Julia_1997• 15 мая 2022

18+ переклад з англ

Дівчата, хто вільно спілкується англійською- проясніть мені один момент, будь ласка. Якщо чоловік питає "Are you want fuck me?" В принципі переклад зрозумілий, але суть? В плані хочеш мене, типу, поза я зверху чи в плані страпоном?🙈
Lisi4ka_ksjy• 15 мая 2022
Судячи з усього, це сказав не носій. Тому зміст може бути різним

FoxAlice• 15 мая 2022
На сленгу то буде : хочешь мене трахнути ?
Zanka_• 15 мая 2022
Ответ дляLisi4ka_ksjy
О це точно, доведеться уточнювати деталі, авторе
автор Julia_1997 • 15 мая 2022
Ответ дляFoxAlice
На сленгу я зрозуміла, а от що він під тим мав на увазі то вже інше питання🤣
автор Julia_1997 • 15 мая 2022
Ответ дляZanka_
Ех, мабуть доведеться🙈
BloomBom• 15 мая 2022
Так спросите у него)))
Ольга_Михайлова• 15 мая 2022
Его учительница английского плачет
LvivLady• 15 мая 2022
Що вам сказати? Пропозиція цікава, але АБСОЛЮТНО безграмотна! Тому, носій не носій, а так, тому і фак, напевно і не такий вже фак...
Onyx83• 15 мая 2022
Мужик просто спросил, хотите ли вы его трахнуть. Нюансы у него уже спрашивайте. Со страпоном не спешите - вопрос может сняться с повестки дня
А вообще, скажите пусть не выйопуется и учит инглиш.

Юля 458• 15 мая 2022
Автор , це як «It´s raining cats and dogs»,він мав на увазі, чи не хочете ви по@@@тися з ним.
автор Julia_1997 • 15 мая 2022
Ответ дляОльга_Михайлова
Его учительница английского плачет
Моя, мабуть, також🤣
Northface• 15 мая 2022
Нашли себе уже арабченка или сирийца))?
автор Julia_1997 • 15 мая 2022
Ответ дляNorthface
Нашли себе уже арабченка или сирийца))?
Італійця)
Northface• 15 мая 2022
Ответ дляJulia_1997
Італійця)
Уже лучше))и сколькл вы знакомы, что он уже про секс говорит?
автор Julia_1997 • 15 мая 2022
Ответ дляNorthface
5 років)
Northface• 15 мая 2022
Ответ дляJulia_1997
5 років)
Маловато)