ДевушкаЛав• 17 мая 2022

ООН предлагают ослабить санкции про россии в обмен на деблокаду украинского зерна

Вот не верила я во все эти заговоры, темы о голоде т запасах, которые тут часто упоминали, но! Блин какого хрена они все стремятся вывезти наше зерно?! Под предлогом освободить место для новых урожаев, так эти новые урожаи хоть будут? Неужели наши власти отдадут все зерно и что тогда простым людям делать?
Может новость фейк, на что я надеюсь, но за зерно слышу постоянно, то Германия нам поможет вывезти, теперь оон , такие все добрые.
orachka• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На елеваторах зерно не може гнити. Ніяк.
А фермеру за свои деньги продлить аренду элеватора для хранения старого урожая?

Len_to4ka• 17 мая 2022
Во всем этом мне не ясно только одно почему предметом торга ООН и россии является украинское зерно??
Охренели там все.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляSolmira
Ви явно не в темі. Знаєте, що аграрії вирощують зерно не лише для нас, але й на експорт? Це їх заробіток, який дозволяє не бути в мінусі та брати кредити на нову техніку, її ремонт, на добрива та гербіциди. Без цього всього не буде можливості обробляти поля та вирощувати нові врожаї. Експорт зерна - заробіток не лише аграріїв, але й держави. Зараз нам перекрили доступ до моря - це ппц. Але звісно, для нас кращий варіант - нах москалів з півдня.
Шопопало.
В таких випадках держава викупає зерно у фермерів, формуючи резервний фонд.
Но, в нас фермери зерно мало вирощують. Десь 10-12% від загальної кількості. А ось Кернел готує свої активи для продажу. Колишній міністр АПК це карманий цуцик власника- Веревського.
Усім їм, Бахматюку, Косюку, Веревському, Порошенко глибоко насрати на пересічного українця. Головне - отримати прибуток.
Доречі, деякі вже попередили пайщиків, що в цьому році за паї їм платити не будуть, бо війна🤦🏻‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляorachka
Які фермери? Одиниці зберігають зерно. Чи ви за агрохолдинги так переживаєте?
orachka• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А вы хотите национализировать?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Ну які копійки? Ви взагалі хоч трохи орієнтуєтесь, як, коли і що формує ціни на зерно? Якраз зараз і є найвища ціна на зернові. А після жнив ціна падає завжди! Завжди! Є війна, чи нема, але в жнива ціна апріо найнижча. Якраз зараз ціни на піку і російці це знають. Тому і не дають заробити України такі необхідні гроші. А корисні ідіоти ще з середини країни нагнітають і грають на руку москрвитамг.
Ціна зараз дійсно висока, але терміни жнив взагалі тут нідочого. У підорашки санкції, в нас війна. А ми з рашкою найбільші експортери зерна.
Європа їсте рить, бо ціни дуже виросли ти на все. Вони бояться голодних бунтів. Ще й криза мирова вже стукає у двері. Попередньо прогнозували 23-25 роки.
zana076• 17 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Тут питания,щоб наша Влада під нуль не вичистила склади. Ми тоді зостанемся ні з чим
А після заяв підвищити податки,зменшити виплати в їх адекватності починаєш сумніватись. А в порядність і чесність не віриться взагалі
А до войны у них было по другому?
zana076• 17 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
За розрахунками уряду, тільки вже наявних запасів основних продовольчих культур для внутрішнього споживання вистачить на роки. Пшениці, наприклад, на 2 роки. Олії - на 5 років.

Цікаві і прогнози по цьогорічній посівній. Навіть найбільш песимістичний сценарій передбачає, що ми зможемо не тільки забезпечити власне населення, а й значно примножити запаси і дещо навіть експортувати.

Тож голоду в нас точно не буде.

До речі, про цукор. В Мінагрополітики говорять, що того що в нас є на складах, вистачить на 1,5 роки. Надлишок 700 тисяч тонн. І цього року врожаю цукрового буряка загроз не буде. Адже в основних районах його вирощування бойові дії не йдуть. В кремлі недооцінили агроімперію) Тепер нам залишається лише спостерігати за голодними бунтами на росії.
А потом скажут - про*бали,, што ш
Gipotenuza• 17 мая 2022
Ответ дляLen_to4ka
Охренели там все.
То, что зерно выращено на украинской земле не делает его украинским. Оно принадлежит иностранным агрохолдингам.

МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Читала, что засеяли везде, где нет боевых действий, а это не так уж мало.
А цены как мы видим не особо зависят от количества собранного, иначе почему у нас хлеб и раньше был дорогим?
Виключно пшеницею ? Чи може і інші культури також сіяли?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Странно. У меня знакомые фермеры засеяли-засадили все, что могли, даже там, где не сажали.
А мэр в ИФ объезжает территорию и проводит беседы, чтобы вся земля ’работала’
А ваш пришелепкуватий мер яким боком до посівної?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляdianagolubeva
Ми? Ми ні до чого! То зерно приватних предприємств! Нам що до стран Африки? Ми не продаемо і не вирощуємо, ми такі ж споживачі зерна, як європейці, чи африканці
І вас влаштовує, що заради чиїхось приватних інтересів ( я вище писала чиїх) підорашці збираються послабити санкції?
MarinaMiropolskaya• 17 мая 2022
Ответ дляДевушкаЛав
У меня такой же вопрос, зерно они вывезут а украинцам что?
Это Запад не интересует. Им бы самим выжить. А мы для них не люди.
Всем заправляют бриты. Они парили индейцам зараженные оспой одеяла, индейцы вымирали целыми племенами. Уничтожили до 90% австралийских аборигенов, морили голодом миллионы. индусов.
Мы для них те же индусы, аборигены и индейцы.
А хорошее зерно вывезли еще до войны. Остался фураж, семечка и соя. Т.е. они хотят вывезти ВСЁ.
MarinaMiropolskaya• 17 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая

Тож голоду в нас точно не буде.

Россия запретила экспорт своего зерна, между прочим. Чтобы не было голодных бунтов.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляmar_mar
Дайте офіційну інформацію що ми купували зерно в Туреччині, а не чутки.
Вас в Гуглі забанили? . Весь січень були публікації. В нас дуже скоротилися об’єми площ саме хлібної пшениці. Хлібна пшениця це Миколаївська ,Херсонська , Черкаська, полтавська і трішки Чернігівська області. Тобто в цьому році пшениці для нормального хліба майже не сіяли.
Galina_lll• 17 мая 2022
Одна я не понимаю, зачем вывозить наше зерно? Нам оно что? уже не надо будет?
Что за ход конем?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Не нададуть) Даремно просите)
Зерно не купували і не збирались. Планувалось купити хлібну муку- не встигли, почалась війна
MarinaMiropolskaya• 17 мая 2022
Ответ дляmar_mar
Вы типа так шутите? Даже макароны Чумак давно в Турции производятся
MarinaMiropolskaya• 17 мая 2022
Ответ дляGalAnPes
Что за ход конем?
Мы никого не интересуем. Запад хочет кормить своих людей. Жалко африканцев, им Запад наше зерно не продаст, Россия запретила экспорт зерна. Африканцы бьют тревогу из-за надвигающегося голода.

MarinaMiropolskaya• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Еще говорят, что неурожай будет
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляorachka
А вы хотите национализировать?
Ні. Держава повинна виконувати свої функції. В даному випадку створювати держрезерв.
orachka• 18 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы предлагаете аграриям уговорить державу купить у них зерно?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 мая 2022
Ответ дляorachka
Ви і по життю така? Чи відпрацьовуєте гонорар?
orachka• 18 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Смешно когда чуть что кому-то не нравится-пишут про гонорар.
Нет,не платят) и маме пенсию ещё не перечислили,и мне детские 860)
МАМА НИКИТКИ-2• 18 мая 2022
Ответ дляorachka
і що не подобається? І кому? Ви зараз свою питаннями під дрочку косите. Зазвичай так боти роблять
orachka• 18 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам
Или как,аграрий забивает на контракты и идёт предлагать зерно государству за полцены?Допустим госрезерв пустой,осенью вы скажете что виноваты фермеры,должны были сами его заполнить,а не государство об этом подумать?
mar_mar• 18 мая 2022
Ответ дляMarinaMiropolskaya
Та яка різниця де виробляються макарони Чумак, яке відношення це має до купівлі зерна в Туреччині? Тим більше ці макарони з твердих сортів пшениці, в Україні і не росте така.
счастье привалило• 18 мая 2022
Ответ дляMarinaMiropolskaya
Индия тоже зерно свое перестала продавать, чтоб у них голода не было.Швеция у себя засеяла все,где можно, новые дополнительные поля себе пораспахивали для посева.
MarinaMiropolskaya• 18 мая 2022
Ответ длясчастье привалило
Да, я читала. Все готовятся к голодухе, кроме правителей Украины.
Евгения_Д• 18 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Он не мой. И посевную вы сами приплели к мэру - поэтому сами и решайте, каким боком.