...Anna• 19 мая 2022

Ось вам і виплата ООН...

Вирішила отримати ,нарешті ,виплату,сказали що поки усе.Приймають заявки тільки у тих хто став до квітня;(
Lorhen_• 19 мая 2022
Ответ дляКалиопа
Помощи ООН нет в Житомирской области
Допомога ООН є в Житомирській області. Наприклад, м. Бердичів. Але тільки для тих хто має ВПО і зареєстровані в місті.
автор ...Anna • 19 мая 2022
Ответ дляКалиопа
Помощи ООН нет в Житомирской области
Є.Можливо не у всій області,не знаю,у нашій громаді є 100%
автор ...Anna • 19 мая 2022
Ответ длякосмея
А хіба в Житомирській області була допома від ООН?
Є.Вона не так давно запрацювала.
olena_shch• 20 мая 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
То есть фраза - рассчитывайте на себя - это яд? Автор, взрослейте и берите ответственность за свою жизнь
Одно другому не мешает, не будьте лохом и другим такого не советуйте.
автор ...Anna • 21 мая 2022
Обновляю.... выплаты все же можно получить это у них тут на местах самоуправство такое.... они выбирают кому давать кому не давать.И выбор этот мягко говоря странный,зависящий он настроения выдаваемого.