Эничка• 19 мая 2022

Помните в январе-феврале была тема, где девочка предупреждала, что будет война?

Тема продержалась совсем недолго.Советчица писала, что война начнётся,по-моему 1-го февраля и предупреждала , что Чернигову достанется.Тему очень быстро снесли, наверное, иза-за жалоб.Кто помнит тему, что ещё писала её автор?Часто думаю о ней.
Lenusikkuz• 20 мая 2022
Ответ дляlilyD
От власне
Моя підготовка допомогла мінімізувати втрати
Ще в дітей робили вклад, якщо це можна так назвати
Тепер дочка студентка може працювати з будь якої точки світу, а син вступати за кордон
Мови в сім’ї знають всі
Майно продавати так собі ідея в моєму регіоні, хай краще буде
Ну західна живе наче і немає війни зовсім. Ми зараз тут. Також вже обдумаємо тут покупку житла, якщо буде варіант підходящий.

chornoruk• 20 мая 2022
Ответ дляCometome
А Дудаев в 95 об этом говорил
Звідки вони знали? 95 рік!
Renesmeе 16• 20 мая 2022
Ответ дляСоната любви
про не разводить панику, можно теперь рассказывать изнасилованным и убитым в Буче, Ирпене и так далее.

мне вот интересно, как себя чувствуют те, кто постоянно писал про не разводить панику, совесть таких не мучает, спокойно спят по ночам?

если бы с самого начала велась полномасштабная подготовка к войне на всех уровнях, многих жертв бы удалось избежать.

даже если бы на советчице создали несколько единых тем о предстоящей войне.

где собирали бы инфо со всех ресурсов, что и где происходит. какие населенные пункты, города могут быть атакованы в первую очередь и так далее.

дали бы возможность всем высказывать свое мнение.
делиться советами, как себя вести в той или иной ситуации.

многие человеческие жизни удалось бы спасти.
так как каждый понимал бы, война- предстоящая реальность.
и нужно заранее готовиться к предстоящим событиям, а не думать о шашлыках, хихикать и сочинять анекдоты.
Ви змогли б вивезти всі 40мільйонів? Ви вірите що прийшли б солдати і нікого не убили? Будьте реалістами, а не живете у світі рожевих поні
Yulia-3262• 20 мая 2022
Ответ дляСоната любви

Так само зараз регочуть про Голодомор, що наближається. Не Голод, а саме Голодомор. В росіян перевірена техніка в закріпачуванні українців:війна, потім голод на пару років, і загнати в рабство на років 50. Пам´ять в українців ой яка коротка. Це наступний крок для поневолених територій.
Все вже було в 33/34: схід, південь, центр пухнув з голоду, а на західну скрута прийшла аж після 1939го. І не така страшна, бо люди вже щось-десь чули про ’вєліких братушек’ і їх способи впливу на українців.
Вибору в нас немає, наші чоловіки мають воювати і вибивати російську наволоч, або знову Голодомор, рабство і нова війна через років 50
Irina-5d24• 20 мая 2022
Ответ дляkeybx
Как то так ,Гарри стал мемом на советчице
С этой стороны интересно звучит: ’Джонсон записал сообщение’. Вот так оно и было скорее всего. А мы радовались, все ок. Я на каникулы приперлась с детьми из Польши зубы поремонтировать, окулиста пройти...
ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Вивезти ні.
Але люди б з Києва не везли дітей північніше в села!
Бомбосховища можна було обладнати нормально, а не захаращені підвали з фекаліями.
І можна було б підготувати наші війська і зосередити на кордоні з росією.
YanaVkiev• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Тому що на території України буде створюватись небесний іерусалім (країна евреїв). Зараз іде зачищення території від непотрібного населення.
Це п´ять південних областей.
Але чому очищає росія?..
lekamam• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Авторе, дякую, що створили цю тему. Можливо багато хто перегляне свої погляди про попередження. Можливо і адміни змінять стиль видалення тем.
І я попадала під бан і видалення теми, коли написала тут про плани евреїв і південні райони. Мене затюкали і відправили в бан і тему видалили, але саме в тих областях і іде захоплення!
Це Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запоріжська та Дніпропетровська (з центром в Дніпрі). Де область не сильно бомблять, тому що там їх багато і вона потрібна більш цілішою. А от всі інші області потрібні тільки як земля, а люди ні і тому винищують.
Писала і про те, що основна причина не в Росії, а в евреях і їх планах. В них землі не має нормальної. І їм потрібна наша земля для створення своєї держави.

Що хочу ще сказати.
Все що буде далі відбуватись - це все (їх плани) світове наше керівництво спочатку повинно оголосити. І це відбувається через ютуб з його блогерами або через фільми. Це можливі сценарії розвитку подій.

