Я ещё не определилась что хочу
valleriya14• 20 мая 2022
кроссы белые Пуму и босоноги Скечерс в Интертопе взяла по очень хорошей цене
Майстерня домашнього текстилю• 20 мая 2022
Носитиму позаторішні сандалі, нового не купуватиму. Собі нічого на літо не братиму, дітям взуття треба.
Ответ дляни на
Які вихваляння....!?!!!! Тут хоть би з цією війною з голоду не померти, дітей прогодувать!!! Обув на літо!!!Завжди дивували такі люди ’ без печалі’, як ви.... Ви чули, що в нас війна, ніхто не знає, що буде завтра!
Якщо жити однією війною то можна з глузду зїхати. Потрібно продовжувати жити не зважаючи ні на що.
Mari4ka 25• 20 мая 2022
Купила их ещё в январе. Ещё есть много обуви в коробках, всегда покупала на перспективу. Ближайшие пару лет ничего покупать не буду.
Mari4ka 25• 20 мая 2022
Ответ дляни на
Купил - это прошедшее время. Или вы всегда в сезон покупаете?
CоffеёкSZefиркой• 20 мая 2022
Цього року в прольоті. З фінансами не дуже. Добре що в 2020 на літо все що треба було купила. І все майже в хорошому стані.
ShellyBelly• 20 мая 2022
Ответ дляни на
Побільше знаків оклику,а то до багатьох погано доходить(сарказм). Що Вас так обурило? Що хтось купує собі взуття? А якщо немає в чому ходити,пропонуєте людині босоніж бігати? Я Вас напевно здивую,але це Ви бідкаєтесь чим прогодувати дітей,а хтось ні. Життя-це така штука,хтось на коні,а хтось самі знаєте де. Купує собі людина і слава богу,що є за що. Гірше коли немає. А Ваша реакція абсолютно недоречна,тим паче що людина написала ’купив’ в минулому часі,можна було собі купити ще до війни. Хоча це ніякого значення не має
Олечечччка• 20 мая 2022
Город в окупации, и цены на самые страшненькие шлепки просто заоблачные. Буду донашивать старую обувь