Я збираюсь працевлаштуватись найближчим часом, походити по співбесідах. У мене 3 група інвалідності, і от не знаю, чи варто про неї згадувати на співбесіді, чи є якісь бонуси працедавцю від працівників з інвалідністю. Чи просто мовчати про це. Може хтось має обізнаність щодо цього, буду вдячна.
Мова йде про державні школи, я учитель
Лучик_лучик• 22 мая 2022
Инвалидность не просто так дают. Вам не сложно будет работать?
Должно руководство,я думаю, знать. Допустим Вам было плохо и Вы опоздали, у Вас обострение поэтому Вы на больничном и т.д.
Ответ дляЛучик_лучик
Ну в мене з боку ендокринології, пожиттєве.
Як таких, приступів немає, але великого розумового навантаження не витримаю, помірне
Мене цікавить, чи варто говорити прямо на першій співбесіді, що ось, маю інвалідність, чи не треба і це не додасть мені бонусів в очах директора
Ответ дляTatianaKirill
Не говоріть, якщо це не очевидно ф не заважатиме роботі
frumoasa17• 22 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Коли будете проходити мед комію при працевлаштуванні, то ця інформація стане відомою.
Не всі види праці передбачають мед.огляд.
frumoasa17• 22 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані

Іще одна ’порадниця’. Звідки ви такі дивні?
Я працювала в офісі деякий час. Все що від мене попросили це рентген чи флюшку. При тому, що все було офіційно.
Але ви стверджуйте, як вам подобається, не буду заважати.
Для закоханої
Пробоно це як?
Серед культурних людей є таке правило ,,отвергая предлагай,, в чому прлягала ваша порада чи то консультація в ,,дурна порада,,
Те що зробили ви це ні що інше як пук.
Те що ви мене заблокували говорить про незрілість психіки, розвиток її на рівні дитячого садочка, невміння підримати бесіду. Сіра бидляча маса, йопта
Пробоно це як?
Те що зробили ви це ні що інше як пук.
frumoasa17• 22 мая 2022
Ответ дляЛеска
Для закоханої
Пробоно це як?
Те що зробили ви це ні що інше як пук.
Пробоно це як?
Те що зробили ви це ні що інше як пук.
Це блокування створили для дітей
odyag_baby• 22 мая 2022
Працедавцю є бонус від цього, а саме зменшена ставка ЄСВ, що зменшує нагрузку на зарплатний бюджет.
Тому, думаю, працедавець буде тільки радий, якщо візьме Вас на роботу)
VivaForever• 22 мая 2022
конечно не надо сразу говорить. если вы это говорите сразу, это означает что этим вы потом во время работы будете постоянно ’тыкать’ - отпуск мне положен больше и тд
VivaForever• 22 мая 2022
Ответ дляodyag_baby
потом да, но в начале об этом говорить, то если прямо спросят