Somik• 21 мая 2022

Київ -хто сьогодні гуляв ?)

Отримали масу задоволення )
LadyDShoes• 21 мая 2022
Ну таке… дощик нормальний був
автор Somik • 21 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Ну таке… дощик нормальний був
Пролило ) а зараз сонечко )
Rubiii• 21 мая 2022
Очень красивые фотографии🌸
автор Somik • 21 мая 2022
Ответ дляRubiii
Очень красивые фотографии🌸
olkaig• 21 мая 2022
яка краса!
Lana.._• 21 мая 2022
Субота, а міст такий пустий. Зазвичай там повно людей
olkaig• 21 мая 2022
незвично, що людей мало, але ж і пробок менше стало
olkaig• 21 мая 2022
заторів)))
happy camomile• 21 мая 2022
Да,красивый у нас город.Если бы ещё не блокпосты с насыпными ограждениями и разрытые парки,вообще было бы супер.
Пельмешка9• 21 мая 2022
А где люди?
Не ангелы• 21 мая 2022
Ответ дляПельмешка9
А где люди?
Дождь идёт сутра
olgabaluta• 21 мая 2022
Ответ дляПельмешка9
А где люди?
Нет людей в Киеве. Что бы там проплаченные боты не писали! Все, кто мог уехать - уехал!
olkaig• 21 мая 2022
Ответ дляПельмешка9
А где люди?
багато хто в темах типу ’Кто еще принял решение не возвращаться в Украину’
happy camomile• 21 мая 2022
Ответ дляПельмешка9
А где люди?
Заняты кто чем.Кто на даче,кто по делам.Я вчера у мамы на огороде так нагулялась,что сегодня валяюсь весь день с ноутом в кровати.
Lana.._• 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
🤣🤣🤣🤣
В Києві повно людей. І машин на дорогах повно, не дивлячись на те, що проблеми з пальним
автор Somik • 21 мая 2022
Ответ дляLana.._
Дощ налякав)
olkaig• 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta

мне тут с 2012 года платят, официально заявляю, что люди есть и даже пробки, можно и меньше, но многие возвращаются
Виноградная улитка• 21 мая 2022
Гуляли до дощу
автор Somik • 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
ми сиділи в кафе- 80% столиків зайнято
Zelenkа• 21 мая 2022
Я гуляла до базару і назад дві години тому) Зараз дивлюсь за вікном ураганчик такий почався. Яка я молодець, купила хліба і редиски
Вас вітаю із поверненням додому! Скучили
Heksa• 21 мая 2022
Класно! Може і ми завтра в центр виберемось. Пробки є, в громадському транспорті купа народу. Обожнюю, коли водночас і спірея, і бузок квітнуть. Спірея взагалі ванлав,. Як сметаною облита
happy camomile• 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Да бред не пишите хоть.Я,к примеру,могла уехать,но осталась дома.Но это я не из сцыкливых.И зачем сейчас куда-то ехать?У меня под боком красивенный парк,под окнами птички поют.
olkaig• 21 мая 2022
Ответ дляSomik
ми сиділи в кафе- 80% столиків зайнято
та хай вірять, що нікого немає, чи одні алкаші (типу нас з вами)))), якось треба себе мотивувати на від´їзд чи не приїзд
Zelenkа• 21 мая 2022
Ответ дляHeksa
А ми минулих вихідних майже весь день в ’Олександрії’ провели, в сирінгарії сортовий бузок цвіте, краса!
_MadonnA_• 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Ну блин не так прискорбно🤣 у кого есть здесь бизнес / все мужики здесь ) а уехали за пособиями без работы , айтишники и сотрудники международных компаний и мамы с детьми . Я могу уехать , не хочу . Точнее одной с ребёнком не вижу смысла .
Zelenkа• 21 мая 2022
Ответ дляolkaig
Третьою буду
Ksu160576• 21 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
шо??? я на Лісові на базарі сьогодні не могла ніде парконуться і це при дефіциті палива!!! у моему будинку майже всі на місці, а це 135 квартир і біля 400 осіб
olkaig• 21 мая 2022
Київ у квітах, краса навколо
Lana.._• 21 мая 2022
Ответ дляolkaig
Так, а за пивом які черги стоять в пивні магазини )))
Ksu160576• 21 мая 2022
Ответ для_MadonnA_
айтішніки взагалі самі сміливи, надійні і класні пацики