Железобетон• 20 мая 2022
Харьковчане, кто решил переехать на ЗУ?
Есть такие? Если есть, рассказывайте, какой город выбрали и почему 🙂
Vital force Provider• 21 мая 2022
Ответ дляpsihologist
Та кацапи будуть до тих пір, як ми будемо гризтись між собою(( я розмовляю все своє життя ( 45 років) на двох мовах. Але, думаю, що наша слабинка- гризня між нами. Не хочу грызни , не хочу этих резиновых изделий здесь, в нашей стране.. но, может с языками успокоимся на время , і тоді може згинуть наші вороженьки як роса на сонці)

Ответ дляSon1111111
Люблю Харьков всем сердцем и что уж говорить он лучший был город, надеюсь, и будет в будущем. Западная Украина прекрасна по своему и я обожаю ЗУ , но у меня всегда один вопрос, когда я здесь в гостях. Куда девались деньги городов на ЗУ? Дороги убитые, парки захудалые, все скромно. Вопрос наверное к мэрам и депутатам.
Проблема Западной и Восточной Украины в том, что всегда есть разделение .
Те кто недавно здесь писали, что гибнут воины их ЗУ вам не стыдно? Или вы думаете, что восточная часть не принимает участие в войне? Прекратите разделять народ. Вы сами даете повод для разделения и ненависти. Или то что я вижу здесь сейчас))) Половина города на Хмельничине в начале войны просто свалило в Польшу!!! И таких тысячи по всей ЗУ . За язык вообще молчу. Какая разница на каком языке общаться, главное быть патриотом и любить свою землю. Заканчивайте с этими фЕ и бЕ хорошего не будет , вот честно
Західні області України завжди були найбіднішими регіонами з найменшими зарплатами, і ще й отримували завжди найменші дотації від держави. Всі дотації йшли на і так багаті області. В нас нема великих заводів, нема великих підприємств, люди живуть за рахунок малого і середнього бізнесу, який активно давився проросійськими президентами. Звідки візьмуться гроші? Крутимося як можемо з тим, що маємо.
Ответ дляМіражана
Горные есть?
Доплата за живность есть?
Завод в Хмельницком, никто не хотел идти работать, мало , ведь есть рынок, там лучше, потом корона и все про него вспомнили
Доплата за живность есть?
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Нам некомфортно здесь всем, потому что нас здесь не любят ). Нас считают здесь москалями, хотя мы такие же украинцы ) я столкнулась с тем,что мне в лицо улыбаются и за спиной я слышу как обсуждают,что ’мы ждали русский мир и тепер біда прийшла у кожну хату’. Спрашивают как там Харьков и тут же перебивают и говорят ’а який жах у Львові’. Будто Львов может сравнить с ужасом в Харькове. Единственное, я скажу обратное про Буковель. Там даже официант со мной поздаровался на русском, хотя я уже по привычке на укр с ним говорила. Там вообще нашим рады, потому что у них сезон не заканчивался. А в городке где мы от нас отворачиваюстя, если мы даже между собой на русском говорим, хотя везде со всеми на укр общаемся. Я стала с дочкой даже на улицах на укр общаться,чтоб головы не поворачивали на нас.
Ой, знову соплі пішли, як тільки два слова потрібно видавити з себе українською. Носяться з своїм русским язьіком як курка з яйцем. Та люди ненавидять зараз Росію і все, що з нею пов´язане, чути тієї російської мови навіть не хочеться... а вони чіпляються за ту російську мову як за скарб найбільший. Мільйонам зараз вчити доводиться і французську, і німецьку, і польску і таких нарікань немає, хоча це набагато важче. А тут зліпити пару слів українською - найбільша трагедія. Малороси.
Ответ дляоле-чка
Горные есть?
Доплата за живность есть?
Ви про які доплати за ’живність’? Про Хмельницьк не знаю, але наприклад, у Львові є завод фуджикура, до корони там були зарплати 8 тисяч гривень за 12 годинний робочий день, зі шкідливим виробництвом. Ясно що на ринку краще. Чи ви мені скажете, що на великих заводах сходу України теж зарплати 8 тисяч в 2018 році (для прикладу) були?
Ответ дляМіражана
Конечно, а Вы думали сколько? Харьков завод им Малышева 7 тыс гривен у токарного станка в цеху.
Ответ дляМіражана
А які, вы гадаєте, зарплати за заводі на сході України?
Ответ дляМіражана
где тут вредное производство?
Oksana0612• 21 мая 2022
Ответ дляJhenya_Sh
О, еще одна)))
Історію читайте. Не одна, вся західна частина України такі. Доречі, в нас для тимчасово переселених курси української мови працюють, ходять і дорослі і діти - так що повертаємо історичну справедливість. Українізовані вони повернуться додому!
Ответ дляОль_Вія
Ще раз питаю: якщо ’нєт разніци’, то для чого першим ділом росія на окупованих територіях все міняє на російське?
Потому что считают территории своими, у них надписи и указатели на русском. Что тут непоеятного? Любое государство, пытаясь присоединить территории к себе, будет делать то же самое.
Ответ дляPolz
Так ви ж самі і ділите народ. Скажіть, а чому жителям ЗУ не можна в Польщу? Там не війна, нічий будинок не постраждав, ніхто не втратив роботу? Чи на Хмельниччині в Старокостянтинові мало прилітало? А Львів пару днів назад. Та кожен має право в ту ж Польщу поїхати і дітей вивезти, не розумію чому ЗУ не можна. Чому ви пишете про ненависть західняків, якщо самі їх ненавидите?
Ясно що має, а що не так? Їдьте, якщо страшно.
Ответ дляLotusA
Прихисток за немалі гроші, не безплатно ж
Я живу безкоштовно у Львівській області.
З хазяїном знайома лише по фейсбуку. Він живе у Польщі, тут пуста квартира.
Сам написав і запросив. Ще й настоював, щоб швидше їхала.
Їх сусіди принесли одяг і продукти.
Неймовірні люди на ЗУ.
Їх сусіди принесли одяг і продукти.
Неймовірні люди на ЗУ.
Space_girl• 21 мая 2022
Ответ дляMiss-Miss
Ви крім Харкова і Полтави ще десь були?
Была естественно. Поэтому мне смешно
Ответ дляvorobchyk
А по яких параметрах Львів не гірше за європейські міста? Я от теж зі Львова і зараз порівнюю, навіть, з Польщею. Аж цікаво стало, в моїх порівняннях Львів дуже програє.
У кожного своє бачення) Я живу у центрі, мені тут дуже комфортно, гарно. Може десь на периферії і зле. На Пасічній, Топольній, Сихові і т. п. я б теж була незадоволена.