і давали багато балів в період з 2014 до 2022
6-10 точно було
4мама• 15 мая 2022
Серби - це і є рашисти. Хорвати дуже добре пам´ятають війну у 90-х
Юля Неюля• 15 мая 2022
Ответ дляOhJerusalem
Наши раше могут дать только поджопник
4мама• 15 мая 2022
Ответ дляOhJerusalem
Так, але це жюрі. Не люди.
Хоча самі хорвати так і говорять, що через покоління вже гострота відчуттів стирається.
Milka8181• 15 мая 2022
нет, у них просто флаги похожи. Не было там ничего что напоминало рашку-какашку.
Irina-5d24• 15 мая 2022
А мені сербські тіточки були схожі на героїнь фільму Донбасс Лозниці. Типове лнр:) І прапор наче і з Ленінського кутка, тільки що не червоний:)
автор Coffee is Love • 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Серби і мадяри головні хвойди фюрера!
До речі - я не бачила Угорщини. Вони навіть не голосували.
автор Coffee is Love • 15 мая 2022
Ответ дляAHetfield
В них були маленькі прапорці з гербами та без!
Евга-9246• 15 мая 2022

LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
Підтримали свого кривавого хазяїна...
автор Coffee is Love • 15 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
фото
В них були просто прапорці з триколором! В очікуванні оцінок вони іх тримали у руках постійно чи вимахували, тож я добре роздивилася.
Чи перевернутий триколор - не знаю, але герба точно не було на деяких прапорцях.
Буду шукати відео, не дає це мені спокою.

Ще й така кількість балів від глядачів, не вірю я що просто так.
LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
І дерунів не було за компанію)
ole4kakissa• 15 мая 2022
Ответ дляНика Вредная
Кацапы не голосовали.
Ну что только те, которые сбежали от хорошей жизни в параше в загнивающую Европу
yannuary• 15 мая 2022
Підтверджую, десь там далеко за місцем Чехії бачила три прапори, активно махали. Якого фіга, питається? От навіщо?
автор Coffee is Love • 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
І дерунів не було за компанію)
А, точно, я й забула. Я й відсутніть парашки помітила лише коли мені про це сказали ті хто зі мною дививися)
Мовлял рашу ніхто й не запрошував)
І до речі - а що робила на Євровіжн Австралія?
Kapitoshka-4fe1• 15 мая 2022
А чого підарашки не участвували цього року?
LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
Мовлял рашу ніхто й не запрошував)
Оркостан відразу відсторонили за воєнну агресію!

А куди бідній Австралії подітись, якщо вона і країна і материк?) Велкам ту Юереп))
Zanka_• 15 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love

У сербів часто маленькі прапорці випускають без герба, але порядок кольорів не такий як у рашки. До речі такий само триколор і в Словаччини тільки з їх гербом, але там ще й порядок кольорів як у рашки, то ж не дивуйтеся, якщо побачите, чогось багато країн такі кольори полюбляють на прапорах
portretik• 15 мая 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Их исключили
ZZIIKKAA• 15 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
Я так розумію, угорці не брали участь, тому не голосували, в Угорщині прості люди підтримають Україну, зараз там і не разу не бачила поганого відношення до Українців,точніше одно разу був комент, но то була росіянка-маразматичка