Чому зараз війна така тут і при чому тут вакцина:
Саме на території України виявилось занадто багато людей, що не захотіли вакцинуватись або купили вакцину. Саме тут провалився план вакцинації. Що їм було робити? Створити війну і погнати людей закордон! А там з 1 липня вводиться вакцинний паспорт чи як його там. І всі будуть залити потрібної рідиною.

Чи потрібно їхати закордон?
Можна, але не очікуйте кращого життя. В нас війна вже майже прокотилась. В них ще буде. Війна затроне всю Европу.

Стосовно атомної небезпеки.
Є. І буде удар. Це не може бути Київ, бо занадто близько до Росії. А ось області центри ЗУ більш підходять. І це є тепер небезпекою.
Бо південь, північ, схід України вже деморалізований. Центр ніколи не був воєвничим. Залишається ЗУ непрлпоацьована. І тут або вірус прийде дуже важкий ( тобто будуть знову розпиляти щось і людей будуть від вірусу лікувати) або жахнуть один атомний снаряд.

Стосовно голоду.
Буде. Вже починається. Вже готується Европа і хоче вивезти наше зерно. Вже скільки не посадив не посіяли. Весна була холодною і дерева залишаться без плодів в деяких регіонах.
Тому ціни поповзуть вверх і мільйонне місто не найкраще місце для життя зараз.

Стосовно навчання дітей.
Система освіти руйнується вщент. Найсильніші школи переходять на лайт версії викладання.
А звичайні готуються до дистанційних на наступний рік. В нас вводиться електронний журнал для всієї школи з повною відміною паперового журналу. Щоб вчителі могли працювати не з школи.
Всі конкурси для дітей і олімпіади перевели в дистанційний формат.

Інформація в інтернеті буде зникати. Тому робіть собі архіви.
Это вы про небесный Иерусалим?
У меня к этой теории один вопрос - при чем здесь русня и плешивый? Он же не еврей, в отличае от Соловьева, и даже нашего главного? Или это договорняк между ними?
Решка7777• 20 мая 2022
когда посольства все.....не нужно быть гадалкой.
с 16 уже все всем ясно . Лично я тормоз.

J3sws• 20 мая 2022
А ЦРУ еще в октябре предупреждало...и какие выводы были сделаны для оборону...0,000%.
Irina-5d24• 20 мая 2022
Ответ дляMellisa
Я с сыном не в Украине, вывезла ребёнка из под обстрелов, в самом прямом смысле этого слова. Дом сгорел на следующий день, как я выехала с сыном - в доме оставался муж, мои родители и мужа папа. Они спаслись, так как были в подвале ( мы там жили 9 дней с семьей друзей). Сгорел второй этаж, крыша, чердак, сам дом разворован ( то что осталось), без окон. Наш район был под рашистами. На данный момент дом не пригоден для жизни.
Ужас((( дому подруги повезло больше, а с соседскими тоже самое, что и с вашим( Людям просто некуда вернуться
Renesmeе 16• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Вивезти ні.
Ви знали звідки потрібно було вивозити? Вони взагалі планували напад на Київ але його відбили і вони туди не зайшли. Забули в перший день танк їздив на Оболоні?
Irina-5d24• 20 мая 2022
Ответ дляLenusikkuz
Саме так і бачу: продати майно яке є, якщо є діти, заздалегідь вивезти їх в безпечне місце (за кордон), купити життєво необхідні ліки (якщо такі є) Одним словом спробувати мінімізувати втрати. Мова також важлива, але на вивчення потрібно більше часу.
Мені чоловік казав в січні, давай прдавати квартиру (в Києві), буде війна. Я ще обурилася, що продамо і просремо гроші т.як іпотеку не можемо ще взяти. Ну добре що вціліло, але ще не вечір же ж. Тільки сподіватися треба що все ок буде
chornoruk• 20 мая 2022
Ответ дляkeybx
Цікаво, дя ця дівчина. Чи виїхала з України? Якби прочитала тему і відписалася
Еленка14• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck

Що хочу ще сказати.

Чи потрібно їхати закордон?

Стосовно атомної небезпеки.

Стосовно голоду.

Стосовно навчання дітей.

