Кидстаффовка• 19 мая 2022

Як ви худали чи худаєте після родів?

автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Може є група в вайбер , колективно легше худати)

автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Практично негодую, молока немає тому дитина на суміші
Майстерня домашнього текстилю• 19 мая 2022
Пила воду і їла на піввідра менше. Скинула 20 набраних за вагітність кілограм.
Пополняю_Карму• 19 мая 2022
У меня через пару дней после родов ушло 7 кг из 12ти набранных
автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я набрала біля 5 і відразу їх скинула
Відрами нехм немає коли готувати
Мудрецыха мира сего• 19 мая 2022
Ответ дляКидстаффовка
Просто ви годувати не хочете )) не треба виправдовуватись, ні та й ні) але коли молоком годуєш вага скоріш йде, бо на виробітку молока багато калорій)) я в перші три місяці схудла , бо тільки щось не те з’їм, у малюка пузик болить, то окрім гречки нічого й не їла ))
Зупка_цем• 19 мая 2022
Ніяк. 48 кг після пологів одразу

Irishka-1501• 19 мая 2022
Не ела после 18:00. Скинула 10 кг за 4 месяца, вернулся прежний вес.
автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Але реально нервують такі люди як ви.... З чого ви робите такі висновки?
Ви думаєте що в когось є лишні від 500 до 800 гр в 3 дні на суміш?
От чого ви всі так блістаєте умом?????? -
автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ніхто не виправдовується, це наболіла тема.....
serebro16-72be• 19 мая 2022
Ответ дляКидстаффовка
Согласна. Эти умные дойные достали уже поучать.
tarveldy• 19 мая 2022
Дифіцит калорій, за півроку -17 кг навіть не помітила як
А от як схуднути вагітній це вже біль просто
Lennochka• 19 мая 2022
Автоматом. Ничего не делала
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 мая 2022
Ответ дляКидстаффовка
Чомк нервують? Це реально так і є. Попит породжує надавання. Коли я перестала кормити через отруєння, вичавлювала 5мл з грудей. Почала вставати кожні 2 години вночі теж і зціжувала по краплинам, нічого не було і думала, що підуть суміші. Через 5 днів пішло нормально молоко і годувалися повноцінно вже через тиждень
автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я тиждень часу не давала суміші дитина скидала вагу і дитина за місяць набрала тільки 200 г молока не було зовсім місяць часу я боролася за молоко і по ночах ставала і дньом і не через дві години а кожних пару хвилин дитина була на груді і толку з того
автор Кидстаффовка • 19 мая 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Нервують тому що не у всіх однаково а якщо наприклад в мене не получається годувати тому що після того як рванула бомба під вікнами пропало молоко і дитина голодна була в місяць часу голодування не дала кричала і скидала вагу то не означає що я не хочу годувати
Мудрецыха мира сего• 19 мая 2022
Ответ дляКидстаффовка
Я вибачаюсь, якщо вас образила. Але якщо в вас дійсно є бажання годувати грудьми, то треба над цим працювати. Я , наприклад, взагалі не змогла годувати груддю, то я зцежуюсь, увесь час. Моя дитина була теж голодною, бо не могла смоктати вдосталь, то я просто почала сцежувати молоко и досі ( йому вже 9 місяців) я сцежую. Сцежувалв кожну Годину на протязі 3. Місяців, і вночі також! Догодовувала сумішшю.
Мудрецыха мира сего• 19 мая 2022
Всі говорять - будеш сцежувати, молоко піде. А в мене тільки стає більше. На початку я сцежувалв по 20 Мл, але він росте і я думала, що ну як, я не зможу стільки молока цедити. Але наразі за 1 раз я зцежую 180-200 Мл. Тож я на власному досвіді знаю про попит і пропозицію, я це бачу у бутилочці