Дівчата, хто вільно спілкується англійською- проясніть мені один момент, будь ласка. Якщо чоловік питає "Are you want fuck me?" В принципі переклад зрозумілий, але суть? В плані хочеш мене, типу, поза я зверху чи в плані страпоном?🙈
Ответ дляFoxAlice
На сленгу то буде : хочешь мене трахнути ?
На сленгу я зрозуміла, а от що він під тим мав на увазі то вже інше питання🤣
Ответ дляZanka_
О це точно, доведеться уточнювати деталі, авторе
Ех, мабуть доведеться🙈
Ответ дляОльга_Михайлова
Его учительница английского плачет
Моя, мабуть, також🤣
Ответ дляNorthface
Нашли себе уже арабченка или сирийца))?
Італійця)
Ответ дляNorthface
Уже лучше))и сколькл вы знакомы, что он уже про секс говорит?
5 років)