Для змащування форми для випічки.
Ответ дляЗайкаСвоя
Можно.
Еще можно потом чуть притрусить мукой смазанную поверхность, тогда не прилипнет.
Я завжди верш. масло та манка, а зараз кинулась робити шарлотку, а його немає вже.
Ответ дляЗайкаСвоя
О, дякую про манку. Вперше чую, що так можно.
(То масло так дорожает, что ну его. Скоро с маргарином печь начнем, как раньше(
Мені так батько підсказав та сам робив, коли в дитинстві разом готували. Якось запам’яталося так.
Oleksa1551• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Мне сливочное неприятно по запаху, всегда мажу олия плюс манкк