Ленк@• Изменено 20 мая 2022

А давайте хвастаться кто какую обувь купил на лето

Я ещё не определилась что хочу
WomAnn• 20 мая 2022
Как-то не хочется
valleriya14• 20 мая 2022
кроссы белые Пуму и босоноги Скечерс в Интертопе взяла по очень хорошей цене
judit• 20 мая 2022
На рынке в Карпатах нью беланс с китайской этикеткой и размером не совпадающим с реальным
Вера• 20 мая 2022
Кроксы хочу, старые до дыр износила.
Майстерня домашнього текстилю• 20 мая 2022
Носитиму позаторішні сандалі, нового не купуватиму. Собі нічого на літо не братиму, дітям взуття треба.
Аня+Федя=Данил• 20 мая 2022
Koksunya• 20 мая 2022
Кроссы купила на весну-лето,а босоножки есть с прошлых сезонов,ничего нового не хочу.
ни на• 20 мая 2022
Які вихваляння....!?!!!! Тут хоть би з цією війною з голоду не померти, дітей прогодувать!!! Обув на літо!!!Завжди дивували такі люди ’ без печалі’, як ви.... Ви чули, що в нас війна, ніхто не знає, що буде завтра!
Goldig• 20 мая 2022
Вьетнамики за 1,5 евро).Фсе
ЧаЧаЧа• 20 мая 2022
буду ходити в тих, шо і минулого літа - кедах, сандалях і шльопках
автор Ленк@ • 20 мая 2022
Я себе только кеды купила, хочу босоножки, но не знаю какие
автор Ленк@ • 20 мая 2022
Ответ дляни на
Якщо жити однією війною то можна з глузду зїхати. Потрібно продовжувати жити не зважаючи ні на що.
Medichi• 20 мая 2022
Чет в оккупированные территории НП доставлять не хочет. Так что не получится похвастаться
ни на• 20 мая 2022
Ответ дляЛенк@
Удалено администрацией...
Lizavel• 20 мая 2022
Ответ дляни на
Удалено администрацией...
Зачем вы заходили в эту тему, чтобы что? Может селовек работает и может себе купить
Mari4ka 25• 20 мая 2022
Купила их ещё в январе. Ещё есть много обуви в коробках, всегда покупала на перспективу. Ближайшие пару лет ничего покупать не буду.
Mari4ka 25• 20 мая 2022
Ответ дляни на
Купил - это прошедшее время. Или вы всегда в сезон покупаете?
kolara• 20 мая 2022
Нечем хвастаться. Буду носить то что и в прошлом году - кроксы, кроссовки летние. Для разнообразия буду с дочкой меняться:-)
ЧаЧаЧа• 20 мая 2022
Ответ дляkolara
У Вас однаковий розмір ноги?)
_MadonnA_• 20 мая 2022
Купила ещё до войны . И купальник классный и босоножки , надеюсь , благодаря Господу , все надену
kolara• 20 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
У Вас однаковий розмір ноги?)
Так, зараз ще однаковий, їй 11, то нога мабуть ще виросте, тоді ї обміну не буде:-(
CоffеёкSZefиркой• 20 мая 2022
Цього року в прольоті. З фінансами не дуже. Добре що в 2020 на літо все що треба було купила. І все майже в хорошому стані.
ShellyBelly• 20 мая 2022
Ответ дляни на
Побільше знаків оклику,а то до багатьох погано доходить(сарказм). Що Вас так обурило? Що хтось купує собі взуття? А якщо немає в чому ходити,пропонуєте людині босоніж бігати? Я Вас напевно здивую,але це Ви бідкаєтесь чим прогодувати дітей,а хтось ні. Життя-це така штука,хтось на коні,а хтось самі знаєте де. Купує собі людина і слава богу,що є за що. Гірше коли немає. А Ваша реакція абсолютно недоречна,тим паче що людина написала ’купив’ в минулому часі,можна було собі купити ще до війни. Хоча це ніякого значення не має
parele• 20 мая 2022
Босоножки выловила на ОЛХ в пролетах, кеды обменяла на подаренный еще в феврале на др сертификат.
Олечечччка• 20 мая 2022
Город в окупации, и цены на самые страшненькие шлепки просто заоблачные. Буду донашивать старую обувь
ALENAelka• 20 мая 2022
А не получится(
Lizavel• 20 мая 2022
Купила в прошлом году такие желейки
ЧаЧаЧа• 20 мая 2022
Ответ дляparele
Клас
Davidka• 20 мая 2022
Купуватиму щось бо залишились в нормальному стані лише одні кроси і просто немає в чому ходити. Але це після того як перевзую старшого. Що купували йому пів року тому вже критично мале ((
Викуся29• 20 мая 2022
Купила в интертопе еще зимой две пари