Somik• 21 мая 2022

У нас где-то продаются такие пирамидки для бульона?

Очень удобно
lana_banana04• 21 мая 2022
Идея для бизнеса
Businka_05• 21 мая 2022
Ответ дляSomik
Йоп)) я купувала за 24 крони, це 32 грн
На розетке по скидке они практически так же стоили: 33 гривны за пакетик с 4 пирамидкамии. Без скидки 41,60.

Можно подобрать на вкус свои специи и загрузить их в пакетики для чая, связав верх ниткой. Я иногда так делаю, когда нужен бульон для приготовления каких-то блюд.
amina• 21 мая 2022
Ответ дляBell-k@
А якщо купити все , що є в складі і напхати в пакети для чаю?
Проще процедить, я думаю, чем играться с пакетиками )
Амарилис• 21 мая 2022
Ответ дляamina
Завязують в бинт, потім той пакунок викидають.
Амарилис• 21 мая 2022
Раз тут так багато прихильників пірамідок, ділюсь способом маринування слив. Всі кажуть, що саме марудне, злити сироп для кипятіння. Я не зливаю, зразу засипаю сливи в мішок, з ним виймаю, з ним і опускаю.
natalia0311• 21 мая 2022
Удалено администрацией...