У вас же брєд написано не дивно, що тему видалили. Ви путлера до євреїв приписали? Чи це вони вмовили його напасти
Хотіла на цьому в закінчити, та око зачепилось за останній абзац. Що за брєдні? Це все вже є давно, чимало шкіл давно користується електронним журналом - і ото все ви записали в ’провідіння’? Те, що і так було зрозумілим, навіть без війни?
Mellisa• 20 мая 2022
Ответ дляBe_good
Я очень хорошо помню, как какая-то советчица спрашивала, вносить ли задаток за кухню, сумма вроде бы была 60 тысяч грн. Спрашивала, будет ли война или оплачивать и не париться. Ей почти все дружно сказали, полномасштабной войны не будет, релакс. Другая писала, что на 30 тысяч обновила к весне гардероб, точно войны не будет. Интересно, как у них сложилась судьба?!
А я ещё помню накануне тему, где девушка спрашивала, покупать ли ей квартиру в Херсоне , что предложение хорошее, но надо деньги занимать… помню ей ещё писала, что я отложила крупные покупки и ей советую..
LotusA• 20 мая 2022
Ответ дляMellisa
Да, и цена была 23 тыс, но квартира убитая. Если купила, то ужас
chornoruk• 20 мая 2022
Ответ дляPeppermint Winter
Я 11 апреля ехала из Запорожья в Одессу и на станции Запорожье 1 увидела колонну военной техники на пероне, в сторону Днепра , такого никогда на было.
Я создала темку с фото, жалобы и снесли, писали что обычная ситуация. Но я часто ездила в разных направлениях через жд вокзал и такое было впервые.
Я пам’ятаю вашу тему, і перший раз запам’ятала коментар, що не можна фотографувати і коментувати переміщення воєнної техніки.
Ametist• 20 мая 2022
Ответ дляBabylady
Это предсказание было ещё в 2014 году, если не ошибаюсь. Про три весны. Первая - кровавая, вторая голодная, третья - счастливая.
Це у рашистів був такий старець Іона, жив у Одесі, але такі пророцтва давав. Думаю, за методичкою ФСБ.

ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Але чому очищає росія?..
Тому що хитрі евреї не воюють своїми руками і на своїй території. Вони підбурити конфлікт, роздмухати. ЗМІ російське натрапили на нас, а в нас поставили президента, що навіть власній дружині не наказав зібрати тривожний чемоданчик!!! Зеленська писала, що складала документи 24 лютого!!! То класна стратегія...
ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляlekamam
Это вы про небесный Иерусалим?
Так, саме про НебІерусалім.
Так можна знайти потрібну людину і погратись на її бажаннях і зробити те, що тобі потрібно.
Ось чужими руками і працюють евреї.
lekamam• 20 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Это не видения, это теория построения евреями нового государства. Теория, которая можеть, а может нет, никто же не знает точно.
По поводу журнала тоже бросилось в глаза, в Киеве много школ с ним уже давно, но в целом на счет образования согласна , это мое мнение и моя задача родителя - образовывать своих детей любыми способами.
Мой сын в 4 классе, нормально учились только 1й год, 3 года по сути как попало по наклонной.
Ну и про голод - это логичное продолжение того, что есть сейчас, в Германии проблема купииь масло и муку, масло 5 евро литр и найди попробуй, муки нет вообще. И это только начало.
ПыСы: я очень-очень хочу ошибаться...
Renesmeе 16• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
У рашистів америкоси винні у війні, вже і євреїв бачу підключили, кого небуть лише не вони
chornoruk• 20 мая 2022
Ответ дляTatyana_1975
Нам коллега в вайберную группу 23 февраля часов в 9 вечера написала, что в ближайшие 24 часа начнется война - информация от журналистов. Я не поверила....
Чому ж ви нам не скинути в тему, яку всі дружно читали 23.02 вночі?
Color never seen before• 20 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Я своему говорила что предлагают релоцироваться в Польшу, но пока мы чесались уже и война началась. А так тоже не хотел, бурчал что я опять его с насиженого места срываю. Если бы точно знать что и когда, но думаю этого не знал на 100÷ никто, даже наши блатные - они просто имели возможность перестраховаться
ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Якщо вам зрозуміло, то добре. Але більшість людей не зрозуміло.
Про ел.журнал, то в в нас він років три типу існує, але паралельно з паперовим, тому там пишуть до 5 вчителів з 100!!!
А тепер буде 100 писати, бо паперового не буде взагалі. Це велика різниця!!!
ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляYulia-3262
Ви повністю праві!
Еленка14• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Це звичайниц розвиток, крок у перед. Для чого ото все приліпили до євреїв?
nata.ant• 20 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
И что в этом ужасного?) Живу в Польше тут такое давно,кстати очень удобно.Я наооборот считаю это верным,зачем переводить столько бумаги.
ir.zhuck• 20 мая 2022
Ответ дляРешка7777
І мій чоловік тормоз. Не вірив мені. І МОН тормоз, що вивели дітей з дистанційної освіти на очну і вляпались!