Вся в кредитах• 15 мая 2022

Чому варто зробити вибір на користь керамічної плитки для ванної кімнати?

Якщо ви почали замислюватися про ремонт ванної кімнати й знаходитесь на етапі вибору матеріалів, пам'ятайте, що санвузол - це приміщення з частими температурними перепадами та високою вологістю. Відповідно, потрібно подбати про покупку практичного, стійкого та довговічного матеріалу. Керамічна плитка для ванної кімнати повністю відповідає цим вимогам.

Що потрібно знати про керамічну плитку для ванної кімнати?

Йдеться про пластини, для виготовлення яких використовується суміш із глини, піску та інших матеріалів. Вона проходить процедуру теплової обробки й набуває твердої форми. Фасадна сторона виробу покривається синтетичними речовинами, що робить її міцною та довговічною, а також захищеною від вологи та зовнішніх фізичних впливів.627f6ee2a9ea8.jpeg

Кераміка є інертною речовиною. Завдяки високотемпературному випалюванню створюється високоміцний матеріал, стійкий до багатьох хімічних речовин. Кераміка характеризується рівною структурою, що полегшує її монтаж.

Переваги керамічної плитки для ванної

Затребуваність та поширеність керамічної плитки для ванної кімнати багато в чому пов'язана з її незаперечними перевагами:

  1. Високий рівень міцності до навантажень. Керамічна плитка не деформується, вона здатна витримати серйозні удари, а головне – майже не ковзає.
  2. Стійкість до дії вологи. Ви можете бути впевнені, що матеріал надовго збереже свій привабливий вигляд і прослужить десятки років.
  3. Гігієнічність. Оскільки кераміка не накопичує вогкість, це запобігає утворенню грибкових відкладень між швами.
  4. Простота догляду. Плитка не збирає на собі зайвого бруду та легко миється як побутовою хімією, так і звичайною водою.
  5. Різноманітність у дизайні. Незалежно від того, який у вас інтер'єр ванної кімнати, ви легко знайдете модель з відповідним відтінком.

627f6ef6c48e2.jpg

Де краще купувати керамічну плитку для ванної кімнати?

В інтернет-магазині «Імперія Сантехніки» ви зможете придбати керамічну плитку для ванної за доступною ціною. Тут пропонуються якісні товари від найкращих виробників, які супроводжуються гарантією та можуть бути доставлені до будь-якого українського населеного пункту. Можлива оплата замовлення різними способами (карта, готівка, післяплата). Співробітники інтернет-магазину регулярно проводять акції та розпродажі, що дозволяє заощадити.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання або потрібна буде допомога у виборі, звертайтесь до менеджерів за вказаними на сайті телефонами – вони проконсультують, розкажуть про нюанси співпраці, нададуть усю необхідну інформацію про товар та порадять оптимальну модель відповідно до ваших вимог, уподобань та бюджету.