19 мая 2022

Україну приймуть в ЄС?

Єврокомісія до кінця червня оцінить запит України на вступ до ЄС.
Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц. "Україна запросила членство в Європейському Союзі. Комісія перед Європейською радою, ймовірно, наприкінці червня дасть свою оцінку запиту", - сказав Шольц у Бундестазі в четвер.

Як ви думаєте, Україну реально приймуть в ЄС?
Результат:
вже голосів: 260
174 (66.92%) Ні, цього не станеться
86 (33.08%) Так, немає сумнівів
Rubiii 19 мая 2022
Нет.
Если хотели, приняли бы уже давно.
Нет
автор Міражана 19 мая 2022
Ответ дляRubiii
Нет.
Если хотели, приняли бы уже давно.
Ніби Україна колись сильно рвалась. Пам’ятаю в 2011-13 роках половина країни принципово не хотіла.
mamarama 19 мая 2022
Думаю, примут.
Иначе даже не начинали бы.
Sчастливая 19 мая 2022
нет
ole4kakissa 19 мая 2022
Нет, никому мы тут не нужны
mamarama 19 мая 2022
Автор, вот это вы у себя в теме всепропальщиков насобирали
ole4kakissa 19 мая 2022
Ответ дляmamarama
Автор, вот это вы у себя в теме всепропальщиков насобирали
Просто многие не питают напрасных иллюзий
автор Міражана 19 мая 2022
Ответ дляmamarama
Автор, вот это вы у себя в теме всепропальщиков насобирали
просто цікаво дізнатись як жіночки тут переважно думають))
Zanka_ 19 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ніби Україна колись сильно рвалась. Пам’ятаю в 2011-13 роках половина країни принципово не хотіла.
Гадаю принципово не хотіла, бо тоді тут було стільки проросійської пропаганди і українців так цим всіляко лякали. Ввадаю, небудь цього, були б зовсім інші думки.
Anicha 19 мая 2022
Речь о ЗАПРОСЕ на вступление, а не о принятие в ЕС.
Пока только рассмотрят запрос и, возможно, согласятся. Тогда только Украина и подаст прошение о принятие в ЕС.

А вот примут нас и когда, это может длиться многие годы.
silma 19 мая 2022
Думаю, кандидатом примут, а дальше нужны будут серьезные реформы, в частности снятие запрета на вещание оппозиционных каналов, которые прикрыли под видом войны, реальная борьба с коррупцией.
Закусенец 19 мая 2022
Сейчас придут зрадоботы и всепропальщики и расскажут по чем в Одессе рубероид)
автор Міражана 19 мая 2022
Ответ дляZanka_
Гадаю принципово не хотіла, бо тоді тут було стільки проросійської пропаганди і українців так цим всіляко лякали. Ввадаю, небудь цього, були б зовсім інші думки.
Ну ось правильно, люди переважно не хотіли в ЄС по різних причинах, а ЄС нікого за вуха до себе не буде тягнути.
mamarama 19 мая 2022
Ответ дляole4kakissa
Просто многие не питают напрасных иллюзий
А что не иллюзии?
olgabaluta 19 мая 2022
Боюсь, что нет ...
Valentina shop2020 19 мая 2022
Нет,
Zanka_ 19 мая 2022
Я пам ´ятаю, що в свій час багато людей так само вважали, що нам ніколи не дадуть безвіз через усі ці проблеми на сході, але ж дали. Гадаю, що і в ЄС приймуть скажімо так до кінця 10-річчя точно.
Zelenkа 19 мая 2022
Якби не хотіли прийняти, ніхто б і не починав процедуру розгляду заявки. Тут питання буде цікавим: а який статус після вступу в ЄС отримають українські громадяни, які оформились біженцями?
Kristinka2106 19 мая 2022
Нет конечно
Zanka_ 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Якби не хотіли прийняти, ніхто б і не починав процедуру розгляду заявки. Тут питання буде цікавим: а який статус після вступу в ЄС отримають українські громадяни, які оформились біженцями?
Та ну чекайте, це ж не настільки швидкий процес, до того статус і так перестане діяти.
Басина 19 мая 2022
Зараз мова про кандидати в члени ЄС
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляZanka_
Та ну чекайте, це ж не настільки швидкий процес, до того статус і так перестане діяти.
Так, я щось не подумала, але питання цікаве. Бо розмовляю із знайомими, багато хто переживає, що приймуть зараз і турнуть назад додому.
Renesmeе 16 19 мая 2022
Думаю наші дожмуть і нас приймуть
⚡️Нам не нужны суррогаты статуса кандидата в ЕС — глава МИД Украины Дмитрий Кулеба возмутился поведением отдельных европейских стран.

«Стратегическая двусмысленность по европейской перспективе Украины, которую практиковали некоторые столицы ЕС в последние годы, потерпела неудачу и должна положить конец. Это только ободрило Путина», — написал он.
Басина 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Якби не хотіли прийняти, ніхто б і не починав процедуру розгляду заявки. Тут питання буде цікавим: а який статус після вступу в ЄС отримають українські громадяни, які оформились біженцями?
Так і будуть гр.України і біженцями...
Renesmeе 16 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Якби не хотіли прийняти, ніхто б і не починав процедуру розгляду заявки. Тут питання буде цікавим: а який статус після вступу в ЄС отримають українські громадяни, які оформились біженцями?
А в них здається не статус біженця, а тимчасово переміщені особи
Zanka_ 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Так, я щось не подумала, але питання цікаве. Бо розмовляю із знайомими, багато хто переживає, що приймуть зараз і турнуть назад додому.
Ні зараз, тільки можуть надати статус кандтдата, далі нам ще треба багато різних змін проробити і законодавчо, і економісно тощо
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляRenesmeе 16
А в них здається не статус біженця, а тимчасово переміщені особи
А хіба ВПО - не по Україні тільки?
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляZanka_
Ні зараз, тільки можуть надати статус кандтдата, далі нам ще треба багато різних змін проробити і законодавчо, і економісно тощо
На пенсії дочекаємось)
NatRad 19 мая 2022
Все зерно вывезут, и сразу примут )