19 мая 2022

Кто вернул деньги за концерт Мумий Тролль 2022?

Кто знает производятся ли уже возвраты за этот концерт? Покупала билеты через Ticket Box, от них ничего не могу добиться,очень плохой сайт.Пишут,что якобы ждут официальную отмену от организатора.Но отмена вроде была.Это только через этот сайт не возвращают или на других тоже пока глухо?
Zelenkа 19 мая 2022
Вчора отримала листа від організаторів іншого концерту. Поки не буде відміни, просто переносять дату.
marata 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Вчора отримала листа від організаторів іншого концерту. Поки не буде відміни, просто переносять дату.
Ех, в мене Імеджин Дрегонс скоро мав бути ((
YourNastasya 19 мая 2022
Как меня бог отвёл от покупки билетов на Монескин, не знаю.
Положила в корзину тогда два билета по 6000грн. Хотела подарок сделать.
Мне кажется никто ничего не вернёт сейчас(((
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляmarata
Ех, в мене Імеджин Дрегонс скоро мав бути ((
Оооо! Це в Києві мав бути концерт? У мене Козак Систем, там збірний концерт до ювілею, в Палаці Спорту. Перенесли на 25.02.2023
Карюшша 19 мая 2022
А я не отримала ніякої інфи і грошей теж. В березні мав бути концерт. На сайті контрамарки написано, що вони просто посередники і грошей не вертають(( добре, що на ю-парк не встигла закупитися квитками
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляКарюшша
А я не отримала ніякої інфи і грошей теж. В березні мав бути концерт. На сайті контрамарки написано, що вони просто посередники і грошей не вертають(( добре, що на ю-парк не встигла закупитися квитками
Ось такий лист отримала:

Дорогі наші клієнти,

Як Ви знаєте, Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану» від 24.02.2022 року, на період дії воєнного стану забороняє проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.
Концерт гурту “Kozak System” переноситься і обов´язково відбудеться після нашої ПЕРЕМОГИ!

Згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), п. 7.5. Договору оферти (https://kasa.in.ua/ua/offer), квитки підлягають поверненню лише у випадку скасування заходу організатором.
Нагадуємо, що концерт гурту «Kozak System» є перенесеним і всі придбані квитки є дійсними на нову дату.
Передруковувати або обмінювати їх не потрібно.
Слава Україні!
lipa8881 19 мая 2022
через концерт юа вернула билеты за БИ-2, но там сняли проценты(( с 2000 вернули что-то около 1200. Возврат обрабатывался около месяца
fruhling007 19 мая 2022
Ответ дляmarata
Ех, в мене Імеджин Дрегонс скоро мав бути ((
Якщо concert.ua, то зайдіть у свій кабінет і на квитку є кнопка, за допомогою якої можна оформити ці кошти для оплати за майбутні концерти або переказати у Фонд допомоги армії.
marata 19 мая 2022
Ответ дляfruhling007
Якщо concert.ua, то зайдіть у свій кабінет і на квитку є кнопка, за допомогою якої можна оформити ці кошти для оплати за майбутні концерти або переказати у Фонд допомоги армії.
Дякую
marata 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Оооо! Це в Києві мав бути концерт? У мене Козак Систем, там збірний концерт до ювілею, в Палаці Спорту. Перенесли на 25.02.2023
Так, у Києві ((
svetlyachok33 19 мая 2022
Ответ дляmarata
Ех, в мене Імеджин Дрегонс скоро мав бути ((
у нас теж)
svetlyachok33 19 мая 2022
В сина квитки на Atlas Weekend ,вже третій рік чекає)) то корона два роки,тепер війна...але надіється що все-таки колись попаде)